0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

PATATES SOĞAN VE DİĞER SEBZE ÜRÜNLERİ

Sizin için hazırlamış olduğumuz sebze kategorimizde mevsimi gelmiş olan domates, taze soğan, kuru dolmalık patlıcan ve buna benzer, yemeklerinize ekleyip sofranıza lezzet katacağınız birbirinden taze ve lezzetli sebzeler bulunur. Siz de mevsimi gelmiş olan taptaze patates, soğan, kuru dolmalık kabak , enginar gibi sebzelere göz atmak ve beğenmiş olduğunuz sebze ürünlerini hemen adresinize teslim almak için hemen internet sitemiz üzerinden sanal mağazamızı ziyaret edin ve sofralarınızı şenlendirin.

Kuru soğan faydaları saymakla bitmez. Sebzeler arasında en çok kullanım alanı olan, en lezzetli ve belki de en faydalı olanları kuru soğandır. Kuru soğan hem salatalara hem sıcak hem soğuk yemeklere katılabilir ve katıldığı yemeğe ciddi oranda bir lezzet katar. Bu lezzetinin yanında oldukça faydalı bir sebze olarak bilinir.

Kuru soğan içerisindeki antioksidan etkisi ile enfeksiyon oluşumunu önler ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Kalp sağlığını korumak, kalp hastalıkları riskini azaltmak ve kolesterolü azaltmak da kuru soğan faydaları arasında gelir. Kuru soğan içerdiği yoğun miktarda kalsiyum özelliği ile kemik yapısını korur ve güçlendirir. En önemli faydalarından biri kansere karşı koruyucu etkilerinin bulunmasıdır. Kuru soğan faydaları arasında böcek ısırığı gibi durumlarda ağrı kesici özelliği göstermekte vardır. İltihap, yara ve enfeksiyonlara iyi gelen kuru soğan son derece faydalı olmasının yanında oldukça lezzetlidir de. 

  Kuru Soğan Fiyatı

Kuru soğan fiyatı sezonuna göre ve ürününe göre belli bir yelpaze içinde değişim gösterebilir. Bu fiyatlar siz kullanıcılarımız ve yeni ziyaretçilerimiz için belirlemiş olduğumuz son derece uygun ve cazip fiyatlardır. Kuru soğan fiyatı , patates fiyatları, dolmalık patlıcan fiyatları ve dolmalık kabak fiyatları gibi sebze fiyatlarına göz atmak için aZall resmi internet sitemiz üzerinden sanal mağazamızı ziyaret edebilir ve buradan dilediğiniz ürünü detaylı bir biçimde inceleyebilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünü kolaylıkla alışveriş sepetinize ekleyebilir ve aZall güvencesi ile siparişinizi dilediğiniz anda verebilirsiniz. Siparişinizi verdikten çok kısa bir süre sonra, hızlı teslimat seçeneklerimiz ile satın almış olduğunuz ürün en kısa süre içerisinde belirtmiş olduğunuz adres üzerinden sizlere teslim edilecektir.

Patates Faydaları

Patates de kuru soğan gibi son derece faydalı ve bunun yanında son derece lezzetli bir sebzedir. Patates, yine kuru soğan ile benzer olarak antioksidan özelliğine sahiptir. Bunun yanında, yine kuru soğan ve birçok faydalı sebze ile benzer olarak sindirim sistemine iyi gelir ve mide sağlığını düzenler. Kan basıncını düzenlemek ve kalp sağlığını desteklemek patatesin diğer faydaları arasında gelirler. Patates tüm bu faydalı özelliklerinin yanında birçok yemeğe eklenebilir ve patates yemeği hazırlamanın çok fazla yöntemi vardır. Örneğin patatesi kızartma ya da haşlama yapabilir ya da çorbalarınıza, salatalarınıza ekleyebilirsiniz. Özellikle soğanlı patates salatası akşam yemeklerinin vazgeçilmez salataları arasında gelir ve gerçekten de çok lezzetli bir salatadır. Patates sebzeler arasında en kullanışlı ve en pratik olanlar arasında en başlarda gelir. Hem kendisi ile yapılabilecek onlarca yemek çeşidi vardır hem de başka yemeklerin içine lezzetli birer malzeme olarak eklenebilirler.

Marka
Sebze Çeşidi
Ürün Miktarı
Mağaza
Fiyat

 – 

  • 109.9
  • 139.83