0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Erkek Pijama Takımı


Erkek Pijama Takımı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Erkek pijama takımları, polar gibi yumuşak, rahat hissettiren malzemelerden üretilmiş, alt ve üst takımlardır. Üst kısmı, düğmeli gömlek veya kazak şeklinde üretilir. Alt kısmı ise, uzun, geniş pijamadır. Erkek pijama takımları rahat olduğu için genellikle uyurken ve dinlenirken tercih edilmektedir.

Klasik görünüme sahip erkek pijamaları üretilirken, desenli, renk çeşitliliği olan ve modaya uygun erkek pijama takımları da üretilmektedir. Klasik görünüme sahip erkek pijama takımları genellikle, şık olmayı, sadelikte bulan erkekler tarafından tercih edilmektedir. Ancak, hayatı daha renkli ve eğlenceli yaşamak isteyen erkekler için de çeşitli pijama takımları bulunmaktadır. 

Kaliteli malzemelerden üretilmiş erkek pijama takımlarını seçmek önemlidir. Çünkü, kalite arttıkça pijama takımının verdiği rahatlık ve ürünün ömrü artış göstermektedir. Bu sayede, daha uzun yıllar süren ve aynı rahatlıkla devam eden, erkek pijama takımları satın alınmış olur.

Erkek Pijama Takımı Modelleri Nelerdir? 

Erkek  pijama takımları genellikle ev gibi rahat yerlerde giyilen giyim ürünleridir. Renk, desen ve stil açısından oldukça çeşitli modelleri bulunmaktadır. Aşağıda erkek pijama takımı modelleri listelenmiştir.

 • Düğmeli Erkek Pijama Takımı Modelleri: Yaygın olan klasik bir erkek pijama takımı modelidir. Genellikle soğuk havalarda tercih edilir. Bu nedenle, uzun kollu üretilir.  
 • Termal Erkek Pijama Takımı Modelleri: Kişiyi sıcak tutmak için, nem emme özelliği olan, özel olarak tasarlanan erkek pijama takımı modelleridir. Sıcak ve rahat bir kullanımı amaçlamaktadır.  
 • Onesie Erkek Pijama Takımı Modelleri: Tüm vücudu kaplayan, kapşonlu, yün ve polar gibi yumuşak malzemeden üretilen erkek pijama takımı modelidir. Genellikle renkli ve çeşitli desenlerle üretilir.
 • Atletli Erkek Pijama Takımı Modelleri: Sıcak yaz aylarında kişiyi serin tutmak için üretilmiş atlet, şort veya kapri gibi kısa kıyafet ürünlerinden oluşan erkek pijama takımı modelleridir.
 • T-shirt Erkek Pijama Takımı Modelleri: Üst kısmı t-shirt olarak üretilen bu erkek pijama takımı modeli, en popüler model olarak seçilmektedir. Oldukça hafif, esnek malzemelerden üretilmektedir.
 • Flanel Erkek Pijama Takımı Modelleri: Yumuşak ve kış aylarına uygun olarak tasarlanmış bir erkek pijama takımı modelidir. Genellikle, kareli desenlere sahip olarak tasarlanmaktadır.

Erkek Pijama Takımı Modeli Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Erkek pijama takımı seçerken dikkat edilmesi gereken ilk konu, hangi malzemelerden üretilmiş olduğudur. Pamuk ve benzeri yumuşak malzemelerden üretilmiş erkek pijama takımı satın almak en doğru tercihtir. Polyester türevi malzemeler kişiyi rahatsız hissettirmektedir. 

Pijama takımını hangi mevsimde kullanacağınızı belirlemek çok önemlidir. Yaz mevsimi için kısa kollu pamuk gibi daha hafif materyallerden üretilmiş, sizi terletmeyecek bir pijama takımı kullanmak doğru tercihtir. Kış için daha kalın, polar benzeri malzemelerden üretilmiş, uzun kollu erkek pijama takımı seçmek gerekmektedir. 

Erkek pijama takımı modeli ararken tarzınıza uygun, kişiliğinizi yansıtan modelleri seçmek sizin daha iyi hissetmenize neden olacaktır. Klasik bir tarzınız varsa düğmeli erkek pijama modellerini tercih edebilirsiniz. Daha renkli ve desenli bir şeyler arıyorsanız flanel kumaştan üretilmiş erkek pijama modellerini seçmek daha uygun olacaktır.

Erkek Pijama Takımı Fiyatları Ne Kadar?

Erkek pijama takımı fiyatları, stile, desene, kullanılan malzemenin kalitesine, ve erkek pijama takımlarının markasına göre, arz talep doğrultusuna göre değişiklik göstermektedir. Pijamanın kalınlığı artarken maliyeti de artmaktadır.

Azall.com size çeşitli kumaşlardan üretilmiş, rahat, her bütçeye uygun ve tarzınızı yansıtacak erkek pijama takımı modellerini sunmaktadır. Bu modeller arasından bütçenize ve tarzınıza en uygun olan ürünü seçip, rahat ve şık bir yaşam sürdürebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Erkek Pijama Takımı Modelleri Nelerdir?

Yaz mevsimi için üretilen erkek pijama takımı modelleri, kış mevsimi için üretilen erkek pijama takımı modellerine göre malzeme ve işçilik bakımından fiyat olarak daha uygundur. Uygun fiyatlı erkek pijama modeli aranıyor ise kolsuz veya kısa kollu erkek pijama takımı modellerine bakılmalıdır. Örneğin, uygun fiyatlı tişört erkek pijama modeli yaz aylarında sizi, hem rahat hissettirecek hem de bütçe olarak daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. 

Bir diğer uygun fiyatlı erkek pijama takımı modelleri aşağıda listelenmiştir.

 • Pamuklu Erkek Pijama Takımları: Klasik bir pijama takımı türü olan pamuklu pijama takımları, rahat ve nefes alabilir özellikleriyle uzun ömürlü kullanım sağlar ve uygun fiyatlıdır.
 • Flanel Erkek Pijama Takımları: Soğuk ayların vazgeçilmezi olan flanel erkek pijama takımları rahatlık ve sıcak tutuşuyla popüler olmuş bir modeldir. Pamuktan üretilmekte ve uygun fiyata bulunmaktadır.
 • Termal Erkek Pijama Takımları: Genellikle kış aylarında tercih edilen bu model, giyen kişiyi sıcak tutmak amacıyla tasarlanmıştır. Yalıtımlı ve nem emici maddelerden yapılmıştır.

 Bütçenize uygun her çeşit erkek pijama takımı modellerii azall.com da mevcuttur. 

Ucuz ve Pahalı Erkek Pijama Takımı Modelleri Arasındaki Farklar Nelerdir?

Pahalı ve ucuz erkek pijama takımı modelleri arasındaki fark, tasarım, işçilik, markanın prestiji gibi çeşitli faktörlerden kaynaklanmaktadır. Pamuk, polar ve benzeri maddelerden üretilmiş erkek pijama takımı, polyester gibi sentetik malzemelerden üretilmiş erkek pijama takımından daha pahalıdır. Polyester pijama takımı, satın alırken dikkat edilmesi gereken bir pijama takımı modelidir. Bu model, kişiyi günlük hayatında rahatsız edebilmektedir.

Bir erkek pijama takımının markası ne kadar ünlenmiş ise pazardaki talep de o derece bu pijama takımına artmaktadır. Ayrıca, elastik bel bandına sahip bir pijama takımı rahatlık açısından lastiksiz bir erkek pijama takımına göre daha rahattır ve fiyatı daha yüksektir.

Erkek Pijama Takımı Modellerinin Bakımı Nasıl Yapılır?

Erkek pijama takımınızın ömrünü uzatmak ve daha rahat hissetmenizi sağlamak için gerekli adımlar aşağıda listelenmiştir.

 • Pijama takımınızın yıkama talimatlarına bakın. Her erkek pijama takımının farklı talimatları olacaktır. Pijama takımının uzun ömürlü olması için yıkama işlemi önemlidir.
 • Pijama takımınızı soğuk suda yıkayınız. Aksi takdirde sıcak su, pijamanızı soldurur ve çekmesine neden olur. Bunun sebebi, pijama takımlarının, rahatlık sağlaması için elastik malzemelerden üretilmiş olmasıdır.
 • Pijama takımının kumaşı hassas olduğundan dolayı deterjan kullanımının miktarı oldukça önemlidir. Pijama takımınızı çok fazla deterjana maruz bırakmamak onun deforme olmaması için önemlidir.
 • Pijama takımlarını yumuşatıcı gibi kimyasal ürünlerden uzak tutmak gerekir. Bu kimyasallar, pijama takımlarınızı sertleştirebilir ve rahatsızlık verici bir kalıntı bırakır.
 • Pijama takımlarınızı kuruturken kurutma makinesi kullanmaktan kaçının. Kurutma makinesi, pijama takımlarınızı büzüştürür. Pijama takımlarınızı düz bir şekilde serin veya asın. 
 • Pijama takımınızı, sünmemesi için askılara asılmaması gerekir. Bir çekmecede veya rafta bulundurmak pijamanızın deforme olmasını önleyecektir.

Erkek Pijama takımları Nasıl Kombinlenir? 

Erkek pijama takımları genellikle, zaten kombinlenmiş halde satılırlar. Ancak ayrı ayrı olarakta kombinlemek mümkündür. Erkek üst ve alt bileşenlerini aynı renklerin tonunu kullanarak kombinleyebilirsiniz. Ayrıca rahat bir ortamda şık görünmek istiyorsanız pijama takımının altına erkek ev botu gibi giyim ürünlerini kullanabilirsiniz. 

Karakterinizi yansıtan renkleri ve desenleri seçin, böylece uyumu yakalamış olacaksınız. Benzersiz bir görünüm kazanmak için desenler ve renkler karıştırılarak güzel bir kombin oluşturulur. Bir bornoz veya güzel bir terlik ile kış gecelerinde pamuklu bir pijama takımı kombini mükemmel olur. Bir uyku bandıyla da pijama takımı uyumlu bir kombindir. Düğmeli klasik bir pijama üstü ile lastikli bol bir pijama altı güzel bir kombin olacaktır.

Kazancınız 10%
Promosyon
3,119.99 TL 2,699.99 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
3,119.99 TL 2,699.99 TL
Kazancınız 38%
2,444.44 TL 1,526.76 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
999.00 TL 949.05 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
999.00 TL 949.05 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
969.00 TL 920.55 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
2,610.00 TL 2,479.50 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
2,610.00 TL 2,479.50 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
4,500.00 TL 4,275.00 TL
Daha fazla göster
Marka
  Tümünü göster (18)
Beden
  Tümünü göster (18)
Renk
  Tümünü göster (37)
Desen
  Tümünü göster (7)
Kol Tipi
Yaka
Kol Boyu
Ürün Tipi
Mağaza
  Tümünü göster (7)
Fiyat

 – 

 • 150
 • 6270