0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Bebek Mobilya ve Dekorasyon

BEBEĞİNİZİN UYKU YARDIMCISI: BEŞİK YATAKLAR

Bebeklerin üstüne yatırıp sallanarak uyutmaya yarayan yataklara beşik denir. Eskiden beşik kullanımı bugünlerde olduğundan daha fazlaydı. Beşik bebeklerin vücutlarının sağlam ve kemiklerinin güçlenmesini sağlar. Yerden yüksekte oldukları için beşikler bebekleri soğuktan korurlar. Sallanabilir özellikte oldukları için bebeğiniz hemen uykuya dalar. Bu faydaları ile beraber beşik, anneler çocuklarını beşikte sallarken onlara ninni söyleyebilir. Bu hem çocuklar için iyidir hemze anne sevgisinin bir göstergesidir. Şimdi en çok tercih edilen beşik modellerine ve beşik fiyatları göz atalım.

 

Beşik Fiyatları

Beşik alırken annelerin dikkat etmesi gereken hususlar bulunmaktadır. En önemlisi bebeğinizin deliksiz ve rahat bir uyku uyuyabilmesi için en konforlu beşikleri tercih etmelisiniz. Bebek beşik modellerini diğer yatak türlerinden ayıran en önemli özellik taşınabiliyor olmasıdır. Bebek beşik yatağı alırken güvenilir markalardan satın almanızı tavsiye ederiz.

Sağlam ve anti bakteriyel malzeme kullanımı beşik seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer husustur. Bu malzemelerde her zaman doğal olan en sağlıklı olandır. Bu anlamda ahşap ağaç kullanımı tavsiye edilmektedir. Beşik fiyatları kullanılan malzeme ve tasarımlarına göre artış göstermektedir. Ayrıca piyasada güvenilir olan markaların beşik modelleri daha pahalı olabilmektedir. Her bütçeye uygun beşik modelleri  almak ve modaya uygun tasarımlarla tarzınızı konuşturmak için aZall internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Beşik Modelleri

Çok farklı model ve tasarımda beşik yataklar bulunmaktadır. Özellikle de son dönemlerde modaya uygun ve farklı tasarımlarda beşikler üretilmektedir. Kaliteli ve konforlu bir uyku deneyimi için farklı beşik modelleri vardır. Gelişen teknolojiyle beraber otomatik sallanan beşik modelleri hayatımıza girdi. Bu beşik modeli uyku kalitesini en üst seviyeye çıkarmakla kalmıyor aynı zamanda ebeveynlere kolaylık sağlıyor.

Bebek tek başına sallanabilirken anne de o sırada dinlenebilir veya başka işlerini halledebilir. Bir diğer beşik modeli renkli ve desenli taşınabilir tasarımlardır. Bu modeller özellikle estetik açıdan oluşturdukları hoş ve tatlı görüntüyle ebeveynleri cezp etmeyi başarıyor. Bu beşik modeli son derece rahat bir yapıya sahiptir. Belki de en faydalı modellerden biri park beşik tasarımlarıdır. Bebeklerin özellikle yürüme çağına gelmesiyle sürekli oyun oynamak isterler. Park beşik modellerinin asıl amacı hem parkta, dışarıda ve evde çocuklara keyifli ve eğlenceli anlar yaşatmaktır. Ahşap beşik modelleri de çok fazla tercih edilen ama ahşap olduğu için bakımı zor olan modellerdendir. Hamak beşik modelleri annelerin sürekli tercih ettikleri modellerden biridir. Ancak bu modelleri alırken bebeğinizin vücut ölçülerine ve beşik modelleri yapılırken kullanılan malzemelerin kalitesine bakarak satın almalısınız.

 

Oyun Parkında Bebeğinizle Keyifli Vakit Geçirin

Ebeveynlerin çocuklarıyla en fazla zaman geçirdikleri yerlerden biri şüphesiz oyun parkı yerleridir. Hepimiz çocukken parklarda arkadaşlarımızla ve ailemizle geçirdiğimiz mutlu ve eğlenceli anıları hatırlarız. Çocukluğumuzun neredeyse tamamı oyun parkı yerlerinde geçmiştir. Bu parklarda salıncak ve kaydırak gibi aletler bulunur. Parklarda saklambaç, seksek, körebe ve yakan top gibi pek çok oyun oynanır. 

Salıncak en çok oynatılan ve en sevilenlerden biridir. Bebekleri için gelen aileler için bebek salıncak bulunur. Bu sayede ebeveynler bebeklerini salıncakta sallayabilirler. Bebek salıncak bebeklerin düşmemesi için güvenlikli yapılırlar. Çocuk parklarında yapmaktan en çok hoşlanılan aktivitelerden biri de oyun çadırı kurmaktır. Bu çadırların içinde çeşitli oyunlar oynanabilir.

Çocuğunuzla rahatça vakit geçirmek ve aynı zamanda onun güzel bir uyku kalitesine sahip olası için en güzel ve kaliteli beşik modellerini uygun fiyatlarla aZall’da satın alabilirsiniz. En yeni teknolojide ve kalitede beşik modellerinden almak ve avantajlardan yararlanmak için hemen aZall’a gelin.

 

Kazancınız 5%
Promosyon
79.00 TL 75.05 TL
Kazancınız 20%
330.00 TL 264.00 TL
Kazancınız 12%
Promosyon
798.70 TL 518.32 TL
Kazancınız 15%
Promosyon
814.00 TL 666.40 TL
Kazancınız 57%
2,250.00 TL 975.00 TL
Kazancınız 12%
Promosyon
399.00 TL 337.92 TL
Kazancınız 20%
330.00 TL 264.00 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (69)
Taşıma Kapasitesi
Materyal
    Tümünü göster (11)
Mağaza
    Tümünü göster (50)
Fiyat

 – 

  • 15
  • 22731.1