0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

PARTİ MASASI

Günümüzde pek çok kutlama için genellikle parti organize etme eylemi tercih edilmektedir. Parti ortamında insanların gerekli hizmeti alabilmesi için her daim parti masasının var olduğunu görebilirsiniz. Kahve bardağı başta olmak üzere daha pek çok ürün bu masa üzerinde sunulmaktadır.

Tercihe bağlı olarak alkollü partilerde şarap bardağı veya alternatif bir seçenek olması için plastik şarap kadehi kullanılabilmektedir. Parti masasında yer alan ürünlerin kolaylıkla temin edilebilmesi ve hazırlanabilmesi için pek çok detaya hâkim olmanız gerekmektedir.

Pipetli bardak veya buna benzer ürünlerin detayı hakkında aşağıda yer alan alt başlıkları incelemeniz yeterli olacaktır. Böylece merak ettiğiniz konulara kolaylıkla yanıt bulabilirsiniz.

Parti Masası Modelleri

Parti masası modelleri ile alakalı olarak bu ürünü seçmeden veya hazırlamadan önce pek çok detaya hâkim olmanız gerekmektedir. Örneğin kaç kişinin partiye katılacağı veya kaç kişinin masayı kullanacağı gibi detaylar oldukça önemlidir. 

Masa tercihinin yanı sıra masa örtüsü gibi seçeneklerin de önceden hazırlanması büyük önem taşımaktadır. Zira atmosfere uyum sağlayabilmesi için bahsi geçen bu ürün veya benzer olarak masa eteği gibi seçeneklerin kullanılması tavsiye edilmektedir.

Büyük bir masa tercih ederek hem misafirlerin ikramlarını hem de konsepte uygun aksesuarları kolaylıkla yerleştirebilirsiniz. Aynı zamanda tercih edeceğiniz masa örtüsü sayesinde misafirlerinize hoş bir ortam hazırlayarak organize ettiğiniz partiden daha da memnun kalmalarını sağlayabilirsiniz.

Parti Masasında Olması Gereken Ürünler

Söz konusu parti masasının hazırlanması olduğunda misafirlerinize ikram edeceğiniz çeşitlere bağlı olarak ürün seçmeniz gerekmektedir. Örneğin alkolsüz bir parti masası hazırlamak istiyorsanız kahve bardağı tercih edebilir veya çocukların da katılacağı bir organizasyon ayarlıyorsanız çocuk bardakları kullanabilirsiniz.

Bunun dışında alkollü veya kokteyl tarzı ikramlar sunmak istediğinizde bu tip ikramların sunulabilmesi için uygun ürünler temin etmeniz gerekmektedir. Şarap bardağı bu konuda başlıca ihtiyaç duyacağınız ürün olacaktır. 

Ancak alkollü bir parti masası hazırlarken aynı zamanda hijyen kuralları ve temizlik durumunu da hesaba katıyorsanız şarap bardağı yerine plastik şarap kadehi kullanabilirsiniz. Bu tarz seçimler tamamen sizin tercihlerinize bağlı olacaktır.

Parti Masası Hazırlarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kalabalık bir organizasyon hazırlama durumunda misafirlerinize sunacağınız parti masası da büyük önem taşıyacaktır. Bu durumda parti masası hazırlarken dikkat etmeniz gerekenleri göz önünde bulundurarak misafirlerinize hoş bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

Kahve bardağı veya alkollü davetlerde kullanabileceğiniz şarap bardağı gibi detaylar parti masası hazırlamada göz önünde bulundurmanız gereken ürünlerin başında yer almaktadır. Yine aynı şekilde çocuk bardakları seçimlerinde de partinize katılacak olan çocukları unutmamanız gerekmektedir.

Tüm bu hazırlıkların hoş bir masa üzerinde sunulabilmesi için masa örtüsü ve aynı zamanda masa eteği kullanmaya özen gösterebilirsiniz. Böylece parti için hazırlayacağınız masanız ortama çok daha uyum sağlayacaktır.

Parti Masası Ürünlerinin Fiyatları

Doğum günü kutlaması, baby shower veya farklı bir organizasyon için kalabalık insanların olması durumuna davet veya parti adı verilmektedir. Parti ortamında misafirlerin ikramlara ulaşabilmesi için parti masasının kesinlikle olması gerekmektedir. Kahve bardağı gibi ürünler de masa kapsamında sunulmalıdır.

Masada yer alacak ürünler ile alakalı olarak bu ürünlerin ne gibi fiyatlara sahip olduğu da merak edilen detaylar arasında yer almaktadır. Şarap bardağı veya diğer bir seçenek olan çocuk bardakları gibi ürünlerin fiyatları, pek çok site üzerinden incelenmektedir.

Siz de bu ürünlere ve çok daha fazlasına ulaşmak için aZall sitesini ziyaret edebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak alışverişinizi de aynı site üzerinden tamamlayabilirsiniz.

 

Kazancınız 13%
75.00 TL 65.00 TL
Kazancınız 13%
75.00 TL 65.00 TL
Kazancınız 7%
299.28 TL 277.80 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (8)
Cinsiyet
Mağaza
    Tümünü göster (8)
Fiyat

 – 

  • 65
  • 600