0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Erkek Sweatshirt

Erkek Sweatshirt Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Erkek sweatshirtler her mevsim kullanılabilir, hayat kurtarıcı ve oldukça şık giyim ürünleridir. Her mevsim tercih edebileceğiniz erkek sweatshirt modelleri, her sezon popülerliğini korur ve erkek giyim ürünlerinin en gözde parçalarından biri olmaktadır. Kot pantolonlarla ve eşofmanlarla kolayca kombin yapılabilen erkek sweatshirtler, adeta erkek gardıroplarının olmazsa olmaz parçalardan biridir.

Erkek sweatshirtlerde iyi ve kaliteli bir ürün alarak vücudunuzun soğuk havalarda sıcak olmasını sağlayabilirsiniz. Birçok farklı tasarım, renk ve malzeme gibi özelliklere göre erkek sweatshirt modelleri bulunmaktadır. Tarzınıza uygun bir erkek sweatshirt seçerek dolabınızda yer verebilirsiniz. Soğuk ve rüzgarlı havalarda vücudunuzu ve başınızı korumak için kapşonlu erkek sweatshirt modellerinden birini seçmeniz iyi olacaktır. 

Sweatshirt satın alırken dikkat edilmesi gereken faktörler vardır bunlar sweatshirtte kullanılan malzemelerin kalitesi, markası ve ürünün hangi mevsimler için giyilmesi gerektiğini anlamaktır. Örneğin ürün iç iplikten yapılmışsa ve içi polarlı ise kış aylarında, iki iplikten yapılmış ve içinde polar yoksa sonbahar ve ilkbahar aylarında giymek için idealdir.

Ayrıca sweatshirtler çok kolay ve güzel bir şekilde kombinlenebilmektedir. Kendi zevklerinizi karşılayan kaliteli bir erkek sweatshirt seçerek, dilediğiniz eşofman altı veya pantolon ile giyip, kendinize şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Azall.com’da farklı farklı markalar tarafından üretilmiş modeller arasından ihtiyacınıza ve tarzınıza uygun bir erkek sweatshirt bulup temin edebilirsiniz.

Erkek Sweatshirt Modelleri Nelerdir?

Erkekler için sweatshirtler çok çeşitli model yelpazesi içermektedir. Sweatshirtlerin bu denli çok modelli olması erkekler için birçok kombin seçeneği sunmaktadır. Aşağıda erkek sweatshirt modelleri sıralanmıştır:

 • Oversize erkek sweatshirt: Son zamanların en popüler giyim ürünlerinden olan oversize erkek sweatshirtlerin geniş kesime sahip olması ve bol kalıplarda üretilmesi erkekler için konforlu ve rahat bir kullanım sağlamaktadır. Çoğu zaman daha genç yaşlardaki erkekler tarafından tercih edilmektedir. Oversize sweatshirtler farklı renk ve baskı seçenekleri ile birden çok stilde satılmaktadır. Geniş kesime sahip olan bu sweatshirtler yaz kış fark etmeksizin bütün mevsimlerde kullanılabilir. 
 • Düz erkek sweatshirt: Klasik ve sade giyim ürünleridir. Hayatın her alanında rahatça giyilebilir. Düz renklerden oluştuğu için diğer kıyafetlerle kombinlenmesi çok basittir. Günlük giyim için çok ideal olan düz renk sweatshirtler, rahat ve dayanıklı olmaları sebebiyle erkekler tarafından çokça tercih edilmektedirler. Kişinin kendi renk zevkine göre bir sürü çeşidi bulunabilir. 
 • Baskılı erkek sweatshirt: Düz renk veya farklı renklerin bir araya getirilmesiyle oluşan sweatshirtlerin üzerine, farklı desenler, resimler ve modellemeler basılarak oluşturulan sweatshirt modelleridir. Farklı baskı seçenekleri ile kişisel tarzınızı çok rahat bir şekilde dışarıya yansıtabilirsiniz. Baskılı sweatshirtler genellikle popüler olan filmlerden, dizilerden veya oyunlardan ilham alınarak üretilmektedirler. Baskıları ile dikkat çekici bir görünüm yakalamanızı sağlamaktadır.
 • Kapüşonlu erkek sweatshirtler: Özellikle kış aylarında giyilen, kafayı ve vücudu çok iyi bir şekilde örten sweatshirt modelleridir. Genellikle kalın ve polarlı kumaşlardan üretilirler. Baskılı veya düz renk olabilir. Spor tarzdaki kombinlerinize kolaylıkla uyum sağlayacaktır. Altına giyilen bir eşofmanla birlikte, ilkbahar günlerinde veya yaz gecelerinde kafanızı rüzgardan ve soğuktan korumanıza yardımcı olur.

Erkek Sweatshirt Modeli Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Erkek sweatshirt modelleri son zamanlarda erkeklerin favori kıyafetleri arasında yer almaktadır. Bu kıyafet modellerinin üzerinizde güzel durması için, erkek sweatshirtlerini satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar bulunmaktadır. Bunlardan biri sweatshirt üretirken kullanılan malzemeler ve bunların kalitesidir. Sweatshirtler genellikle pamuk, polyester veya pamuk-polyester karışımı kumaşlar ile üretilmektedir.

Sweatshirtlerin seçilmesinde dikkat edilmesi gereken bir diğer unsuz ise beden seçimidir. Beden ölçülerine uygun bir sweatshirt satın almak önemlidir. Kişinin beden ölçülerinin dışında olan küçük veya büyük bedende seçilen sweatshirtler kötü görünüme neden olmaktadırlar.

Ayrıca sweatshirtler çeşitli desenlerde, baskılarda ve renklerde üretilmektedir. Kişisel tarzınıza ve giyeceğiniz diğer kombin parçalarına uygun olan bir seçim yapmaya dikkat etmek, kombinin tamamlanmasına ve daha iyi bir görünüm elde etmeyi kolaylaştıracaktır.

Son bir ekleme yapılırsa erkek sweatshirtler kaliteli malzemeler ile üretilmiş olması gerekmektedir. Çünkü sweatshirtler ne kadar kaliteli malzemelerden üretilirse o kadar uzun ömürlü olmaktadırlar. Aynı zamanda kaliteli bir kumaşın görüntüsüyle, kalitesiz bir kumaşın görüntüsü aynı olmamaktadır.

Erkek Sweatshirt Fiyatları Ne Kadar?

Erkek sweatshirt fiyatlarını etkileyen oldukça fazla faktör bulunmaktadır. Bu faktörler arasında en popüler olanı sweatshirtün yapımında kullanılan malzemedir. Örneğin, pamuk yoğunluklu kumaştan üretilen sweatshirt pahalı iken, polyester ağırlıklı kumaştan üretilen sweatshirtün fiyatı daha ucuz olacaktır. Bu nedenle, sweatshirtün fiyatlarını etkileyen faktörlerin dikkate alınması gerekir. 

Bu faktörler arasında kumaş türü, marka, üretim yeri, tasarım ve özellikler de yer alır.Örneğin, bir marka ceket daha yüksek bir fiyat etiketine sahip olabilir, çünkü marka ismi ile birlikte tasarım ve kalite gibi faktörler de fiyatı etkileyebilir. Aynı zamanda pazar rekabeti, enflasyon gibi unsurlar da sweatshirtlerin fiyatlarını etkilemektedirler. 

Uygun Fiyatlı Erkek Sweatshirt Modelleri Nelerdir?

Erkek sweatshirtler güzel bir görünümün yanı sıra bütçe dostu olmalarıyla da kullanıcılara fayda sağlamaktadırlar. Erkek sweatshirtlerin çok fazla tercih edilmesinin başlıca sebeplerinden biri de budur. Aşağıda uygun fiyatlı kadın sweatshirt modelleri listelenmiştir.

 • Düz Sweatshirt
 • Kapşonlu Sweatshirt
 • Baskılı Sweatshirt
 • Oversize Sweatshirt

Ucuz ve Pahalı Erkek Sweatshirt Modelleri Arasındaki Farklar Neler?

Erkek sweatshirt modelleri arasında ucuz ve pahalı olanlar arasında çeşitli farklar mevcuttur. Bu farklar arasında en önemlilerden birisi, kullanılan malzemenin kalitesidir. Pahalı erkek sweatshirt modelleri genellikle daha kaliteli kumaşlar kullanılarak üretilir. Kaliteli kumaşlarla üretilen sweatshirtler hem daha uzun ömürlü hem de daha şık bir görüntü sağlamaktadır. 

Erkek Sweatshirt Bakımı Nasıl Yapılır?

Erkek sweatshirtlerin bakımları çok basittir fakat çok önemlidir. Sweatshirtlerin uzun ömürlü olmasını sağlamak için gereken bakımlar yapılmalıdır. Bunlar sweatshirtün, üretici tarafından belirlenen yıkama talimatlarına uymak, sweatleri ters çevirip yıkamaktır. Aynı zamanda yıkama işlemi yaparken renkli ve beyaz sweatshirtler aynı anda yıkanmamalıdır. Bu bakımlar sağlandığında sweatshirtünüz daha uzun ömürlü olacaktır.

Erkek Sweatshirt Nasıl Kombinlenir?

Çok çeşitli şekillerde kombinlenmeye elverişli olan erkek sweatshirt modelleri, kişinin tarzını yansıtması için çok uygundur. Sade giyim stilinden hoşlananlar tek renkli basit sweatshirtler tercih edebilir. Dikkat çekici ve şık bir görünüm elde etmek isteyen kullanıcılar ise daha değişik tarzlarda üretilen, üstlerinde baskılar bulunan veya farklı kesim modellerine sahip sweatshirtleri tercih edebilirler

Kapüşonlu sweatshirtlerin diğer özelliklerinin yanı sıra işlevsel özellikleri de birçok avantaj yaratmaktadır. Bu avantajlar arasındaki soğuğa ve rüzgâra karşı koruma sağlama özelliği, erkek kapşonlu sweatshirtleri kış aylarının vazgeçilmez tercihi olarak belirler. Renk tonları bakımından seçebileceğin onlarca modelin bulunması ise, alt giyim ürünleri ile uyumlu bir kombin elde etmeni çok daha kolay hale getirmektedir.

Erkek spor ayakkabılarla ve bot çeşitleri ile de farklı farklı kombinler oluşturulabilir. Kış aylarında kapşonlu sweatshirt, kot pantolon ve postal botlarla çok şık bir kombin oluşturulabilir. Yaz akşamlarında ise şortun üzerine giyeceğiniz, düz renk balıkçı yaka bir sweatshirt, şort ve beyaz bir erkek spor ayakkabı yaz aylarının vazgeçilmez kombini olacaktır.

Kazancınız 10%
Promosyon
360.00 TL 183.60 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
360.00 TL 159.25 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
360.00 TL 224.91 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
360.00 TL 224.91 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
360.00 TL 269.91 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
360.00 TL 224.91 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
360.00 TL 269.91 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
410.00 TL 185.80 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
360.00 TL 269.91 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
360.00 TL 269.91 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
410.00 TL 259.20 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
360.00 TL 224.91 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
2,200.00 TL 1,520.10 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
899.00 TL 620.10 TL
Kazancınız 15%
Promosyon
999.99 TL 849.99 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
2,200.00 TL 1,520.10 TL
Daha fazla göster
Marka
  Tümünü göster (32)
Beden
  Tümünü göster (12)
Renk
  Tümünü göster (70)
Desen
  Tümünü göster (9)
cep
Kol Tipi
Kol Boyu
Ürün Tipi
Ürün Detayı
Stil
Mağaza
  Tümünü göster (17)
Fiyat

 – 

 • 139.41
 • 1520.1