0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Beşik, Park Yatak, Salıncak

Beşik, Park Yatak ve Salıncak Modelleri  

Bir bebeğiniz olacağını öğrendiğiniz andan itibaren tüm zamanınızı onun için harcarsınız. Dünyaya geldiğindeki koşulları iyi olsun diye elinizden geleni yaparsınız. Bebeğinizi kucağınıza aldığınız andan itibaren onun huzurlu bir ortamda olduğundan emin olmak istersiniz. Anne baba olmanın en eğlenceli yanlarından biri bebek odası hazırlamaktır.  Bebeğinizin bilişsel, duygusal ve fiziksel gelişimi için bebeğinizin odasını özenle oluşturmalısınız. Bebeğinizin gelişimine katkı sağlamak için alışveriş listenize bebek beşiği ürünlerini eklemelisiniz. 

Doğumdan sonraki ilk aylarda bebeğiniz size daha çok ihtiyaç duyar. Sık sık uyanabilir veya geceleri uyandırıp emzirmeniz gerekebilir. Bu nedenle bebek beşiği tercih ederken anne yanı beşik tercih etmeniz hayatınızı kolaylaştıracaktır.  

Park Yatak ile Bebeğiniz Güvende 

Bebeğiniz hareket etmeye başladıktan sonra dünyayı keşfetme heyecanıyla dolup taşar. Bu sürede onu durdurabilmek çok zordur. Sürekli yanınızda olmak ister. Oyunlar oynamak ister. Normal ahşap karyola beşikler bebeğinizi yalnız bırakmak için tehlikeli olabilir. Bu aylarda bebeğinizi oyun oynaması için gönül rahatlığıyla bırakabilmek adına park beşik imdadınıza yetişecektir.  

İlk aylarında bebeğinizle birlikte aynı yatakta uyumanız tehlikelidir. Bebeğinizi başka bir odada yatırmak da güvenli olmayabilir. Bebeğiniz hem yanınızda olsun hem de ayrı bir beşikte olsun istiyorsanız Kraft park yatak tam size göre bir ürün olacaktır. Kraft park yatakları bebeğinizin doğumundan itibaren kullanmaya başlayıp beş yaşına gelinceye kadar kullanabilirsiniz. Kraft park yatakları ortalama 15 kilo kapasiteli olarak üretilirler. Bebeğiniz 15 kiloya ulaşana kadar güvenle kullanabileceğiniz bu ürünü sitemizde bulabilirsiniz.  

Bebek Salıncakları ile Mutlu Bebekler 

Sallanmaktan hoşlanmayan bebek neredeyse yoktur. Bunun nedeni bebeklerin anne karnındayken sallanmaya alışkın olması. Hamile anneler hareket ettikçe bebekler de hareket eder. Bu nedenle sallanmak onlar için alışık olduğu ve sevdiği bir eylemdir. Bebekleriniz için sallanmak bazen uykuya geçme evresi bazen de sadece bir eğlencedir. Bebeğinizi mutlu etmek ve hayatınızı kolaylaştırmak için bebek salıncak ürünlerine göz atmalısınız. Bebek salıncak modelleri genelde manuel salıncak modelleri ve otomatik salıncak modellerinden oluşur. 

Tavana asılan salıncak modelleri evinize hem şık bir görünüm katacak hem de bebeğinizin vazgeçilmezi olacaktır. Bebeğinizin içinde güvenli olarak sallanması için tüm detayları düşünülmüş ürünlerdir bebek salıncakları. Hemen hemen tüm modellerinde ayarlanabilir bebek emniyet kemeri mevcuttur. Bebek salıncaklarının kurulumu oldukça kolaydır. Ürün talimatlarına bile gerek duymadan kurulumunu gerçekleştirebileceğiniz bu salıncaklar bebeğinizin vazgeçilmez eğlencesi olacak.  

Bebeklerin En Büyük Eğlencesi: Sallanan Beşik ve Salıncaklar 

Sallanan ister beşik olsun ister salıncak, bebeğiniz içinde huzurlu ve mutlu olacak. Onlara alışık olduğu bu hissi tattıracağınız pek çok ürün ve model mevcut. Örneğin çingene salıncağı her anne babanın satın alması gereken harika bir ürün. Diğer beşik ve salıncaklara göre daha hafif olan bu ürünü çok rahat taşıyabilir, evinizin her odasında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Beşik ve salıncaklar genelde daha büyük ürünler olduğu için taşınması kolay olmaz. Bu nedenler hem daha uygun fiyatlı hem de daha portatif olan çingene beşiği olarak da bilinen bu ürünü aldığınıza pişman olmayacaksınız. Hem bebeğinizin hem de sizin çok seveceğiniz çingene beşiklerini aradığınız renk ve modellerle sitemizde bulabilirsiniz. 

Bebekleri uyutmanın en kolay yolunun sallamak olduğunu biliyoruz. Bu yüzden sallanma özelliği olan ürünleri anne ve babalar daha çok tercih ederler. Beşik tercih ederken de sallanabilme özelliği arayan ebeveynler için sallanan beşik vazgeçilmez bir üründür. Bebeğinizin uyuduktan sonra da tam olarak uykuya geçebilmesi için bir süre daha sallanması gerekebilir. Böyle durumlarda bebeğinizi sallanmayan bir beşiğe yerleştirmek bir anda uyanmasına neden olabilir. Hamak beşik sallanabilme özelliği sayesinde bebeğinizin uykusunu bölmeyecektir.  

Teknoloji Harika Otomatik Beşikler 

Beşik sallamak beşiğin ve bebeğin ağırlığından dolayı yorucu bir olabilir. Her anne baba beşiğin kendiliğinden sallanmasını hayal eder. Böylelikle bebeğinizin yanında değilken de beşik sallanacak ve bebeğiniz kendini güvende hissederek mışıl mışıl uyuyacaktır. Anne ve babaların en sevdiği ürünlerden biri haline gelecek otomatik sallanan beşik ürünleri hayatınızı kolaylaştıracak. Sallama işini beşiğiniz kendisi yapsın, siz de bebeğiniz uyurken dinlenmenin tadını çıkarın.  

Otomatik sallanan beşikler anne ve babaların hayatını büyük ölçüde kolaylaştırır. Bebeğiniz yanınızda değilken bile sallanabildiği için uyansa bile tekrar uykuya geçmesi kolay olacaktır. Otomatik sallanan beşiklerle istediğiniz zaman bebeğinizi sallayabilir veya düz beşik olarak kullanabilirsiniz. Beşiklerin içinde bebeğinin güvende olup olmadığını merak eden ebeveynler beşiklerin yanından ayrılmak istemeyebilir. İçinizin rahat olması için yatak kenar koruyucu satın alabilirsiniz. Bu şekilde hem sizin için rahat olsun hem de bebeğiniz güvende olsun. 

Park Yatak ve Beşik Modelleri 

Bebeğiniz için lazım olabilecek ürünleri incelediyseniz bu konuda çok fazla ürün, model, tasarım olduğunu fark etmişsiniz. Sadece bebek beşik modelleri içinde bile onlarca farklı model, binlerce farklı ürün olabilir. Bebek beşiklerinin modelleri kullanılan materyale göre değişiklik gösterir. Örneğin ahşap beşik modelleri ebeveynlerin sık sık tercih ettiği beşik modellerindendir. Ahşap, bebek odaları için vazgeçilmez bir materyaldir. Sağlam olduğu için yıllarca kullanılabilir. Şık olduğu için odanıza estetik bir görünüm katar. Bebeğinizin sağlığı açısından da zararsız ve doğal bir malzemedir. Bu nedenle beşik yapımlarında oldukça çok kullanılır.  

Bebeğinizin içinde saatlerce zaman geçirebileceği bir diğer ürün ise Prego park yatak modelleridir. Prego park yataklarının yanları tül olduğu için bebeğiniz içinde oyun oynarken etrafı izleyebilir. Bebeğiniz etrafı izleyemiyorken daha çabuk sıkılabilir. Bu nedenle etrafı izleyebilmesi için konulan tül bariyerler oldukça kullanışlıdır. Bebeğinizin sıkılmaması için sürekli dikkatini çekecek şeyler olmalı. Prego park yataklarındaki oyuncaklar bebeğinizin sürekli olarak ilgisini çekecek ve bebeğiniz asla sıkılmayacaktır. 

Neden Park Yatak Kullanmalıyım? 

Bebek park yatakları anne ve babalarının hayatını kolaylaştıran harika ürünlerdir. Park beşik modelleri kullanmanın hayatınıza pek çok avantaj sağlar. Bunlardan birkaçını sizin için maddelendirdik. 

 • Park yataklar harika bir anne yanı beşiği alternatifidir. Yanlarının açılabilmesi özelliği sayesinde gece kalkmanıza gerek kalmadan bebeğinizi kucağınıza alabileceksiniz. 
 • Park yataklar sallanabildiği için bebeğinizin uyumasına yardımcı olur. Sallanabilen park yatakların içinde bebeğiniz rahat ve güvende hissedecektir. 
 • Park yatakların yan pencereleri fileden oluşur. Bu nedenle bebeğiniz içindeyken etrafı izleyebilir. Yatağınızın yanındaysa bebeğinizi kalkmadan görebilirsiniz. Yan fileler sayesinde içiniz rahat olur.  
 • Bebeğinizin sıkılmaması için müzikli park yatakları mevcuttur. Müzikli ve oyuncaklı park yataklar bebeğinizin dikkatini çeker. Bebeğiniz bu özellik sayesinde park yatağında saatlerce zaman geçirebilir. 
 • Park yatakları tekerlekli olduğu için odadan odağa kolaylıkla taşınabilir. Bu nedenle diğer odada işiniz varsa bebeğinizin yanından ayrılmak zorunda kalmazsınız. 
 • Park yataklarının bazılarında bez değiştirme bölümleri vardır. Bebeğinizin altını değiştirmeniz gerektiğinde yatağından kaldırmanıza gerek kalmaz. Bez değiştirme ünitesi sayesinde kolaylıkla değiştirebilirsiniz.  

Beşik, Park Yatak ve Salıncak Fiyatları 

Bebeğiniz için ihtiyaç duyduğunuz ürünlerinin maliyetli olabileceğini biliyoruz. Bebeğiniz için en iyi markaların kaliteli ürünlerini ararken bir yandan da uygun fiyatlı olanları seçmek isteyebilirsiniz. En iyi markaları uygun fiyatlara bulabilmek için sitemizde detaylı bir inceleme yapabilirsiniz. Her bütçeye uygun ödeme seçenekleri ile sizlere kaliteyi uygun fiyata satıyoruz. 

Bebek beşik fiyatları alacağınız beşiğin markasına göre değişkenlik gösterebilir. Beşiğin otomatik sallanabilir olup olmaması veya ahşap olup olmaması fiyatına etki eder. Bütçenize uygun bebek beşiklerini hemen satın almak için sitemizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz. 

Park yatak fiyatları park yataklarının sahip olduğu özelliklere göre değişkenlik gösterir. Örneğin müzikli park yatak fiyatları müzik özelliği bulunmayan park yatak fiyatlarına göre daha fazla olabilir. Park yataklarının yapıldığı malzemeler de fiyatını belirler. Uygun park yatak ürünlerini sitemizde bulabilirsiniz. 

Çocuk salıncak fiyatları diğerlerine nispeten daha uygun fiyatlı ürünlerdir. Çingene salıncakları tam bir fiyat performans ürünüdür. Verdiğiniz parayı sonuna kadar hak eden bu ürünler hayatınızı kolaylaştıracak. Salıncak fiyatları salıncağın modeline göre değişkenlik gösterebilir. Tavandan asılan salıncaklarla düz salıncak modellerinin arasında fiyat farkı vardır. En ucuz çocuk salıncaklarını sitemizde bulabilirsiniz. 

Bebek Beşik ve Salıncak Ürünleri Hakkında Merak Edilenler  

Bebek Beşiği Nasıl Olmalıdır? 

Bebek beşiğini ne amaçla kullanacağınız beşiğin nasıl olması gerektiğini belirler. Beşikte olmasını istediğiniz özellikler bebek beşiğinin modelini belirler. Örneğin geceleri uyurken bebeğinize kolay erişim sağlayabilmek istiyorsanız anne yanı beşikleri tercih etmelisiniz. Yatağınıza monte de edilebilen bu beşikler sayesinde bebeğiniz her zaman yanınızda olacaktır. Kolay taşınabilir olmasını istiyorsanız ahşap beşikleri tercih etmelisiniz. Kayından yapıldığı için daha hafiftir ve kolaylıkla yerini değiştirebilirsiniz. Bunun dışında estetik bir görünüme de sahip olmasını isterseniz tasarım beşikler tam olarak istediğiniz ürünlerdir. 

Beşik Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim? 

Satın alacağınız beşikler genelde 0-1 yaş bebekler için tasarlanmıştır. Bebeklerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmasına rağmen anne babaların dikkat etmesi gereken birkaç özellik vardır. Dikkat etmeniz gereken ilk özellik parmaklıkların olup olmamasıdır. Eğer parmaklıklar varsa bu parmaklıkların arasına bebeğinizin kafasının veya başka bir uzvunun sıkışmayacağı bir mesafede olmalıdır. Beşikte kullanılan boyanın bebeğinizin sağlığını tehlikeye atacak kurşun içeren boyalardan olmaması gerekir. Beşiğin monte edilmesinde kullanılan vida ve diğer aksesuarların eksiksiz olmasına da dikkat etmelisiniz. 

Park Yataklarını Nasıl Temizlenir? 

Bebeğinizin sağlığı için kullandığınız ürünlerin temiz olduğundan emin olmanız gerekir. Bebeklerin sık sık kullandığı park yatakları da belirli aralıklarla temizlenmesi gereken ürünler arasındadır. Park yataklarının çıkarılabilir ürünlerini makinede yıkayabilirsiniz. Çarşaf, yastık ve yatakları bebekler için uygun olan deterjanlarda yıkama yapabilirsiniz. Park yataklarının diğer kısımlarını ağır kimyasal içermeyen temizleyicilerle silebilirsiniz. Park yatağını temizleme işlemi yaptıktan sonra yatağın olduğu odayı havalandırın. Temizleme işleminden hemen sonra kullanmayın. Sildiğiniz yerlerin kuruduğundan emin olduktan sonra kullanmaya devam edebilirsiniz.  

Bebek beşiği ne zaman alınmalı? 

Bebek beşikleri bebeğinizin doğduğu andan itibaren ihtiyacınız olacak bir üründür. Bu nedenle doğumdan önce alınması gerekir. Bebeğinizin ilerleyen yaşlarında da kullanabileceğiniz bu ürünleri genelde 0-12 aylık bebekler için satın alınır. İlk yılından sonra da kullanmaya devam etmek istiyorsanız büyütülebilen bebek beşiklerini tercih etmelisiniz. Büyütülebilen bebek beşikleriyle bebeğiniz ortalama 15 kilo olana kadar kullanabilirsiniz.  

Kazancınız 12%
Promosyon
798.70 TL 518.32 TL
Kazancınız 12%
Promosyon
399.00 TL 337.92 TL
Kazancınız 57%
2,250.00 TL 975.00 TL
Kazancınız 5%
1,180.42 TL 1,121.77 TL
Daha fazla göster
Marka
  Tümünü göster (24)
Renk
  Tümünü göster (38)
Materyal
Mağaza
  Tümünü göster (14)
Fiyat

 – 

 • 249.99
 • 7303.46