0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Bebek Odası Dekorasyon

BEBEK HEDİYELERİ 

Ailenin yeni ve en küçük üyesi bebeklere ve bebek sahibi olan ailenin sevincine ortak olmak adıyla alınabilecek bebek hediyeleri seçerken ihtiyaca yönelik ve işlevsel tercihler yapılmalıdır. Bebeği mutlu büyütürken ilerdeki hatıralarda yer almak için alınacak bebek hediye kutusu modelleri de iyi bir tercih olacaktır. 

Yenidoğan bebek hediyesi seçerken, bebeğin ve ailenin hatıralarında yer edebilmek için hem kullanışlı hem de ilgi çekici tasarımlara sahip ürünler tercih edilmelidir. Aylık fotoğraflar çekilebilecek, üzerinde farklı sayı ve motifler bulunan bebek battaniyesi bu hediyelerden biri olabilir. Yenidoğan bebek hediyesi seçerken istenirse anne ve baba da dahil edilerek, aile kombini tasarımlar satın alınabilir. Anne, baba, çocuk beraber kombinlenen bir doğum hediyesi vermek isteyenler için de unutulmayacak ve saklanacak bir hediye olabilir. 

 

Hoşgeldin Bebeğim! Bebek Kapı Süsü Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? 

Küçük prens ya da prensesler için odaların kapısına asılmış kapı süsü çeşitleri, içerideki güzelliklere karşılaşmak isteyenlere hoş geldin demenin en güzel şeklidir. 

Bebek odası kapı süsü özellikle son dönemlerde sıklıkla tercih edilen bir aksesuardır. Bebek kapı süsü denilince onlarca çeşit model, farklı malzemelerden tek amaçla yapılmış aksesuarlar görülebiliyor.

Denizcilik modeliyle yapılan can simidi kapı süsü, çelenk görünümlü kapı süsleri, yazılardan ve keçeden oluşan farklı modellerde kapı süsleri, farklı boyutlarda ayıcıklar ve toplar kullanılarak yapılan kapı süsleri ve daha niceleri. Örneğin yeni doğan erkek bebek için kapı süsü tercihi mavi renkten yana yapılırken, kız bebek kapı süsü modelleri pembe renkten yana yapılıyor. Erkekler için prens tacı motifleri işlenirken, kız çocuklar için ise bebekler ya da farklı tatlılıkların olduğu kapı süsü modelleri tercih ediliyor. 

 

Yılbaşı temasına sahip kapı süsü modelleri de bulunuyor. Kurdele ve çiçeklerin yanı sıra kırmızı rengin çok kullanımı da söz konusudur. Kapı süsü seçiminde en çok da dikkat edilmesi gereken husus, kapıya kolay monte edip kolayca çıkarılmasıdır. Örneğin alçıdan yapılan ya da kuru çiçeklerin kullanıldığı kapı süsü modelleri sağlam bir şekilde monte edilmezse, kolayca düşebilir ve zarar görebilir. 

 

Yenidoğan Bebek Hediyelikleri Neler Olabilir?  Nasıl Seçilmeli? 

Yenidoğan bebek hediyesi seçerken bebeğin cinsiyeti en belirleyici etkendir. Sonraki etkenler ise ailenin ve hediye alan kişinin zevkidir. Organik ve mevsimine uygun kıyafetleri, yenidoğan bebek hediyesi olarak götürmek uygundur.

Yenidoğan bebek hediyeleri aileler için neşe, heyecan, çaresizlik, mutluluk gibi birçok duyguyu ifade edebilir ancak bu duygulara ortak olmak ve heyecanı paylaşmak adına ziyaretlerde bulunacak kişileri ise zorlu bir seçim süreci beklemektedir. Yenidoğan bebek hediyesi; bebek cinsiyetine uygun olarak alınabilecek bebek hediye kutusu çeşitleri, görüntülü ve ses verebilen kamera çeşitleri, organik zıbınlar ve bebek kıyafetleri, ilk adım ayakkabıları gibi birçok. 

 

Olmazsa Olmazlar: Bebek Odası Duvar Süsü

Duvar kağıtları, doğum belgelerinin çerçevesi, el ve ayak izinin bulunduğu duvar süsü modelleri ve daha niceleri her odaya sıcaklık katar. 

İstenilen renk boyalar ve kalıplar alarak duvara işlenecek şekiller, yaşanmışlık katmanın yanı sıra, kullanışlı bir bebek odası duvar süsü de olabilir. 

Ahşap malzemelerden ya da kalın mukavvadan yapılan el emeği duvar süsü modelleri, üzerine eklenecek ultrason fotoğrafı ile unutulmaz bir anı olarak duvarda yer alabilir. 

Birbirinden şık yenidoğan bebek hediyesi, bebek hediye kutusu çeşitleri, bebek odası kapı süsü ve duvar süsü modelleri için aZall’da bulunan bebek hediyelik kategorisini ziyaret edebilir, el ve ayak izi duvar çerçevesi ile unutulmayacak anılara yer verebilirsiniz. En güzel bebek hediyeleri aZall’da sizleri bekliyor. 

 

Kazancınız 5%
Promosyon
79.00 TL 75.05 TL
Kazancınız 7%
300.00 TL 279.99 TL
Kazancınız 7%
300.00 TL 279.99 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (27)
Renk
    Tümünü göster (72)
Çeşit
Mağaza
    Tümünü göster (24)
Fiyat

 – 

  • 15
  • 10541.8