Eşofman Takımı

Moda-Kadın Giyim-Eşofman

 

Kadın eşofman giyimi her zaman tercih edilen bir giyim türü olarak bilinir. Kadın eşofman takımı olabildiği gibi kadın eşofman alt ve üstleri de bulunur. Kadın eşofmanları zengin tasarımları ve modelleri ile her bedene uyumlu olur. Azall içerisinde yer alan kadın giyim ürünleri eşofmanlar ile zenginleşir. Eşofman takımı bayan için oldukça önemlidir. Eşofman takımları yaygın olarak pek çok zaman içerisinde kullanılır. Dışarıda giyilebileceği gibi evde de giyilebilen giysiler arasında eşofmanlar yer alır. Ancak özellikle eşofmanlar spor yaparken giyilir.

Bayan eşofman altı ve üstü ile spor yapmak çok daha rahattır. Oldukça konforlu ve rahat olan spor giyişler çeşitlidir ve herkesin giyebileceği tasarımlara sahiptir. Eşofman takımı kadın için herkese hitap edebilecek modelleri de barındırır. Burada farklı renkler, tasarımlar, kumaşlar görülür. Eşofman altı kadın için sıkça giyilen ve sevilen giysiler arasında bulunur. Kadınlar eşofmanları artık günlük kombinleri haline de getirir ve pek çok yere giderken de giyinir. Spor giyim olarak da bilinen kadın eşofman ürünleri birçok yerde giyilebilir ürünler olarak bilinir.

Kadın Eşofman Takımı Modelleri

 

Kadın eşofman takımı modelleri alt ve üstten oluşur. Bayan eşofman takımı içerisinde yer alan alt ve süt ürünler mevsimlere ayrılır. Kadın eşofman takımı alt ürünleri kısa ve uzun olabilir. Eşofman altı bayan için kısa kapri formunda olabileceği gibi uzun da olabilir. Aynı durum üstler için de geçerli olur. Bayan eşofman üstleri hem kısa kollu hem de uzun kollu olabilir. Özellikle bayan eşofman üstlerinde askı görülebileceği gibi kısa kol da yer alabilir.

Bu gibi pek çok çeşit giysi eşofman takımları bayan kategorisinin bir parçası olur. Elbette kadın eşofman takımı seçilirken bunların bol veya dar olmasını da istemek mümkündür. Bol ve dar eşofman takımı alternatifleri bulunur. Bununla birlikte farklı tasarımlar da yer alır. Kadın eşofman takımı içerisinde lastikli ve lastiksiz örnekler de bulunur. Bu modeller ile bayan eşofman takımı oluşur. Tüm modeller Azall moda ürünleri içerisinde yer alır ve birçok beden çeşidi ile sizleri bekler.

Bayan Eşofman Altı Çeşitleri

Eşofman altı bayan için birçok çeşide sahiptir. Ancak esas belirleyici olan lastikli ve lastiksiz paçadır. Kadın eşofman altı ürünleri hem lastikli hem de lastiksiz çeşitleri ile sevenlerine hitap eder. Lastikli modeller de Eşortman takımı bayan ürünleri içerisinde yer alır. Aynı zamanda lastiksiz modeller de bu takımların bir parçası olur.

Kadın eşofman takımları içerisinde yer alan eşofman altları farklı isimlere sahip olur. Lastikli kadın eşofman altları için jogger eşofman kadın modelleri bulunur. Lastikli bölümü ile paçalar sarkmaz ve belli bir hizaya sabitlenir. Lastiksiz paçalı modellerde tasarımlar aşağı kadar iner ve paça boyu da değişim gösterir.

Benzer bir durum eşofman altlarında bellerde de görülür. Bel bölümü de lastikli ve lastiksiz alternatifler sahiptir. Bu sayede eşofman belini ayarlamak mümkündür. Eşofman belini ayarlayarak kilo değişimlerine göre de eşofmanı giyebilme imkanı sunar.

Kadın Eşofman Renkleri ve Tasarımları

Bayan eşofman takımları farklı renk ve tasarımları ile değişim gösterir. Eşofman takımlarında renkler siyah, gri ve lacivert olabileceği gibi sarı, kırmızı gibi canlı renkler de olabilir. Bu çeşitlilik her zevke hitap eder. Aynı zamanda eşofman takımlarında desenler de görülür. Çizgi gibi farklı desenler kadın eşofman takımları için tamamlayıcıdır. Bunlar takımlarda ortak desenler olarak dikkat çeker ve hem üst hem de altta görünebilir. 

Kol Yazı Detaylı Lacivert Kadın Eşofman Takım 3485, Beden : L, Renk : Lacivert
Kazancınız 5%
Promosyon
369.90 TL 351.40 TL
Kolları Simli Pudra Kadın Eşofman Takım, Beden : M, Renk : Pudra-Pudra
Kazancınız 5%
Promosyon
524.90 TL 498.65 TL
Cep Baskılı Gri Melanj-Siyah Kadın Eşofman Takım 03487, Beden : S, Renk : GB MELANJ/SİYAH
Kazancınız 5%
Promosyon
334.90 TL 318.15 TL
Kapüşonlu Ön Garnili Lacivert-Gri Eşofman Takım, Beden : S, Renk : LACİVERT GRİ
Kazancınız 5%
Promosyon
489.90 TL 465.40 TL
Kol Baskılı Lacivert Kadın Eşofman Takım 3486, Beden : XXL, Renk : LACİ-LACİ
Kazancınız 5%
Promosyon
384.90 TL 365.65 TL
Kadın Mor Kapüşonlu Eşofman Takım, Beden : XL, Renk : Mor-Siyah
Kazancınız 5%
Promosyon
344.90 TL 327.65 TL
Ön Baskılı Lacivert Kadın Eşofman Takım 3491, Beden : S, Renk : Lacivert
Kazancınız 5%
Promosyon
369.90 TL 351.40 TL
Kadın Siyah Toprak Tunik Takım, Beden : XL
Kazancınız 5%
Promosyon
489.90 TL 465.40 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (12)
Beden
    Tümünü göster (28)
Renk
    Tümünü göster (117)
Desen
Kol Tipi
Kol Boyu
Ürün Tipi
Ürün Detayı
Fiyat

 – 

  • 114.91
  • 899