0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Yemek Pişirme Ekipmanları

Yemek Pişirme Ekipmanları İle Muhteşem Sofralar  

İnsanların en temel ihtiyaçlarından birisi gıdadır. Gıda maddelerini belli araç gereçlerle ve çeşitli pişirme yöntemleri ile yemekler halinde tüketiriz. Binlerce yıldır çeşitli tariflerle beslenme ihtiyacımızı daha kompleks yemeklerle karşılamaktayız. Yemek yaparken yardım aldığımız çeşitli araç gereçler bulunmaktadır. Bu araç gereçler sayesinde çok daha başarılı sofralar hazırlamamız mümkün. Ayrıca pişirme ekipmanları sayesinde ürünleri daha verimli ve çeşitli şekillerde değerlendirmemiz mümkün olur. Mutfak gereçleri tüm bu sebeplerden evlerimizin en vazgeçilmez eşyalarındandır. Yemek hazırlama sürecinde yemeğin pişme süresini çok daha kısa hale getirmek artık daha kolay.  

Mutfak aletleri hem çok geniş sofralar için hem de 1 2 kişilik ufak sofralar için uygun çeşitliliğe sahiptir. Yemek pişirme şeklinize, kaç kişilik sofra hazırlayacağınıza ve buna benzer birçok farklı kritere göre yardımınıza koşacak yemek pişirme ekipmanları sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır. İster kahvaltılıklar ister çok daha karışık tarif gerektiren akşam yemekleri ister misafir sofraları olsun her an desteğini sizden esirgemeyecek mutfak gereçleri farklı kategorilerde incelemenizi beklemektedir. Ocak ve fırınlarda pişirilen tüm yemekler için çeşitli mutfak gereçleri kendilerini kullanacak hünerli elleri beklemekte. Fırınlarınızda en uygun fırın tepsileri ile lezzetli kekler, pastalar, ekmekler ve tüm hamur işlerini ustalıkla ve kolayca pişirebilirsiniz. Yanmaz, yapışmaz ve paslanmaz özellikleri ile çeşitli şekillerde kekler yapabileceğiniz kek kalıp seçenekleriyle de muhteşem lezzetler yaratabilirsiniz. 

Mutfağınıza Estetik Yenilikler 

Yalnızca kek tariflerinizde değil yapacağınız pasta pandispanyası tariflerinde de bu kek kalıpları vazgeçilmeziniz olacak. Keklerinizin ya da buna benzer ürünlerinizin eşit pişmemesi sorununa da çözüm getiren bu ürünler meraklılarını bekliyor. Tüm bu avantajlarının yanında farklı desen sahibi kalıplarla estetik zevkinize hitap edecek kekler meydana getireceksiniz. Yemek pişirme ekipmanları arasında yalnızca kek kalıpları değil tencere setleri ve buna benzer birçok farklı ürün bulunmaktadır. Kendine özgü tüm farklı mutfaklar için uygun pişirme ekipman seçeneği bulunmaktadır. Közleme aparatı, düdüklü tencere gibi ekipmanlara sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Karaca granit tencere seti gibi birçok farklı markanın ürününe istediğiniz fiyat aralıklarında filtreleme yaparak erişim sağlayabilirsiniz. 

Tencere ve tava setleri üretiminde kullanılan şık malzemeler ve olağanüstü tasarımlarıyla mutfağınıza dekoratif dokunuşlar da getirecektir. Yemek pişirme ekipmanlarının hem işlerinizi kolaylaştırması hem de mutfağınızın görünümüne yenilikler getirmesi için tüm kategorileri ziyaret edebilirsiniz. 

Çaydanlık ve Cezve Seçenekleri 

Çay ve kahve en güzel muhabbetlerimizin vazgeçilmezidir. Dünyada en çok çay tüketen ülkeler listesinde en başlarda yer almaktayız. İçtiğimiz çayın kalitesi ve lezzetinin yanı sıra çayı sunduğumuz çaydanlıkların da çok önemli olduğunu söylemek mümkün. Çay keyiferimizin estetik açıdan da mükemmelleşmesi adına çaydanlıkların daha zarif ve hoş görünenleri tercih edilmektedir. Çaydanlığın hangi malzemeden üretildiği de çaydanlık seçiminde önemli bir etken olarak karşımıza çıkıyor. Çelik mi granit, cam yada porselen mi olduğuna göre farklı kişiler tarafından farklı seçimler yapılabilmektedir. Çaydanlıklar, mutfak aksesuarları arasında en önde gelen ürünlerden biridir. Birbirinden estetik çaydanlık modelleri arasından yapacağınız en doğru seçimle mutfağınızda zengin bir görünüm elde edeceksiniz. Dilediğiniz çay miktarına göre büyüklüğü konusunda farklı seçenekler sunulmaktadır. 

Çeşitli markalar yeni üretimleri ile çaydanlığınızda koku oluşumunu engellemekle birlikte çayın lezzetinde olumlu şekilde etki etmektedir. Seramik ve porselen ürünler çaydanlığınızın yüzeyinde bakteri yoğunlaşmasına engelliyor. Bu ürünlerin bir başka kolaylığı ise temizliğinin daha kısa süre içinde halledilebilmesidir. Farklı fiyat seçeneği ve ebatlarda sitemiz üzerinden satın alabileceğiniz birçok çaydanlık markası bulunmaktadır. 

Çeşitli amaçlarla kullanılabilen mutfaktaki en büyük yardımcılarımızdan biri olan cezveler farklı marka ve fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Küçük veya büyük ebatlarda cezve seçenekleri bulunduğu gibi bakır ya da çelik gibi seçenekler de bulunmaktadır. Türk kahvesini elde pişirmeyi sevenler ve elektrikli cezve kullanımını tercih edenler için tüm cezve seçenekleri bu kategoride yer almaktadır. Ayrıca bir cezve seti edinerek tüm farklı ebatlarda cezvelere sahip olabilirsiniz. Bu şekilde ihtiyacınız olduğu anda elinizin altında en uygun ebatta cezve bulunacaktır. 

Tüm Tencere ve Tava Çeşitlerine Kolayca Ulaşın 

Lezzetli yemek tariflerini en rahat şekilde pişirebileceğimiz tencere ve tava seçenekleri sizler tarafından incelenmeyi beklemektedir. Tencere ve tavalar her ne kadar yemek pişirme amacıyla satın alınsa da görünümleriyle de tercih sebebi olmaktadır. Birçok farklı marka tasarımlarıyla kullanıcı rahatlığı, kullanıcı ihtiyacı ve farklı estetik zevklere uygun oldukça geniş bir yelpazede tencere takımı üretimi gerçekleştirmektedir. Tencere ve tavaların döküm, granit ve çelik gibi farklı seçenekleri ile pişirdiğiniz yemeklerin suresinden tasarruf sağlarken, lezzetini en üst seviyelerde sağlayacaksınız.  

Çelik malzemeden üretilen ürünler uzun süredir neredeyse her kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Çelik ürünler koku yapmama özelliğine sahiptir ve bunun yanında oldukça dayanıklıdırlar. Tüm bu özellikleri ile gösterecekleri performans sayesinde takdir toplamaktadır. Çelik tencere ve tavalar kaliteli bir yüzeye sahip olmasından dolayı sağlıklı lezzetler sunmamıza olanak sağlamaktadır. Farklı ebatlarda seçenekler sunulmasıyla küçük ya da büyük tüm tarifler ve sofralar için vazgeçilmez pişirme aparatları haline gelmektedirler.  

Üzerinde neredeyse her çeşit yemeği pişirebileceğiniz ve koku tutmayan çelik ürünler ısı geçirmeme özelliğine sahip kuluplarıyla pişirme aşamasında size kolaylık sağlayacaktır. Çelik malzeme ekstra güvenlik gerektiren düdüklü tencere çeşitlerinde de iyi sonuçlar göstermektedirDüdüklü tencere fiyatları boyut, kalite, sahip olduğu fonksiyonlar gibi kriterlere göre farklılık göstermektedir. Çelik tencere ve tava çeşitleri ile sağlıklı güvenli yemek pişirme olanağına sahipsiniz. Granit tencere çeşitleri çelik modellerin yanında satışa sunulan bir diğer ürün grubudur. Granit ürünler yapışmaz yüzeye sahip olmalarıyla bir adım öne geçmektedir. Granit yalnızca tencerelerde değil tavalarda da kullanılan bir malzemedir. Krep benzeri tariflerinizi yapıştırmadan rahatlıkla yapabileceksiniz. Şık görünümleri ile yemek yaparken estetik açıdan da sizleri mutlu edecektir. Sitemiz üzerinden en iyi granit tencere seti ürünlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

Tüm Pişirme Grupları Seçimize Sunuluyor 

Yemek pişirme ekipmanları büyük bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Sahip olduğu farklı ürünler sayesinde mutfakta çok daha pratik çözümler bulabilecek ve bu şekilde zamanınızı daha iyi yönetebileceksiniz. İster ilk kez deneyimleyeceğiniz bir tarif olsun ister sık sık yaptığınız bir tarif olsun yemek pişirme ekipmanları her an yardımınıza koşacaktır. Normalde daha uzun sürede ve daha büyük zahmetlerle yaptığınız yemeklerin konforlu ve daha kısa sürede üstesinden gelebileceksiniz. Bu çeşitlilik sayesinde tasarlanmış ve üretilmiş birçok farklı ekipmanı kullanarak daha doğru teknik ile yemeğinizi pişirebilirsiniz. Burada önemli olan hangi teknik için hangi aparatı kullanacağınızı iyi bir şekilde tespit edebilmektir. Tefal düdüklü tencere, Karaca düdüklü tencere gibi ürünlerle uzun sürelerde pişirebileceğiniz yemekleri daha kısa sürede ve güvenli bir biçimde hazır hale getirebilirsinizTüm düdüklü tencere seçeneklerine sitemizden ulaşabilirsiniz. 

Hamsi tava seçenekleriyle balık pişirmek çok daha kolay hale geliyor. Bir döküm tava edinerek mühürleme işlemini kusursuz şekilde yapabilirsiniz. Bu sayede etleriniz her zamankinden daha lezzetli pişecektir. Güveç kapları aracılığıyla daha geleneksel tarifleri uygulayabileceksiniz. Pilav pişirirken dibinin tutma riskini neredeyse sıfıra indiren yüksek kaliteli yapışmaz tencerelerle harika sofralara imza atacaksınız. Büyük boy cezve seçenekleriyle kalabalık toplantılarınızda ya da misafirliklerde tek seferde daha fazla kahve pişirmebilme imkânına sahip olacaksınız. Kek kalıplarında cam seçeneklerle daha sağlıklı ve lezzetli kekler pişire bileceksiniz. Sağlığınız, mutfağınızın görünümü, daha konforlu bir pişirme tecrübesi için sitemizdeki yemek pişirme ekipmanları kategorisini inceleyebilirsiniz. 

Döküm Tencere Ve Tavalar İle Hem Ocak Hem Fırınınızda Lezzetli Yemekler 

Döküm tava ve tencere seçenekleri sunduğu sağlıklı malzeme ve üstün pişirme kolaylığıyla tercih sebebi olmaya devam ediyor. Özellikle etli yemekleri istediğiniz ideal pişme seviyesinde kısa süre içerisinde hazır hale getiren bu seçenekler uzun yıllar boyunca dayanıklı yapısı ile birlikte uzun kullanım süresi vadediyor. Yalnızca ocak üstünde değil fırında da lezzetli tarifler pişirebilmenizi sağlayan döküm tencereler ve tavalar ile zamandan tasarruf sağlayın. Etlerinizi mühürledikten sonra farklı bir pişirme ekipmanına ihtiyaç duymadan fırında pişirmeye devam edebilirsiniz. Bu gibi özellikleri mutfakta sizlere olağanüstü bir konfor sağlıyor. Karaca tencere seti modelleri arasından döküm seçenekleri de inceleyebilmeniz mümkün. Birçok farklı ekipmanı kullanmaktansa yalnızca döküm tencere ve tava ile daha fazla bulaşık oluşmasının da önüne geçiyorsunuz. Fırınlarda yüksek pişirme derecelerine rahatlıkla uyum sağlayan bu ürünler kolayca temizlenebilmektedir. Mavi, turuncu, siyah ve daha birçok farklı renk seçeneğiyle zevkinize uygun bir tercih yapmanıza olanak tanıyor. Sitemiz aracılığıyla döküm tencere fiyatları seçeneklerini inceleyebilirsiniz. 

Döküm tencere ve tavalarla yemeklerinizi ister ocak üzerinde isterse fırınınızda rahatlıkla pişirebilirsiniz. Sağladığı konfor sayesinde ve yüksek kaliteli malzemesi ile oldukça kısa sürelerde muhteşem sofralar hazırlamanıza imkan sağlıyor. Bu ürünlerle mutfakta yemek pişirmek artık çok daha keyif verici aktiviteler haline gelmekte. Döküm tencere ve tavalar hem tekli hem de set halde satışa sunulmaktadır. Bu set modelleri sayesinde pilav tenceresi, karnıyarık tenceresi, çorba yapabileceğiniz tencereler ve daha birçok ürüne sahip olabileceksiniz. Karaca tencere seçenekleri arasında döküm tencere ve tavalar incelenmeye değer. 

Düdüklü Tencere Kullanırken Nelere Dikkat Emeliyim? 

 1. Düdüklü tencerelerin ağzına kadar doldurulmaması gerekmektedir. Bu şekilde buharın çok fazla sıkışmasının önüne geçilebilir.  
 1. Düdüklü tencereden ses çıktığını duyduğunuz anda 1 dakika kadar beklemelisiniz. Bu süre zarfında içindeki hava boşalacaktır.  
 1. Düdüklü tencerenin patlamasına engellemek amacıyla yemeğinizin pişmesinden sonra tencereyi ocağın üzerinden almayın, sadece ocağı kapatın. Bunun sebebi yemek pişmiş olsa bile tencerenin içinde kaynamaya devam etmesidir.  
 1. Düdüklü tencerenin kapağı açılırken acele edilmemelidir. İçindeki basınçlı hava tamamen boşalmalıdır. Düdüklü tencere soğuduktan sonra kapağı açılabilir. 

Fissler düdüklü tencere ve karaca düdüklü tencere fiyatları sitemiz ziyaret edilerek incelenebilir. 

Tüm Yemek Pişirme Ekipmanları Sitenizde Bulunuyor Mu? 

Elbette, tüm yemek pişirme ekipmanlarına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Karaca küçük ev aletleri ve çeşitli markaların yemek pişirme aletleri mutfaklarınızda işlerinizi kolaylaştırmanız ve daha kısa sürede güzel sofralar hazırlamanız için sizleri bekliyor. 

Farklı Fiyatlarda Tencere Çeşitlerine Ulaşabilir Miyim? 

Sitemiz üzerinden her fiyatta yüksek kaliteli ürünlere ulaşabilmeniz mümkün. Karaca çelik tencere seti fiyatları, Emsan tencere seti gibi birçok markanın farklı alternatifler şeklinde sunduğu seçenekler mevcuttur. Ucuz tencere seti modellerine de tekli çelik tencere fiyatları seçeneklerine de sitemizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. 

Tencere Tava Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim? 

Mutfağınızda kullanmak üzere bir tencere seçimi yapacaksanız öncelikle şunlara dikkat etmelisiniz: 

 1. Hangi amaçla tencere ya da tava alacağınızı iyi belirlemelisiniz.  
 1. Hangi malzemeden üretilen tencere ya da tavalar yapacağınız tarifleri daha uygun? Bu sorunun cevabını bulmalısınız.  
 1. Hangi fiyat aralığında bir tencere ya da tava satın alabilirsiniz?  
 1. Karaca tencere, Emsan tencere takımı gibi farklı seçenekler arasında hangisi tasarımları ile dikkatinizi çekiyor?  
 1. Set mi tekli ürün ihtiyacınız var? 
 1. Granit tencere fiyatları ve daha fazlası için sitemizdeki filtreleme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Bu şekilde en doğru seçimi yapabileceksiniz. 

 

Kazancınız 23%
312.00 TL 239.99 TL
Kazancınız 30%
1,850.00 TL 1,299.00 TL
Kazancınız 28%
456.00 TL 329.90 TL
Kazancınız 10%
1,196.00 TL 1,076.00 TL
Daha fazla göster
Marka
  Tümünü göster (100)
Renk
  Tümünü göster (100)
Ürün Formu
Hacim
Mağaza
  Tümünü göster (79)
Fiyat

 – 

 • 30
 • 24999