2021 Saat Modellerinin Şıklığını Yakalayın  

Saat, hayatımızın her ânına eşlik ettiği için kadın ve erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı hâline gelmeye başlamıştır. Özellikle kadınlar için saat bazen bir takı yerine bile kullanılabilir. Girilen her ortama, yaptığınız her kombine uyum sağlayacak kadın kol saati modelleri vardır. Deri, şık, spor, büyük ve küçük kol saati modelleri nereye gidersiniz gidin sizin yanınızda olacaktır. Kadınlar için saat günlük hayatta kullanılan en çok tercih edilen aksesuarlardan biridir. Bu yüzden de hem özel ânınıza hem de günlük hayatınıza eşlik eden saat modelleri herkesin zevkine hitap edecek şekilde saat markaları tarafından bizlere sunulmaktadır. 

Kadın Kol Saati Modelleri ile Tarzınıza Şıklık Katın 

Klasik giyim ile bütünlenmiş klasik model saatler hem şıklık sağlarken hem de sportif bir hava katmaktadır. Bu tarz saat modellerini günlük hayatımızın her ânında kullanabilme şansına da sahibiz. Analog saatler, 12 saatlik döngüyü bize akrep ve yelkovan sayesinde gösterirken şık ve sade tasarımlarla her kombine uyum sağlayabilir. Klasik saat modelleri kadın ve erkekler için vazgeçilmez olup, kordon seçimleri de çeşitlilik göstermektedir. Her tarza uygun kordon çeşitleri bulunur. Siyah, metal, rose ve altın kordon seçimleriyle tarzınıza şıklık katarken son zamanların modası hâline gelmiş olan hasır örgülü kordon seçimiyle de tarzınıza sade ve şık bir hava katabilirsiniz. 

Erkek Kol Saati Modelleri& Sportif Şıklık 

Kadın ve erkek olmak üzere kategoriye ayrılan saat modelleri erkekler açısından da bir aksesuar niteliği taşımaktadır. Günlük hayatın koşuşturması içindeyken, ya da zamanın nasıl bu kadar hızlı geçtiğini anlamadığınızda her zaman yanınızda olacak erkek saat modelleri sizlere eşlik edecektir. Erkek kol saati modelleri oldukça zengin ve kapsamlı fonksiyonlara sahip bir şekilde saat üreticileri tarafından kişilerin beğenisine sunulmaya çalışılır. Fonksiyonel özelliklere sahip olan erkek kol saati modelleri, hem kullanışlı olurken hem de her tarza hitap edecek şekilde üretilmiştir. İsterseniz ofis şıklığına uygun kordon modelleriyle tarzınızı yaratabilirsiniz. İsterseniz de sportif hava katacak şekilde tasarlanmış olan silikon, kauçuk kordon modellerinden oluşan saatleri tarzınızla kombinleyebilirsiniz. 

Dijital Kol Saati& Zamanı Yakalayın 

Dijital kol saati modelleri analog kol saatinin aksine saati dijital olarak bize gösteren bir saat modelidir. Sadece saati göstermekle yetinmez. Dijital saat modelleri işlevsellik açısından bize cep telefonun yapacağından daha fazlasını sunabilmektedir. Günlük hayatınızda çok hızlı bir döngüye sahipseniz eğer belki de size en uygun olabilecek saat modeli denebilir. Cep telefonunuzu cebinizden veya çantanızdan çıkarmanıza gerek kalmadan hem size gelen mesajları gösteren hem de saati kolaylıkla görebileceğiniz modellerdendir. 

Tarzınıza Uygun Dijital Kol Saati Seçimi 

Dijital kol saati modellerinde kordon seçimi klasik kol saati kordon seçimlerinde rastlanan çeşitlilik kendini göstermektedir. Resmi bir görünüm kazanmak istiyorsanız eğer deri kordon modellerini tercih edebilirsiniz. Deri kordonlu saat, size resmi bir görünüm verirken bunun yanında da her kıyafetinizle uyum sağlayacak bir görünüm kazandırır. Metal kordon saatler  de hem resmi görünüm verirken hem de modern bir görünüm sizlere kazandırır. Bu modellerin de tercih listenizde bulunması size bir artı sağlayabilir. Daha spor ve rahat bir hava kazanmak istiyorsanız eğer kauçuk saat kordonu modelleri tercih edebilirsiniz. 

Gelişmiş Teknoloji Artık Kolunuzda  

Dijital saatler saat olma fonksiyonu dışında aynı zamanda teknolojiyi ve geleneksel tasarımı seven kullanıcılar açısından tercih edilebilecek bir model olma özelliği taşır. Uzun süren pil ömrü, dayanıklılık ve bir saatin ötesinde olan akıllı özellikler sunan dijital kol saatleri hayatın her ânında sizlere kolaylık sağlayacaktır. LCD ekranlı dijital saatlerde GPS, Bluetooth gibi ekstra özellikler bulunmaktadır ve bunların yanı sıra spor yaparken kaç adım attığını sayabilecek, kalp ritminizi sizin için belirleyecek dijital kol saati modelleri de vardır. 

Çocuk Saat 

Çocuk kol saati, artık belirli bir yaşa gelmiş olan çocukların evde, okulda ve aktif olduğu diğer ortamlarda kullandıkları bir aksesuar hâline gelmiştir. Çocuk saatler, çocukların daha çok hayal dünyasına eşlik edebilmeyi sunarsa eğer çocuklar için hem eğlenceli hem de ilgi çekici hâle gelecektir. Bu yüzden saat markaları çocukların ilgi alanlarına yönelik yani tuttuğu takımlar olsun ya da izledikleri çizgi filmler olsun bunları ele alarak saat tasarımları yaparlar. 

Hem İlgi Çekici Hem de Eğitici Çocuk Saat 

Çocuk kol saatleri, çocukların ilgi alanına yönelik bir aksesuar hâline gelirken bir yandan da çocukların kendi kendilerine saat okumayı öğrenmeleri, saate göre kendi günlük planlarını yapabilmeleri açısından eğitici bir yön de saatlerde kendini gösterir. Bu yüzden de ebeveynler çocuklarına saat tercih ederken olabildiğince sade ve rakamların büyük ve okunaklı olmasına dikkat ederler. 

Akıllı Çocuk Saati 

Akıllı çocuk saati modelleri, anne ve babaların son yıllarda tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Çünkü hem güvenlik hem de iletişim açısından analog saatlere göre daha fazla fonksiyonlara sahiptir. Farklı tasarımlarda, renklerde olan akıllı çocuk saatleri çocukların da ilgisini çeker. Aramalara yanıt veren, mesajla kişilerle iletişim kurulan ve acil durumlarda ebeveyne mesaj gönderen bu saat modeli sayesinde hem çocuklar kendini güvende hissediyor hem de ebeveynlerin içi daha rahat ediyor. 

Çocuğunuzun Her Ânından Haberdar Olun 

Akıllı saat modelleri GPS özelliğiyle birlikte çocuklarımızın güvenliğini sağlamakta. Çocuk, belirlenebilen konumlar dışına çıktıysa eğer ebeveynin telefonuna hemen bildirim gidiyor. Bu özellik de aslında yaşadığımız hayatta çocuklarımızın güvenliği için önem arz eden bir fonksiyon olma özelliğine sahip. SIM kart takılarak iletişim aracına dönüşen bu saat modeli de son zamanlarda ebeveynler arasında tercih edilen modeller arasında. 

Çift Saatleri ile Uyumunuzu Siz Yaratın 

Sevdiğiniz insanla zaman geçirdikçe ortak zevklerinizin olduğunu anlayabilirsiniz ve belki de bu uyumu bir hediyeyle özelleştirmek isterseniz. Hediye seçimlerinizde son yılların modası hâline gelmeyen çift saatleri sevdiğiniz kişi ve sizin için güzel bir seçim olabilir. Ortak zevklerinizi artık yanınızda taşıyabilirsiniz. Sevgilinizle veya eşinizle ortak bir aksesuarı takmanız ve birbirinizle uyumlu bir şekilde giyinmeniz aranızdaki bağı daha da güçlendirebilir. Bu yüzden çift saat modelleri tasarlanırken herkesin zevkine hitap edebilecek şekilde tasarlanmaya dikkat edilmiştir. Her renkten saat modelleri bulunurken farklı kordon modelleri de bu duruma eşlik eder. 

Saat Hakkında Sorulan Sık Sorular 

Saatte Kasa Seçiminde Bize Uygunluğunu Nasıl Anlarız? 

Size en uygun boyutu bulabilmek için bileklerinizi ölçebilirsiniz. Hem kolay bir yöntem hem de kendi kendinize size uygun olan saat kasa modelini bulabilmeniz için size yardımcı olabilir. Eğer bileğiniz 15 santimden kısa ise kasa çapı 38 mm olan bir saat modeli size uygun olacaktır. 

Erkek kol saati modelleri nelerdir? 

Klasik, modern, spor tarzlardakol saati modelleri bulunmaktadır. Saat markaları da her ortama uyum sağlayacak farklı tasarımlarla bu modelleri sizlere sunmaktadır. Yapmanız gereken tek şey zevkinizi belirlemeniz olacaktır. 

Kıyafetin resmiliği ile bütünleşecek saat modelleri nasıl olmalıdır? 

Analog saatler, resmî ortamlarda klasik ve şık duracağından dolayı daha fazla tercih edilen modellerdir. Dijital saatler ise daha sportif ve casual bir hava vereceğinden dolayı resmî ortamlarda tercih edilmemesi daha doğru olabilir. 

Saatin orijinal olduğunu nasıl anlayabiliriz? 

Saatin ağırlığını hissedebilirsiniz. Orijinal tasarım saatler değerli metaller kullandığı için bu parçalar saate ağırlık verecektir. Sahte saat modelleri de genellikle hafif olmakta. Satın almak istediğiniz saat hakkında araştırmalar yapın. Çünkü genelde saat markalarının kendilerine özgün işaretleri genelde saatlerin belirli bölümlerine işlenir. 

Doğru Saat Seçimi Nasıl Yapılır? 

Doğru saat seçimi yaparken ilk ve en önemli adım beğendiğiniz saati satın almanızdır. Çünkü beğenmediğiniz bir saat modelini alırsanız eğer ilerleyen günlerde bundan pişmanlık duyabilirsiniz. İkinci olarak da bileğinize uygun büyüklükte saat seçmeniz sizin lehinize olacaktır. Uygun kordon seçimi, saatin özellikleri, bütçenize uygun saat seçimi de doğru saat seçiminiz için belirleyici unsurlardan olacaktır.

Kazancınız 31%
1,300.00 TL 900.00 TL
Kazancınız 17%
1,200.00 TL 1,000.00 TL
Kazancınız 24%
699.00 TL 530.00 TL
Kazancınız 7%
Promosyon
1,789.00 TL 1,663.77 TL
Kazancınız 30%
599.00 TL 420.00 TL
Kazancınız 3%
17,700.00 TL 17,169.00 TL
Kazancınız 30%
2,281.40 TL 1,596.98 TL
Kazancınız 7%
Promosyon
1,539.00 TL 1,431.27 TL
Kazancınız 30%
2,431.00 TL 1,701.70 TL
Kazancınız 30%
3,309.90 TL 2,316.93 TL
Kazancınız 30%
1,963.50 TL 1,374.45 TL
Kazancınız 30%
2,931.00 TL 2,052.00 TL
Kazancınız 30%
3,347.30 TL 2,343.11 TL
Kazancınız 20%
5,795.00 TL 4,636.00 TL
Kazancınız 30%
8,944.00 TL 6,261.00 TL
Daha fazla göster
Marka
  Tümünü göster (100)
Ek Özellik
Renk
  Tümünü göster (43)
Su Geçirmezlik
Kordon Renk
  Tümünü göster (27)
Kordon Materyal
  Tümünü göster (11)
Cam Şekli
Ekran Tipi
Alarm
Takvim
Kronometre
Mağaza
  Tümünü göster (20)
Fiyat

 – 

 • 89.9
 • 122550