0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Meyve ve Sebze

Tarladan Meyve Sebze Çeşitlerini Sofralarınızla Buluşturuyoruz 

Ülkemizde yer alan geniş tarım arazileri ve elverişli iklim koşulları sayesinde, hemen her çeşit meyve sebze yetişmesi mümkün oluyor. Günümüz koşullarında biraz zor olsa da evinizden dışarı şöyle bir adım attığınız zaman gördüğünüz ilk yeşillikte bile bir sebze çeşidine rastlayabilirsiniz. Belki tanımıyorsunuz, belki hangi sebze olduğunu bilmiyorsunuz ama nasıl diğer otlar çıkıyorsa sebze ailesine ait türleri de görmeniz mümkün. Dört bir yanında sebze tarımı yapılabilen ve sebzeye ulaşımın kolay olduğu ülkemizde, sebzelere ulaşımınızı daha kolay kılmayı amaç edindik ve online sebze meyve alışverişi yapabilmenize imkân sağladık. 

Organik Meyve Sebze Çeşitleriyle Yabancı Maddelerden Uzaklaşın 

Ülkemizde ve dünyada özellikle son yıllarda organik ürün trendi hayli ivme kazandı. Öyle ki bu işlerden haksız maddi kazanç elde etmeye ve organik (!) adı altında organik olmayan ürünler satan insanlar türedi. Kavanozların üzerine hasır bir ip ve desenli bir bez kondurarak organik ürün pazarladıkları iddiasında bulunmaya başladılar. Gerçek organik ürün satanlar ve bu organik ürünlere ulaşmaya çalışan tüketiciler de bu yüzden mağdur oluyorlar. Sizleri bütün izin belgeleri ile kendilerini kanıtlamış lisanslı organik sebze meyve çeşitleriyle buluşturuyoruz. Üretiminin her aşaması ziraat ve gıda mühendislerinin denetiminde olan gerçek organik sebzeler sayesinde zararlı gübre ve diğer ajanların zararlı atıklarından korunun. 

 Meyve Sebze Fiyatları ile Halleri, Pazar Yerlerini Aratmıyoruz 

Üreticiden tüketiciye kurduğumuz tedarik zinciri sayesinde özenle üretilen sebzeleri dalından özenle alarak sofralarınıza getiriyoruz. Pek çoğumuz taze meyve sebzeyi uygun fiyatlardan alabilmek için hallerde, pazarlarda insan selinin içinde kayboluyor. İnternet çağıyla birlikte buna gerek kalmadığını düşünüyoruz. Çünkü artık biz varız ve online satışlarla mevsim sebzeleri çeşitlerini en uygun fiyatlarla sizlerin hizmetine sunuyoruz.  Aklınıza gelebilecek tüm sebze meyve ürünlerinde kaliteyi uygun fiyata sunuyoruz. Ayrıca oldukça çeşitli sebzelerin dondurulmuş hallerini de sizlerle buluşturuyoruz. Bu sayede raf ömrü uzuyor, derin dondurucularınızda sakladığınız dondurulmuş patatesdondurulmuş mısır vb. ürünlere her an erişim imkânınız oluyor. Sizce de bir pazar kahvaltısında soyulmuş, temizlenmiş ve hazırlanmış patatesleri zahmetsizce kızartmak harika bir fikir değil mi? 

Domates Çeşitleri ile Sağlıklı ve Leziz Öğünler 

Likopen en yüksek antioksidan içeriğine sahip karotenoit çeşitlerinden biridir. Beta karoten ve lutein gibi karotenoit çeşitleri de vardır. En yüksek Likopen içeriğine sahip bitkilerden biri de domatestir. Hatta öyle ki likopen ismi domatesin Latince adı olan solanum lycopersicum’dan gelmektedir. Likopen, insan vücudu ve savunma mekanizması için çok önemli bir karotenoittir. Karaciğer, testis ve prostat dokularında bol miktarda bulunur. Bu sebeple likopence zengin besinler insanları prostat kanseri ve siroz başta olmak üzere birçok hastalıktan ve kanser çeşidinden korur. İşte bu kadar mucizevi bir ürün olan domates çeşitlerini, en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturuyoruz. İster organik tarla domatesi olsun ister salkım domates olsun aradığınız her şey burada ve hepsi uygun fiyatlarla! 

Yaz ve Kış Sebzeleri ile Her Mevsim Sebze Tüketin 

Sebzeler, insan diyetinin olmazsa olmazları konumunda. İçeriklerinde bulunan mineral ve vitaminlerle tüketmemiz zorunlu besin maddeleri olan sebzelerin soframızda mutlaka yer almaları gerekir. Ancak sebze ve meyve almak için semt pazarlarına veya meyve sebze hallerine gitmenize lüzum kalmadı. Yaz ve kış sebzeleri çeşitlerine dair aradığınız ne varsa burada, bir tık uzağınızda. Yorulmadan, uğraşmadan, oturduğunuz yerden en taze ve bol çeşitli online sebze meyve alışverişi bizimle mümkün. Patlıcan, salatalık, patates çeşitleri ve daha fazlası burada, uygun fiyatlarla. 

Soğan ve Sarımsak Tüketimi ile Vücudunuza Direnç Kazandırın 

Araştırmalar gösteriyor ki soğan ve sarımsak tüketimi vücudumuzu pek çok hastalıktan (gripten kansere kadar) korumaya yardımcı oluyor. Peki, sofralarımızdan eksik etmememiz gereken bu iki mucizeyi zahmetsizce ve piyasadaki en uygun fiyatlarla nereden alacağız? Tabii ki bizden alabilirsiniz. İnternetin olduğu her yerden basit bir şekilde vereceğiniz siparişle bu mucizeler kapınıza gelecek. Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yapılan kebapların vazgeçilmezi olan sarımsak ve arpacık soğanı çeşitleriyle mutfakta harikalar yaratacaksınız. Değme kebap ustalarına ve mutfak şeflerine taş çıkartacaksınız.  

Patates ile Sağlıklı, Kaliteli Karbonhidrat 

Patates insanlık tarihinde önemli bir yere sahiptir. Buğday, mısır ve patates sayesinde bugünkü medeniyetler kuruldu dersek yanılmış olmayız. Öyle ki insanoğlunun nüfusu arttıkça kişi başına düşen karbonhidrat miktarı azaldı ve kıtlıklar baş gösterdi. Bu kıtlıklarla başa çıkmanın yolu, metrekareden en fazla karbonhidrat hasadı yapabilmekti. Bunun yolu da buğday, mısır ve patates tarımından geçiyordu. Patates sayesinde geniş kitleler karbonhidrat ihtiyaçlarını giderebildiler ve hayatta kaldılar. Sonunda bugünkü dünyamızı şekillendirdiler. İşte insanlık tarihine damga vuran bu gibi sebzeleri, oldukça ucuz fiyatlarla sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Kızartmalık patates ve tatlı patates fiyat etiketleri sizleri çok şaşırtacak! 

Ayşe Kadın Fasulye ile Taze Fasulye Lezzeti 

Kendisi sebze, kurusu bakliyat. Mutfaklarımızın vazgeçilmez yeşilliği fasulye ile damaklarda mükemmel tatlar bırakın. Besleyiciliği ve lezzetiyle Türk mutfağının en önemli figürlerinden yeşil fasulye online manav reyonlarımızda sizleri bekliyor. Taze fasulye fiyatı besleyiciliğinin ve lezzetinin çok altında değerlerle sizlere sunuluyor!  

Sıkça Sorulan Sorular 

  • Gerçekten vitamini kabuğunda mı? 

Evet, büyüklerimiz haklılar. O sebeple sebzelerin kabuğu soyulacaksa mutlaka çok ince olarak soyulmalılar. Kalın soyduğumuz kabuklar aynı oranda besin değeri kaybı anlamına geliyor. 

 

  • Online sebze ve meyve alışverişi yaparken adres vb. kişisel bilgilerim üçüncü şahısların eline geçer mi? Banka bilgilerim güvende mi? 

Kişisel bilgileriniz, KVKK kapsamında koruma altındadır ve bilginiz ile izniniz olmadan kullanılması, işlenmesi ve paylaşılması suçtur. Banka bilgileriniz ise SSL güvenlik protokolleri ile uluslararası standartlarda korunur. Kısacası: Evet güvendesiniz! 

Marka
Sebze Çeşidi
Mağaza
Fiyat

 – 

  • 38
  • 157.99