0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Mutfak Gereçleri

Azall ile Mutfak Gereçleri

Mutfağınızın kullanışlı malzemeler ile Azall sizlere çeşitli markalardan ürünler sunar. Bıçak setlerinden yemek takımı modellerine kadar farklı tasarımda mutfak gereçleri Azall alışveriş sitesinde yer alır.

Müşteriye sunulan ürünlerin çeşitliliğinin yanı sıra fiyatlandırması da her bütçeye hitap eder. Müşterinin ihtiyaçlarını en uygun fiyatlar ile mutfaklarına getiren Azall pek çok alanda hizmet verir.

Azall mutfağınızda sıklıkla kullandığınız süzgeç modelleri ile işlerinizi kolaylaştırır. Farklı boyutlar da üretilen süzgeçler pratik hareketlerinizi destekler vaziyette tasarlanır. Ayrıca süzgeç gibi benzer işlev gören kevgir üretimi de bünyesinde bulunur.

Patates kızartmasında veya salatalarda rendeleme işlemi pratiklik ister. Mutfağınızda işlerinizi hızlı ve kolayca yapabileceğiniz patates dilimleyici birçok sebzenin parçalamasında yardımcı olur. Azall içerisinde bulundurduğu benzer ürünlerle günün her saati hizmet verir.

Azall mutfak ürünleri ve yardımcı ürünlerini çeşitli malzemeler ile üretilir. Plastik ve demirden üretilen mutfak ürünlerinin kullanımı son derece basittir. Bunun yanı sıra alışveriş sitesinin mutfak gereçlerinin kalitesi son derece iyi bir yapıya sahiptir.

 

Şık Görünümlü Yemek Takımı

Misafirlerinize en güzel sunumları gerçekleştirmek için Azall başvuracağınız en uygun sitedir. Kullanım ve bünyesindeki fiyat politikası ile her zevke uygun yemek takımı bulmak artık son derece kolay.

Kahvaltı ve akşam yemeklerinde kullanılan Azall yemek takımlarıtasarımları ile müşterilerin zevkine hitap eder. İhtiyaçlara göre de şekillenen modeller bütçenize en uygun fiyat ile evlerinize gelir. Mutfağınızda bulunan benzer ürünlere her an ulaşılabilir.

Azall mutfak ürünlerinde kahvaltı takımı altı kişilik olmak üzere tasarlanıyor. Ayrıca kahvaltıda kullanılan sosluk gibi çeşitli yardımcı mutfak ürünleri de farklı markalar tarafından hizmet verir. Çeşitli kahvaltı takımı tasarımlarına uygun çatal kaşık ürünleri de bulunur.

Mutfağınızda sıvı yağlarınız koyabileceğiniz şık ürünlerde bulunur. Yağlık tasarımları renk ve set açısından farklılık gösterir. Azall aracılığı ile çeşitli markalar tarafından üçlü, ikili ve tekli setler halinde satışa sunulur. Tasarım açısından geniş hazneli veya sürahi benzeri yağlık bulunur.

Benzer olarak baharatlık seti de Azall yardımı ile evlerinizde yerini alır. Uygun fiyatlandırma politikası ile müşterisini menun eder.

 

Çeşitli Renklerde Saklama Kapları

Pikniklerde ve evlerinizde sık sık kullanılan saklama kabı en uygun fiyatlar ile evlerinizde. Çeşitli tasarımları ile yiyeceklerinizi muhafaza edebileceğiniz saklama kapları Azall ile hizmete sunulur. Farklı renk ve biçimleri müşterilerin zevkine hitap eder.

Azall tarafından ulaşabileceğiniz piknik seti modellerinde düşük bir bütçe ile kaliteli ürünler alabilirsiniz. Piknik setleri içerisinde çeşitli saklama kabı bulundurur. Renk,  boyut ve biçim bakımından çeşitli piknik seti tasarımlarına site üzerinden bulunabilir.

Azall mutfak ürünleri her alanda kullanabileceğiniz tasarımları ile mutfağınızda yer kaplama gibi bir sorunu ortadan kaldırır. Dar bir mutfağa sahip kişilerin sorunlarının giderilmesini sağlar.

 

Kullanışlı Bıçak Seti Modelleri

Mutfağınızın vazgeçilmezi bıçaklar Azall aracılığı ile sizlerle. Keskin ve rahat kullanımı ile Azall bıçak seti mutfağın vazgeçilmezi haline gelir. Başta Karaca ve Gülsan markaları olmak üzere çeşitli bıçak seti tasarımları her zevke hitap eder.

Azall bıçak tasarımları uzunluk, boyut ve yapılan malzemeye göre değişiklikler gösterir. Bıçak kulpunda ahşap, demir gibi malzemeler kullanır. Ayrıca toplu alımlarda 5’li bıçak seti sıklıkla tercih edilir.

Bıçakların yanı sıra sebzelerin daha pratik parçalanması içi Azall bünyesinde rende modeli de bulundurur. Farklı renkler ve boyutlardaki rendeler ile artık işleriniz daha hızlı bitirebilirsiniz.

Sirke, yağ benzeri mutfak malzemelerinin muhafazası içinde şişeler bulunur. Sirkelik ve yağlıklar bunlara örnek verilebilir. 

Kazancınız 1%
399.00 TL 395.00 TL
Kazancınız 9%
489.00 TL 447.00 TL
Kazancınız 20%
150.00 TL 120.00 TL
Kazancınız 91%
210.00 TL 19.90 TL
Kazancınız 11%
269.99 TL 239.99 TL
Kazancınız 15%
1,348.00 TL 1,145.00 TL
Kazancınız 35%
549.90 TL 356.99 TL
Kazancınız 27%
69.00 TL 50.50 TL
Kazancınız 15%
989.00 TL 839.99 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (100)
Renk
    Tümünü göster (100)
Ürün Formu
Hacim
    Tümünü göster (100)
Mağaza
    Tümünü göster (99)
Fiyat

 – 

  • 19
  • 24747.1