0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Ofis İhtiyaçları

OFİS MALZEMELERİ İŞLERİ KOLAYLAŞTIRMALI

Ofis malzemeleri, iş yaşamında hem çalışan, hem de işverenin işlerini kolaylaştıran özellikleri ile vazgeçilmez ürünlerdir. Ofis ihtiyaçları, her iş kolu için değişkenlik göstermektedir. Yönetici, büro malzemeleri seçimi yaparken bu özellikleri göz önünde bulundurmalıdır. Ofis malzemeleri seçilirken en önemli kriter, işleri ne kadar kolaylaştıracağı olmalıdır. Zira büro malzemeleri kullanmanın tek nedeni işleri kolaylaştırması ve üretkenliği artırması olacaktır. Yenilikçi ürünler ile büro malzemeleri çalışmayı hızlandırmanın, verimi artırmanın yanında personelin de keyif almasını sağlamaya yönelik tasarlanmaktadır.

Ofis İhtiyaçları Bitmez

Ofis ihtiyaçları tam anlamıyla bir deryadır ve sürekli tüketilen ürünlerdir. Her ofis için farklı büro malzemeleri gerekli olsa da ortak ihtiyaç kağıt ürünleri olarak dikkat çekmektedir. Yazışmalar ve evrak işleri son dönemlerde dijitale taşınmış olsa da kağıt ürünleri yine de ofislerin vazgeçilmez ihtiyaçları arasında bulunmaktadır. Piyasalardaki dalgalanmaların en çok etkilediği kağıt ürünleri seçimi artık daha da önemli hale gelmiştir. Yönetici seçim yaparken, kalitesi kadar artık fiyatını da dikkate almak durumundadır.

Ofis sarf malzemeleri saymakla bitmeyecek kadar çoktur. Kalemler, not kağıtları, yazıcı kağıtları, raptiye, makas bunlardan yalnızca birkaçıdır. Her birini ihtiyaca göre tek tek belirlemek, ne kadar ihtiyaçsa o kadar almak önemlidir. Ancak, göz ardı edilmemesi gereken bir durumda stoklarda her zaman yedeklerini bulundurmaktır. Çünkü işin en yoğun döneminde biten ofis malzemeleri verilen onca emeğin boşa gitmesine yol açabilmekte, sipariş ya da iş zamanında bitirilememektedir.

Ofiste uzun saatler çalışan personelin en yakınlarında bulunması gerekenlerden biri de gıda ürünleri olarak ön plana çıkmaktadır. Açlık hisseden, öğün aralarında bir şeyler atıştırmak isteyen çalışanın dışarı çıkmadan gıda ürünleri bulması önemlidir. Bu hem çalışanı mutlu edecek, hem de onun atıştırmalık almak için dışarı çıktığı zaman kaybını ortadan kaldıracaktır.

Büro Malzemeleri için Teknoloji Çağı

Büro malzemeleri elbette kırtasiye ürünleriyle sınırlı değildir. Bürolar için artık daha çok teknolojik ürünler kullanılmaktadır. Bilgisayarın girmediği ofis ihtiyaçları listesi yoktur diyebiliriz. Bunun yanında yazıcılar, tarayıcılar, hesap makinaları da ofis malzemeleri arasında vazgeçilmez olanlardır.

Ofis malzemeleri arasında masalar, koltuklar, sehpalar ve aydınlatma gereçleri de en başta alınması gerekenlerdir. Çünkü masanın ve koltukların olmadığı bir ofiste çalışma imkanı da olmayacaktır.

Temizlik Malzemeleri Ofislerin Vazgeçilmezi

Ofis ihtiyaçları arasında temizlik ürünleri de önemli yer tutmaktadır. Ofislerin temiz ve hijyenik mekanlarda haline gelebilmesi için temizlik malzemeleri titizlikle kullanılmalıdır. Ofis çalışma ortamlara her gün mutlaka silinmeli, masaların tozu alınmalıdır. Aksi halde özellikle kronik akciğer rahatsızlığı olan personel ile alerjisi olanlar tozlardan olumsuz etkilenecektir.

Ofis temizlik malzemeleri arasında yer alan kimyasallar ve uygulama araçları titizlikle seçilmelidir. Özellikle ofislerde yerler silinecekse hoş koku bırakan yer temizleme ürünleri seçilmeli, silindikten sonra da başka bir kovada hazırlanın su ile üzerinden geçilmelidir. Bu sayede yerde kimyasal kalıntıları olmayacaktır.

Kişisel temizlik malzemeleri de ofislerde bulundurulması gereken ürünlerdendir. Lavabolarda klasik sabunlar yerine sıvı sabunların tercih edilmesi doğru olacaktır. Bu sayede kişisel hijyen de sağlanmış olacaktır. Çok kullanımlık havlular da ofislerde tercih edilmemeli, bunun yerine kağıt havlu ve peçete bulundurulmalıdır.

Ekonomiye katkı için ofis malzemeleri arasında geri dönüşüm kutuları da bulunmalıdır. Bu sayede geri dönüştürülebilir ürünler ekonomiye yeniden kazandırılabilecek, çevreci bir adım atılmış olacaktır. 

Ofis ihtiyaçları, temizlik malzemeleri arayanlar için azall iyi bir tercih olacaktır. aZall internet mağazasının her bütçeye ve her ihtiyaca uygun büro malzemeleri bulunmaktadır.

Kazancınız 6%
Promosyon
51.26 TL 48.18 TL
Kazancınız 6%
Promosyon
66.86 TL 62.85 TL
Kazancınız 6%
Promosyon
71.36 TL 67.08 TL
Kazancınız 6%
Promosyon
48.19 TL 45.30 TL
Kazancınız 6%
Promosyon
48.19 TL 45.30 TL
Kazancınız 6%
Promosyon
53.36 TL 50.16 TL
Kazancınız 10%
199.90 TL 179.90 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (23)
Mağaza
    Tümünü göster (17)
Fiyat

 – 

  • 45.3
  • 1802.99