RENGARENK KURTARICI ŞEMSİYE DÜNYASI 

Şemsiye denildiğinde herkesin aklına yağmurdan ve güneşten korunmak için uzun ya da kısa sap üzerine esnek teller ile gerilen hatta açılıp kapanma özelliğine sahip , su geçirmeyen kumaştan yapılan taşınabilir eşya ya da aksesuar geliyor. Suya dayanıklı olması ve çabuk kuruması sayesinde daha kolay taşıma imkanı sağlayan şemsiye çeşitleri sizlere renkli şemsiye , siyah şemsiye ya da şeffaf şemsiye seçenekleri ile aZall sitemizde tercihlerinize sunuluyor. 

Şemsiye çeşitleri hepimizin bildiği üzere;

 • Baston şemsiye 
 • Tam otomatik şemsiye 
 • Kafa şemsiyesi 
 • Güneşlik şemsiye 
 • Kırmalı şemsiye 
 • Bahçe şemsiye çeşitleri olarak ayrılır.

Renkli Şemsiye Çeşitleri

Herkes güzel giyinmeyi sever. Özellikle kadınlar giyinme konusunda çok hassastır. Hele ki şık bir kıyafet giydikleri zaman hava durumu yağışlı ise yağmurun bu kombini havanın bozmasını kesinlikle istemezler. Çünkü özenerek yaptıkları bu kombin ıslanıp kirlenebilir. İşte sizler için bir fırsat daha! Yanınıza rengarenk şemsiye modellerinden birini alın. Kombinlerinine göre tercih edebileceğiniz renklerde sizlere sunulan bir aksesuar olarak da yanınızda ya da çantanızda taşıyabileceğiniz bu modeller tarzınızın yansımasına yardımcı olacaktır. Hem ıslanmadan hem de şıklıktan vazgeçmeden, yağmurlu ya da karlı havalarda dışarı çıkmak çok kolay! Renkli kombinlerinize ya da siyah kıyafetlerinize daha da renk katmak için renkli şemsiye tercih edebilirsiniz. Veya klasikten vazgeçmemek için siyah şemsiye de kullanabilirsiniz. Ben renk sevmem! derseniz de şeffaf şemsiye modelleri sizin için web sitemizde yerini almaktadır.  

Erkek Şemsiye 

Erkek şemsiye taşımanın rahatlığı başkadır. Erkeklerin çoğu yanında çanta veya daha fazla aksesuar taşımadığını hepimiz biliriz ki, bu yüzden erkek şemsiye modellerini daha kullanışlı ve taşınabilir hale getirdik, erkeklerin tercihlerine sunduk. Rüzgarlı ve yağmurlu günlerde şemsiye kullanımı zor olduğu için hepimiz güçlük çekeriz. Bu durumla savaşmak için erkek şemsiye çeşitlerini incelerken ilginizi çekecek olan rüzgara dayanıklı şemsiye önerisi için aZall sitemizde bu kategoriyi de incelemenizi tavsiye ederiz. Biliyoruz ki, yağmur yağarken birden rüzgar estiğinde şemsiye kullanmak neredeyse mümkün değildir. Rüzgara karşı direnirken ıslanmamız da çabasıdır. Sadece ıslanmakla kalmayıp bu durumdan şemsiye modellerimiz de zarar görür. Rüzgar, daha kısa vadeli bir şemsiye kullanımına sebep olur. Sürekli hasar görüp kırılan şemsiye modelini her seferinde yenilemek de zordur. İşte bu yüzden rüzgara dayanıklı şemsiye önerisi en güzelidir! Şemsiye için defalarca para harcamaya gerek kalmazken, tek seferde sahip olup uzun ömürlü kullanmak en iyi seçim olacaktır. 

Şemsiye Fiyatları

Şemsiye fiyatları denildiği zaman herkesin aklında yüksek fiyatlı aksesuarlar canlanır.  Halbuki aZall sayesinde şemsiye çeşitleri kaliteli olmamasına rağmen yüksek fiyatlı değildir. Sizlere sunulan şemsiye alternatifleri bütçenize uygun ve kaliteli ürünlerdir. Sizin ve çocuklarınızın ihtiyacını en güzel şekilde karşılayacak olan bu aksesuarları tercih ederken bütçesinden çok kalitesine gönül rahatlığıyla bakabileceksiniz. aZall ailesi kaliteli ve su geçirmeyen kumaşlarla üretilen birçok şemsiye alternatifini zevk ve ihtiyacınıza uygun şekilde kategorilendirmiştir. En uygun ve en kaliteli şemsiye fiyatları sizin de dikkatinizi çekecektir. Baston şemsiye modelleri uygun fiyatları sayesinde erkek şemsiye modeli aratırken beylerin gözüne, şeffaf şemsiye ve renkli şemsiye modelleri de çocukların ilgisini çekecektir. Yüksek meblağlar ödemeden eşinizi, çocuğunuzu ve sevdiklerini yağmurdan hatta güneşten korumakaZall sayesinde mümkün olacaktır. İlginizi çekebilecek ürünlere, kaliteden vazgeçmeden sevdiklerinizi sevindirmek için aZall web sitemizi ziyaret etmenizi ve en uygun, en kaliteli, en güvenilir alışverişin tadını çıkarmanızı tavsiye ederiz.

Kazancınız 10%
Promosyon
85.00 TL 76.50 TL
Kazancınız 20%
250.00 TL 200.00 TL
Daha fazla göster
Marka
  Tümünü göster (7)
Renk
  Tümünü göster (12)
Tip
Mağaza
Fiyat

 – 

 • 76.5
 • 1020