0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Parti Aksesuarı

Parti Aksesuarı  

Parti malzemeleri, Eğlenceli etkinlikler düzenlemek isterler. Bunun için bahçede, evde ya da bir kafede hazırlamak isteyebilirsiniz. Aklınıza gelen fikirlere yardımcı olabilecek pek çok çeşit tasarım aksesuarlar ve ürünler hazırlayarak sizlere destek oluruz. Parlak ürünler mat ürünler masa ve ortam düzenleyiciler, çiçekler aile fotoğraflı sunumlar gibi sürekli çoğaltılabilecek organizasyonlara ek olan malzemeler üretilir. Sık güncellenen ve değişen ürünlerin akışı oldukça hızlıdır. 

Cinsiyet Partisi Malzemeleri  

Bir bebeğiniz olacak cinsiyetini öğrendiniz. Artık yepyeni bir hayata başlıyorsunuz. Bunu ailenizle ve sevdiklerinizle kutlayabilmek arkadaşlarınızla eğlenebilmek için etkinlik hazırlamak isterseniz bebeğiniz için cinsiyet partisi düzenleyebilirsiniz. Bunun için bütün cinsiyet partisi malzemeleri sizler için sitemizde yerlerini aldılar. Kısa sürede bütün consept fikirlerinizi değerlendirip karşılaştırıp satın alabilirsiniz. Bebeğiniz cinsiyetine göre bu bebek renklerini kendiniz ayarlayabilirsiniz. Pek çok yan ürün birbiriyle uyumludur. Birlikte kullanılabilen ürünlerle işinizi ve fikirlerinizi sizi yormadan kolaylaştırmak isteriz.   

Kendi renklerinizi oluşturabilirsiniz. Yepyeni konseptler yaratarak başkalarına da ilham verebilirsiniz. En güzel tarafı hatıralarınıza ekleyebilirsiniz. Bebeğinizle ilerleyen yaşamınızda bu hatıraları izleyebilir saklayabilirsiniz. 

Bebekleriniz İçin Yapabileceğiniz Etkinlikler 

Doğum Günü Konsepti  

Bebekler için son yıllarda anneler birbirinden çeşitli yaratıcı konseptleri araştırarak çok eğlenceli bebek partileri düzenliyorlar. Bu etkinliklerde Annelerde ihtiyacı olan ilgi ve desteği alabilir. Bebeğin ayıyla yaşıyla alakalı olarak seçimlerinizi yapabilirsiniz. Doğum günü süslemeleri bu etkinliklerin ayrılmaz parçasıdır. Renkli ve detaylı kombinler yaratmak artık çok kolay. Birbirinden renkli balonlar, süslü masa örtüleri, ışıklı ürünler ve daha birçok çeşitle sitemizde aradıklarınızdan fazlasını bulacaksınız. Dilediğiniz ürünleri birbiriyle karşılaştırarak değerlendirebilirsiniz.   

Bebeklerin ilk yaşı hayatınızda bir daha asla geri getiremeyeceğiniz bir andır. Bu dönemleri ilerleyen zamanlarda çok fazla özleyebilirsiniz. Doğum günü süsleri çok çeşitli ve pratik ürünlerdir. Özellikle 1 yaş doğum süsleri anneler tarafından en sık tercih edilen ürünlerdir. Kendinize belirlediğiniz konsepte göre onun ilk partisini yapabilirsiniz. Size güzel hatıralar bırakacak bu aktivite için süsleri ve ihtiyacınız olabilecek diğer ürünlere sitemizden ulaşabilirsiniz. 

Kız Bebek Doğum Günü Konsepti  

Kız bebekleriniz için neşeli ve cazip renklerde pek çok çeşit konsept ürünler bulabilirsiniz. Fikirlerini değerlendirirken bebeğinize en uygun seçimi yaparak renkli süslemelerle doğum günlerini yaratabilirsiniz. Kombin malzemelerle yeni çeşitler üretebilirsiniz. Heyecanlarınıza ve zevklerinize hitap edebilecek ürün çeşitliliğini sitemizde bulabilirsiniz. Sitemiz üzerinden en eğlenceli ve tatlı kız bebek doğum günü süslemeleri ile eğlenceli partiler düzenleyebilirsiniz.  

Erkek Bebek Doğum Günü Konsepti  

Erkek bebekler için genellikle üretilen konseptler çizgi film karakterlerinden esinlenerek yapılmıştır. Karakter renklerine uygun birçok ürünümüz bulunmaktadır. Bu ürünleri detaylandırarak bir aktivite oluşturmak için sitemizi araştırabilirsiniz. Farklı malzemeler bulabileceğiniz veya esinlenebileceğiniz tamamlayıcı olabilecek uyumlu olan erkek bebek doğum günü süslemeleri sitemizde sizleri bekliyor 

Diş Buğdayı Doğum Günü Süslemeleri  

Diş karşılaması da denilen bu etkinlik bebeğinizin ilk dişi için yapılan çok eskiden beri süregelen bir ritüeldir. Bebeklerin şansı işi ve seveceği şeylerin tahmini ile bir tür tören yapılır. Aile ve arkadaşlar arasında yapılabilirken daha büyük etkinlik haline getirilebilir. Bu etkinlikler için üretilen süslemelerde pek çok detay göz önünde bulundurulmuştur. Birçok kişiye hitap edebilir ve sizlere yeni fikirler sunabilir. 

Doğum günü süsleri seti içinde bulunan ürünler, en sık kullanılan ve birbiriyle ilişkilendirilmiş ürünlerin birleştirilmesiyle hazırlanmıştır. Setlerin içeriğinde pek çok farklı süs malzemesi bulunur. İhtiyaçlarınıza yanıt vermek için yapılan bu setlerin içeriği sizlere parti için gereken malzemeler hakkında fikir sahibi olmanız için de yardımcı olabilir. 

Sizler için hazırladığımız ürün kategorileri içinde ucuz parti malzemeleri bölümüne ulaşabilirsiniz. Size destek olabilecek uygun fiyatlı malzemelerimizden seçtiğiniz ürünleri inceleyebilirsiniz. 

Doğum Günü Masa Süslemeleri  

Mutlu doğum günleriniz için yaptığınız hazırlıklar içinde mükemmel görünmesi gereken bölüm yemek masasıdır. Büyük masalarınızı bütçenize ve beğenilerinize göre süsleyebilirsiniz. Konsept ürünler sunumu ve görsel detaylar açısından sofralarınızı zenginleştirir. Mutlaka kullanılan süslemelerin uyumu gelen misafirlerinize verdiğiniz önemi yansıtır. Uyum içinde düzenlenmiş mutlu masalarda geçirilen doğum günleriniz o günü unutulmaz kılar. Sitemizde sizler için çeşitli doğum günü masa süsleri, hazırladık ve beğeninize sunuyoruz. 

Farklı Süsleme İhtiyaçları 

Bekarlığa veda süsleri özellikle evlilik öncesi çokça talep gören parti malzemeleri arasındadır. Hayatınızı birleştirmek için adım attınız. Tabi ki bu yeni dönem için arkadaşlarınız ve dostlarınızla eğlenceli bir parti hatırası yaratmak istersiniz. Eski hayatınıza veda etmek için düzenlediğiniz partilerinize eğlenceli ve renkli süsler ekleyebilirsiniz. Yepyeni konceptler oluşturabilir fikirlerinizi ve hayallerinizi destekleyen ürünler elde edebilirsiniz. Ürün içerik ve detaylarını sitemizde bulabilir karşılaştırma yapabilirsiniz. 

Sık Sorulan Sorular 

Parti Malzemeleri İçin Kullanılan Ürünler Nelerdir? 

Öncelikle hangi konsepti kullanacaksanız onun yan ürünleri olan masa örtüsü bardak çatal bıçak tabak seçerek, renklerine varsa desenlerine karar vererek malzemeleri tamamlarsınız. Balon çiçek vs. ürünleri bu tür ürünlerin satışını yapan sitemizde bağlantılı olarak bulabilirsiniz. 

Bebek Parti Ürünleri Zararlı Mıdır? 

Toksik madde içermeyen, doğaya özdeş ürünler seçenekler arasındadır. Bu ürün detaylarını okuyarak seçmenizde fayda vardır. 

Tamamlayıcı Ürünler Rahatlıkla Bulunabilir Mi? 

Ürünler birbirini tamamlayarak bütün oluşturmak için üretilirler en küçük ayrıntısına kadar düşünülerek yapılmıştır. 

Geri Dönüşüm Özelliği Parti Ürünlerinde Geçerli Midir ? 

Recycling damgalı ürünler için geçerlidir. Birçok ürünümüz bu damgayı taşımaktadır.   

 

Kazancınız 21%
500.00 TL 395.00 TL
Kazancınız 11%
449.99 TL 399.99 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (82)
Cinsiyet
Yaş
Mağaza
    Tümünü göster (28)
Fiyat

 – 

  • 30
  • 6207.3