0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Cep Telefon Aksesuarı Alırken Hangi Hususlara Dikkat Edilmeli?

Cep telefonu aksesuarları herkesin kendine uygun modeli şekilde tasarlanmıştır. Deri tasarımlar, kol bantlı kılıf modelleri, cüzdan formunda olan modeller, silikon, kartvizitli, kapaklı ve daha sayılamayacak kadar modele sahip olan kılıf çeşitleri kullanıcılara sunulmaktadır.

Akıllı Telefon Kampanyaları ile Cazip Fırsatları Yakalayın

Fiyat ve performans açısından kullanıcılara cazip teklifler sunan Android telefon modelleri , her açıdan orta karar ürünleri tercih edenlere hitap ediyorlar. Fiyat ve performans açısından bu kategoride bulunan modeller özellikle akıllı telefon kampanyaları dönemlerinde her kullanıcının ilgisini çekecek şekilde cazip teklifler sunuyorlar. Orta segment ürünler, fiyat ve performans açısından kullanıcıların tercih listesinde yer alırken ürün çeşitliliği ve modeller arasında da kendini göstermekte.

En iyi telefon markaları, orta karar ürünler üreterek hem kendilerine yarar sağlıyor hem de her kullanıcının ilgisini çekmeyi başarıyor diyebiliriz. Orta segmentli ürünler üreten ve Türkiye’de telefon satışlarında gayet iyi bir mevkide yer alan Samsung marka cep telefon modelleri her segmentte olduğu gibi orta segmentte olan cep telefonu modelleri ideal bir şekilde piyasaya sürüyor. Samsung dışında Xiaomi, Huawei ve Nokia, General Mobile gibi markalar da bu segmentte olacak ürünlerini geniş bir yelpazeyle kullanıcılara sunuyor.

Akıllı Telefon Piyasasının Bir Diğer Yüzü: iPhone Cep Telefon Modelleri & Fiyatları

Android işletim sisteminin dışında olan İOS işletim sistemine sahip olan iPhone akıllı telefon modelleri piyasada rağbet gören en iyi telefonlar arasında yer almaktadır. Piyasa rağbet görmesinin detayları arasında iPhone telefon modellerinin her zaman kendini yenileyen yapısı, tasarımları ve donanımlarının kusursuz bir şekilde kullanıcıya sunulması yer alır.

Çıkardığı her seride özelliklerini yenileyen iPhone modeller, çentikli ve çentiksiz olmak üzere 2 farklı türe ayrılmakta. Ne yazık ki kendini yenileyen ve tasarımlarıyla dikkat çeken iPhone cep telefon modelleri ucuz telefon modelleri kategorisinde pek yer almamaktadır. Bu nedenle yapılan kampanyaları takip etmeniz veya kredi kartınız ile birlikte alacağınız telefona taksit yaptırma şansına sahip olabilirsiniz. Fakat taksitli telefon aldığınızda telefon fiyatlarında değişiklik olmaktadır.

Tuşlu Telefon Modelleri & Fiyatları

Tuşlu telefon modelleri, cep telefonu modellerinin ilk çıkan zamanlarda olan serilerine benzer. Bu modeller akıllı telefon modellerini sevmeyenler ya da kullanamayanlar için özel bir şekilde tasarlanır, üretilir ve satışa sunulur. Tuşu cep telefon modellerinde sahip oldukları teknolojik donanımlara göre, renklere ve ekran büyüklüklerine göre telefon fiyatları değişiklik gösterir.

Tuşlu Telefon Modelleri Özellikleri

Tuşlu telefon modellerinin özellikleri akıllı telefon modellerine göre kısıtlı olsa da kullanıcılar için son derce fonksiyonel ve kullanışlıdır. Arama, mesaj gönderme gibi temel özellikleri yerine getirirken şarjının uzun süre gitmesi artı bir özelliktir. Tuşlu telefon fiyatları; kameralı olma, oyun yükleyebilme ve bazı tuşlu telefonlarda dokunmatik olma özelliğinin bulunmasına göre değişir. Yine de bütçeye en uygun en ucuz telefon fiyatları tuşlu telefon modellerinde bulunmaktadır. Diğer yandan da bazı tuşlu telefon modellerinde dokunmatik özelliği de bulunmasıen ucuz telefon fiyatları dokunmatik tercihleri arasında olması durumunu kullanıcılara sunabilir.

 

 

Kazancınız 5%
11,000.00 TL 10,500.00 TL
Kazancınız 3%
4,000.00 TL 3,899.00 TL
Daha fazla göster
Marka (1)
    Tümünü göster (11)
Renk
Bluetooth
Bellek Kapasitesi
Çift Hatlı
Dahili Hafıza
Ekran Boyutu
    Tümünü göster (6)
Mağaza
Fiyat

 – 

  • 3899
  • 17499