0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

BALON

Balon, uzun yıllardır var olan ve günümüzde de pek çok alanda tercih edilen süsleme ürünleri arasında yer almaktadır. Parti ve organizasyonlar başta olmak üzere bir açılış töreninde dahi balon kullanıldığını rahatlıkla görebilirsiniz. Folyo balon gibi pek çok çeşide sahip olması da bu ürünlerin seçeneklerinin artmasına yardımcı olmaktadır.

Bazı balon türleri normal hava ile şişirilirken, bazı seçeneklerin de farklı bir hava ile şişirilmesi gerekmektedir. Helyum gazı tüpü ise helyum ile şişirilmesi gereken balonların şişmesi amacıyla tercih edilmektedir.

Balon çeşitleri ve diğer fiyat gibi detaylar hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız aşağıda yer alan alt başlıkları dikkatli bir şekilde incelemeniz yeterli olacaktır.

Folyo Balon

Balon seçenekleri arasında yer alan folyo balon, genellikle üzerinde harf ve sayı olması sebebiyle doğum günü partilerinde ve diğer kutlamalarda tercih edilmektedir. Genellikle helyum gazı tüpü kullanılarak doldurulan bu balonlar, diğer seçeneklere kıyasla havada asılı kalabilmektedir.

Ortamın çok daha çekici ve aynı zamanda yeteri kadar süslenmiş olması için birbirinden farklı balon türleri kullanarak süsleme yapabilirsiniz. Daha önce de bahsedildiği gibi balon kullanımı hemen her yerde yaygındır. İster kutlama törenlerinde isterseniz de açılış törenlerinde balon tercih edebilirsiniz.

Folyo balon başta olmak üzere bu kategoride yer alan diğer pek çok seçeneği çeşitli noktalardan kolaylıkla temin edebilirsiniz. 

Harfli Balon

Yukarıda da bahsedildiği gibi harfli balonlar genellikle doğum günü partilerinde tercih edilen balon seçenekleri arasında yer almaktadır. Bu balonların bu denli fazla tercih edilmesinin asıl sebebi, ortamın kişiye özel süslenebilmesidir. Yani kutlama kime yönelik olacaksa harfli balon kullanarak kişinin adını oluşturabilirsiniz.

İç mekanlarda kullanılabildiği gibi dış mekanlarda da rahatlıkla tercih edilebilen harfli balon seçenekleri, birbirinden farklı renklere de sahiptir. İstediğiniz harfleri ararken tercih edeceğiniz balonların aynı renk olmasına veya birbiri ile uyumlu olmasına dikkat etmeniz yeterli olacaktır.

Helyum gazı tüpü kullanılarak doldurulması sayesinde havada kolaylıkla asılı kalabilen harfli balonların yerleştirilmesi ve kullanılması da oldukça kolaydır. Pek çok noktadan temin edebileceğiniz bu balonlar sayesinde ortamı daha hoş bir hale getirebilirsiniz.

Helyum Gazı Tüpü

Genellikle balon şişirme söz konusu olduğunda küçük balonları nefesimiz ile kolaylıkla şişirebiliriz. Ancak şişmesi zor olan ve farklı bir yapıya sahip olan balonları şişirmek için çoğu zaman helyum gazı tüpü tercih edilmektedir. 

Helyum kullanılarak şişirilen balonlara bakıldığında balonların havada asılı kalabildiği ve hatta daha da yukarı çıkabildiği fark edilmektedir. Balon tercih edeceğiniz zamanlarda bu tarz kriterlerin meydana gelmesini istiyorsanız siz de helyum ile şişen balonları tercih edebilirsiniz.

Folyo balon veya farklı şekillerde bulunabilen harfli balon türleri de helyum ile doldurabileceğiniz birkaç seçenek olarak ön plana çıkmaktadır. 

Helyumlu Balon Fiyatları

Helyumlu balon fiyatları, yukarıda bahsedilen organizasyonların yapılacağı zaman merak edilen içeriklerden birisidir. Doğum günü, düğün veya farklı bir organizasyonun yapılması ile birlikte en çok kullanılan süsleme ürünlerinin balon olduğu bilinmektedir. 

Balonların tercih edilmesi konusunda balon fiyatları da sıklıkla incelenmektedir. Aynı zamanda set halinde sunulmaları da pek çok kişi için pratik bir hazırlanma imkanı sunmaktadır.

Harfli balon veya diğer seçeneklerin piyasada kolay olarak bulunabilmesinin yanı sıra kaliteli seçenekleri bulmak zor olabilir. Bu noktada sizler de aZall sitesini ziyaret edebilir ve burada yer alan yüzlerce balon seçenekleri arasında alışverişinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Kazancınız 13%
Promosyon
89.00 TL 77.43 TL
Kazancınız 30%
199.00 TL 139.99 TL
Kazancınız 21%
298.00 TL 235.00 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (50)
Mağaza
    Tümünü göster (17)
Fiyat

 – 

  • 29.25
  • 6500