Kamp Malzemeleri

Kamp Malzemeleri 

Özellikle şehir hayatından sıkılan ve yenilik arayan, doğa ile bütünleşmekten keyif alıp, sadelikten hoşlanan herkesin bayılarak yaptığı kamp etkinliklerini gerçekleştirmek için deneyiminiz olmasa bile, kullanacağınız ekipmanlar ve vereceğimiz bilgiler ışığında kamp yaparken hiç yabancılık çekmeyeceksiniz. İhtiyacınız olan tüm kamp ürünleri sizlere kavuşmak için derlendi, ve her birisinin çok işinize yarayacağına eminiz. En uygun fiyatlı ve en kaliteli kamp ekipmanlarını aldığınıza asla pişman olmayacaksınız. Yaşayacağınız doğayla iç içe harika kamp deneyimlerini kabusa çevirmemek için seçeceğiniz ekipmanlarla kamp yaşamınızı kolaylaştırmanıza yardımcı olmak için çalışıyoruz. Kamp etkinliğinin her alanında kullanmanız gereken binlerce çeşitte binlerce alternatif ürün bulunmakta, bu sayede aradığınız her şeyi bulabileceksiniz. 

Kamp İçin Gerekli Malzemeler 

Öncelikle doğa ile bütünleşip kamp zevkinin tadını kolaylıkla çıkarmanız için gerekli olan en temel malzemeler kamp çadırı seti, uyku tulumu veya daha rahat etmeniz için şişme yatak modelleri, yatağınızı veya uyku tulumunuzu daha sıcak tutmak için mat, şişme ürünleriniz varsa şişirmek için pompa, doğa içerisinde gerek yemek, gerek ise kamp çadırınızı kurarken kesinlikle ihtiyacınız olacak çok işlevli çakı, daha az yer kaplaması açısından şişme yastık veya normal yastık, yorgan veya battaniye, akşamları mutlaka ihtiyacınız olacak fener, katlanır sandalye ve masa, termos, mutfak setleri, soğutucu, pürmüz veya magnezyum tutuşturucu, ocak ve gaz, pil, ve tabii mutlaka sırt çantası gibi gereçler olmazsa olmaz kamp malzemeleridir. 

Kamp Çadırları Alternatifleri 

Doğada konaklamak için karar verdiğiniz ilk andan itibaren ilk almanız gereken kamp çadırı, bu sebeple en çok satan kamp malzemeleri başında gelir. Üreticiler de bunu göz önünde bulundurarakbir çok farklı amaca hizmet eden kamp alanlarında, ormanlarda, plajlarda, festivallerde, hatta dağların zirveleri ve tercih edebileceğiniz her türlü diğer arazilerde kullanabileceğiniz çadır modelleri tasarlamaktalar. Bu etkinlikten maksimum verim alabilmeniz için2 kişilik veya kişilik gibi sayısıalternatiflerini, çadırı kullanacağınız mevsim seçeneklerinitercih edeceğiniz renkleri, karar verdiğiniz kullanım alanlarını ve sürekli yenilenen malzemeleri takip etmekteki üstün başarımızla size en uygun olan çadırı bulmanızı sağlayacağız.  

Kamp Mutfak Malzemeleri 

Özellikle doğayla tamamen iç içe olacağınız ve yakınlarda yerleşim yerleri bulunmayan alanlarda mutlaka dikkat etmeniz ve titizlikle seçmeniz gereken mutfak malzemeleri kesinlikle yaşayacağınız deneyim için çok önemlidir. Yanınıza alacağınız yiyeceklerin bozulmamaları için soğutucu veya mini buz dolabı mutlaka almanız gereken gereçlerden birisidir. Yemeklerinizi pişirmeniz için ve bu işlemi yaparken doğaya zarar vermemeyi de ihmal etmemeniz için portatif ocaklar, tüp veya kamp ateş kutusu tercih edebileceğiniz kamp mutfak gereçleri arasındadır. İçeceklerinizin uzun süre sıcak kalabilmesi açısından termos, yiyeceklerinizi tıpkı evinizdeymiş gibi tüketmenizi sağlayacak yemek setleri, katlanabilir masa sandalyeler de kamp mutfak malzemeleri arasında çantanızdan eksik olmaması gereken ürünlerdir. 

Uyku Ekipmanları 

Uyku ekipmanları doğada rahat uyumanız ve zinde uyanmanız, bu aktiviteden maksimum verim alabilmeniz açısından titizlikle seçilmesi gereken ekipmanlardır. Gününüzün nasıl geçeceği tamamen uykudan aldığınız verimle bağlantılı olacaktır. Doğa şartlarında çadırınızı kuracağınız zemin veya hava şartları kontrolünüz dışında diye üzülmeyin, çünkü sizler için seçtiğimiz kamp uyku ekipmanları sayesinde rahatlığınızı kontrol altına alabilirsiniz. Seçeceğiniz zemin nasıl olursa olsun soğuk almanızı önlemek için her şeyden önce bir mat tercih etmek zorundasınız. Kendi rahat edeceğiniz şekilde ‘’uyku tulumu beni sıcak tutar ve bu yeterli’’ derseniz dilediğiniz fiyat aralığındaki uyku tulumu modellerinden faydalanabilirsiniz. Fakat benim için uyku tulumu yeterli değil, evimde gibi hissetmek istiyorum diye düşünürsenizşişme yataklar, şişme yastık, yorgan setleri ile doğanın içerisinde evinizde gibi hissedebilirsiniz. 

Masa, Sandalye 

Kamp yapmak için hangi mekanı ve mevsimi tercih ederseniz edin, doğa içerisinde izleyeceğiniz onlarca güzel manzarayı rahatsız bir şekilde izlemek istemeyeceğinize eminiz. Pratik kamp malzemeleri denilince ilk akla katlanılabilir masa, sandalye setleri gelir. Bu setler çok yer kaplamaması ve ağır da olmaması sebebiyle ilk tercihleriniz arasında yer almalıdır. Birçok alternatif katlanabilir masa sandalye modelleri mevcuttur. Bunlara örnek olarak klasik piknik masası modellerinin dilerseniz şemsiyeli, dilerseniz şemsiyesiz modellerinden yararlanabilirsiniz. Arkama yaslanmak ve rahat hissetmek istiyorum derseniz buna uygun da alternatif binlerce çeşit sandalye modellerimiz sadece bir tık uzağınızda. 

Sık Sorulan Sorular 

  • Kamp Çadırı Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim? 

Öncelikle dikkat etmemiz gereken unsur, nerede kamp yapacağımız ve hangi mevsimde kamp yapacağımız olmalıdır. Çünkü doğanın hava şartları ve koşulları nedeniyle tercih edeceğiniz kamp çadırı bu şartlara uygun olmalıdır. Eğer kamp yapmak için dağ zirveleri veya engebeli araziler tercih ediyorsanız çadırınız da bu ortama elverişli olmak zorundadır.  Her koşula ve kişi sayısına uygun özel çadır modelleri olmakla birlikte nerede olursanız olun mutlaka olması gereken en önemli unsur yağmurluktur, açık alanda olacağınız için çadırınızın yanında mutlaka yağmurluğun da olması gerekir. Böylelikle her hava koşuluna hazırlıklı olacaksınız. 

  • Soğuk Havalarda Kamp Yapılırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? 

Özellikle kış aylarında hava şartları kötü iken kamp yapmayı tercih ediyorsak mutlaka sağlığımızı korumaya dikkat etmeliyiz. Buna özel seçeceğiniz termal outdoor giyim ürünlerinin dışında mutlaka araç gereçlerinizi de buna göre seçmelisiniz. Battaniyeyi çantanızdan eksik etmemelisiniz. Çadırınızı da uygun koşullara göre seçmelisiniz… Tüm bunlar tabii ki doğa şartlarına yeterli olmayacaktır, bu yüzden ateşle ısınmanız gerekecektir. Doğaya zarar vermeden en güvenilir şekilde ısınmak için en ucuz kamp malzemeleri ürünlerimizden yararlanabilirsiniz. 

  • Kampta Duş İhtiyacımı Nasıl Karşılayacağım? 

Bu soru tercih edeceğiniz kamp alanına göre değişse de eğer bir mesire alanı yerine doğal bir ortamda yerleşimden uzak kamp yapıyor iseniz buna uygun kamp eşyaları da mevcut. Bu konudaki lüksünüze düşkünseniz eğer yüksek bir ağaca asarak kullanımını sağlayabileceğiniz 5-20 litre arasında bir hacme sahip olan duş torbası modellerine bakabilirsiniz. Soğuk su ile duş almakta zorlanırım diyenler için bu torbalara alternatif olarak solar panelli olanları da mevcutBunun zor olduğunu düşünenler için bir bidonun içerisine yerleştirerek kullanabileceğiniz elektronik duş aparatları da mevcut. Bu aparatlar sayesinde su bulabildiğiniz her ortamda, evinizde hissederek rahatlıkla duş alabilirsiniz. 

  • Kamp Yeri Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim? 

İlk dikkat etmeniz gereken unsur elbette ki zemin yapısı ve çevre olacaktır. Çadır kuracağınız zeminin düz bir zemin olması gerekir, ve zeminin temizlenmesi cam veya batabilecek parçaların ayıklanması çadırınıza ve size zarar vermemesi açısından önemlidir. Suya yakın olmalı fakat su dibine de kamp kurmamalısınız. Olası bir yağış durumunda suyun akış yönünde olmamaya dikkat etmelisiniz. Rüzgarlı havalarda kuru dallı ağaçların altına kamp yapmaktan kaçınmalısınız. Araç geçen yerlerden uzak olmalısınız aksi taktirde gece fark edilmeden kaza geçirebilirsiniz. Seçeceğiniz kamp çadır malzemeleri ürünlerinin seçtiğiniz yere uyumlu olması gerekir.  

  • Uygun Fiyatlı Kamp Malzemeleri Bulabilir miyim? 

Seçebileceğiniz binlerce çeşit çadır ve kamp malzemeleri mevcuttur. Bu kadar fazla seçeneğin arasında kendi ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun malzeme seçimini yapma olasılığınız elbette ki yüksektir. Ucuz kamp malzemeleri de elbette mevcuttur, her bütçeye uygun malzemeleri sizlerle buluşturmak için buradayız. 

 

3 Kişilik Turuncu Yeşil Otomatik Çadır
Kazancınız 10%
Promosyon
579.00 TL 521.10 TL
4 Kişilik Mavi Yeşil Otomatik Çadır
Kazancınız 10%
Promosyon
549.00 TL 494.10 TL
Efsane - Uyku tulumu 2.4kg
Kazancınız 10%
Promosyon
514.99 TL 463.49 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (92)
Kapasite
Fiyat

 – 

  • 17
  • 18042.09