0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Sağlık & Koruyucu Ürünler

MASKE VE KOLONYA İLE SAĞLIĞINIZ YERİNDE

Günlük hayatın kargaşasında etrafımızdaki tozları ve kirleri fark etmekte zorlanırız bu yüzden kolonya kullanırız. Kolonya, geçmişten beri her misafirlikte ikram edilen başlıca ürünlerden biridir. Kolonya asidik yapısı ile sürüldüğü yerdeki mikropları öldürür. Bu yüzden el temizliğinde oldukça sık tercih edilen bir üründür. 

Maske Neden Önemlidir?

Herkes belli dönemlerde hasta olur bu yüzden hastalıklardan korunmanın ve hastalık bulaştırmanın en iyi çözümü maske takmaktadır. Maske içindeki kat kat ve pamuksu yapısıyla soluduğunuz havada mikrop veya virüs varsa bunu solumanızı engeller ve sağlığınızı korur. Özellikle son dönemde yaşadığımız pandemi süreci sebebiyle maske oldukça sık tercih edilen bir üründür. Maske takıyorsak maskeyi gün içinde sık sık değiştirmemiz gerekir çünkü solunumunuza karışabilecek mikrop ve virüsleri engelleyen maske, uzun bir süre takıldığı takdirde insan sağlığı için oldukça zararlıdır. Günlük hayatta makyaj yapmayı tercih edenlerin maske modelleri arasında tercihi ise kadın maske ürünleridir. Kadın maske içinde bulunan yapısı ile cildinizi tahriş etmez ve cildinizin hava almasını sağlar. Maske altında hava alan bir ciltte sivilce ve akne oluşumu diğer maske modellerine göre oldukça az görülmektedir. Bunun yanında bir diğer tercih edilen maske modeli ise cerrahi maske modelleridir. Cerrahi maske, normal maskelere göre daha dayanıklı ve profesyoneldir. Kat kat pamuksu yapısıyla dışardan vücuda girebilecek mikrop ve virüsleri önlemesi açısından ameliyatlarda kullanılır. Ayrıca son dönemlerdeki virüsler sebebiyle de artık günlük hayatta sağlığımızı koruması açısından da oldukça tercih edilen bir maske çeşididir.

Cilt Sağlığında Hasta Bezi Önemi Nedir?

Bir hastalığa yakalanan veya operasyon geçiren kişi günlük hayatta yürümekte zorluk çekiyorsa genellikle hasta bezi tercih edilir. Hasta bezi, yürümekte zorluk çeken ve tuvalete gidemeyen insanlar için muhteşem bir üründür. Pamuksu ve yüksek emici özelliği ile oldukça sık tercih edilir. Bunun yanında yumuşak ve kaliteli dokusuyla ciltte tahrişe yol açmaz. Yetişkin hasta bezi kullanımı günümüzde oldukça yaygındır. Birçok yetişkin tedavi süreçlerinin daha rahat ve sorunsuz geçmesi için düzenli olarak yetişkin hasta bezi kullanmaktadır. Sadece tedavi süreçlerinde değil, yaşı ilerlemiş ve yürümekte zorlanan her yetişkin, yetişkin hasta bezi kullanmaktadır. Rahat ve esnek özelliğiyle hareket alanını kısıtlamaz ve sizi rahatsız etmez. Bunun yanında sadece yaşlılar için değil hemen hemen herkes için üretilen bir diğer ürün ise filtresiz hava temizleyici ürünüdür. Filtresiz hava temizleyici, bulunduğu ortamdaki havanın devir daim yaparak temizlenmesini sağlar. Bu sayede odada bulunan herkes temiz hava soluyabilir. Havadaki mikropları ve virüsleri temizleyerek temiz hava yayan bu ürün, son dönemlerde evden çalışan, evde vakit geçirmeyi seven kişilerin gözdesi olmuştur. Ayrıca filtresiz olduğundan dolayı da herhangi bir temizleme işlemi gerçekleştirmenize de gerek yoktur.

 

Sporcu Kremi Ne İçin Kullanılır?

Spor yapmak herkes için çok önemlidir ancak bazı kişilerin spor yapma konusunda tutkuları vardır bu yüzden sıklıkla sporcu kremi tercih ederler. Spor yaparken, yanlış bir hareketin yapılması sonucu kaslarda veya sinirlerde rahatsızlık veya sıkışma oluşabilir. Bu tip durumlar yaşandığında ilk müdahalelerden biri olan sporcu kremi kullanılmaktadır. Sporcu kremi, sürülen yerdeki kasları ve sinirleri gevşeterek ağrı hissini azaltır. Bu sayede böyle kramplar sonrasında daha rahat hareket edebilir hale gelebilirsiniz. Kaliteli bir sporcu kremi cildi tahriş etmez ve cildin reaksiyon vermesine sebep olmaz. Kaliteli bir sporcu kremi arıyorsanız hemen aZall online satış sitesine girerek sporcu kremi kategorisinden sporcu kremlerini inceleyebilir, sizin cildinize ve bütçenize en uygun olan kremi seçebilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz.

Kazancınız 6%
Promosyon
559.62 TL 526.04 TL
Kazancınız 12%
Promosyon
1,424.76 TL 1,253.79 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (100)
Ürün Miktarı
Mağaza
    Tümünü göster (57)
Fiyat

 – 

  • 16.48
  • 20000