Güneş Gözlüğü


Eskimeyen Kadın Güneş Gözlüğü Modası

Güneş insanlar için yaşam kaynağı olduğu kadar bazı konularda güneşin etkilerden korunmamız gerekir. Bu etkilerin başında güneş ışıkları gelir. Bu bağlamda karşımıza kadın güneş gözlüğü modelleri çıkmaktadır.

Hiçbir insan çıplak gözlerle güneşe bakamaz. Kafamızı çevirdiğimiz an gözlerimiz kısılır ve kapanır. Bunun nedeni güneş ışınlarının göz üzerindeki etkisidir. Bu ve daha pek çok nedenler kadın gözlük kullanımı ortaya çıkmaktadır.

Kadın güneş gözlüğü sayesinde güneşten gelen ışıkların göz üzerindeki etkisi azalır. Özellikle güneşin tam anlamıyla hüküm sürdüğü yaz aylarında karşımıza çıkan kadın gözlük modelleri her sezon popülerliğini korumaktadır.

Hemen hemen her mevsim kullanabileceğimiz kadın gözlük modellerini seçerken dikkat etmemiz gereken noktalar bulunuyor. Sizlerin de bildiği üzere her gözlük her bireye şekil olarak ya da yapı olarak da uymuyor. Bu bağlamda farklılıklar oluşuyor.

Kadın güneş gözlüğü modelleri seçiminde alanında uzman bir platform olan Azall’ı tercih edebilirsiniz. Sizler için sağladığı geniş ürün yelpazesinde aradığınız ürünü bulabileceğinizden şüpheniz olmasın.

Seçim yaparken kadın gözlük seçeneklerini ilk olarak değerlendirir. Ardından seçmek istediği modeli belirler. Camın rengi, çerçevesi, tasarımı ve kalınlığı gibi faktörler bayan gözlük seçiminde önemli bir yere sahiptir.

Her güneş gözlüğü bayan için uygun olmayacağı gibi unisex olarak ifade edilen hem erkeğin hem kadının tercih edebileceği gözlükler arasından da seçim yapmak mümkün. Eğer kadın gözlüklerinde beğendiğiniz model yoksa unisex tasarımlara göz atmanızı öneririz. Nitekim bu seçenekler arasında aradığınız gözlüğü bulabilirsiniz.

Kadın gözlük seçerken göz önünde bulundurması gereken bir unsur daha bulunuyor. Bu unsur ise mevcut bir göz hastalığına sahip olunup olunmadığıdır. Nitekim miyop, hipermetrop, astigmat gibi pek çok göz hastalığı için güneş gözlüğü seçerken kadın güneş gözlükleri arasından bu durumlara uygun numaralı gözlükleri seçmelisiniz.

 

Kadın Güneş Gözlükleri Esintisi

Güneş gözlüğü bayan kullanıcısı için önemli bir yere sahiptir. Mevsim fark etmeksizin güneş ışığının gözünüzü rahatsız etmemesini istediğiniz tüm alanlarda gözlük kullanımını tercih edebilirsiniz. Eğer mevcut bir güneş gözlüğünüz yoksa ya da yeni bir gözlük almak istiyorsanız Azall platformuna göz atmanızı öneririz.

Bakıldığında seçilen bayan güneş gözlüğü ile ilgili tüm beklentilerin karşılanması önemlidir. Güneş gözlüğünün işlevinin önemi olduğu kadar yüzde duruşu da önem göstermektedir. Çünkü her güneş gözlüğü her yüz tipi için uygun değildir.

Öncelikle güneş gözlüğü kadın yüz tipine uyum sağlamalıdır. Nitekim birden fazla oval, kare, yuvarlak gibi yüz tipi bulunmaktadır. Her biri için uyum sağlayacak güneş güzlüğü farklıdır. Örneğin yuvarlak bir yüz için seçilecek gözlük ile kare bir yüz için seçilen gözlük birbirinden farklıdır. Zaten gözlük denendiğinde yüz tipine uygunluğu bariz belli olmaktadır.

Gözlük modelleri kadın çerçevelerine baktığınızda farklı seçeneklerle karşılaşacaksınız. Rengarenk çerçeveler arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Tarzınızı göz önünde bulundurarak yapacağınız bu seçim ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Bayan gözlük modelleri kendi arasında çerçevesi, camı, tasarımı ve renkleriyle çeşitlenmektedir. Öyle ki Azall platformunda dolaşırken birden fazla gözlük almaya dahi karar verebilirsiniz.

Seçim yaparken kadın gözlük modelleri arasından seçim yapacaksınız. Burada kendiniz için en uygun olan ve istediğiniz özellikleri karşılayan gözlükleri bulabilirsiniz. Her mevsim kullanabileceğiniz güneş gözlükleri bayan tasarımları zevkinizi ve tarzınızı yansıtmakta yanınızda olacaktır.

Gözlük alırken merak edilen konu kadın güneş gözlüğü fiyatları konusudur. Bu konuda net bir cevap yoktur. Ancak gözlüğün özellikleri, camın özellikleri, tasarım ve çerçeve bağlamında bir fiyatlandırma gerçekleşmektedir.

 

 

 

 

Kazancınız 15%
3,150.00 TL 2,675.00 TL
Kazancınız 15%
Promosyon
590.00 TL 414.80 TL
Kazancınız 15%
Promosyon
480.00 TL 329.80 TL
Daha fazla göster
Marka
  Tümünü göster (125)
Çerçeve Formu
Cam Renk
  Tümünü göster (23)
Çerçeve Renk
  Tümünü göster (31)
Ekartman
  Tümünü göster (30)
Cam Materyali
Çerçeve Tipi
  Tümünü göster (13)
Fiyat

 – 

 • 29
 • 4750