Kaşık Maması

BEBEK GIDA 

Bebek gıda bebeklerin önemli ihtiyaçlarındandır. Bebekler dünyaya geldikleri andan itibaren herkes gibi beslenme ihtiyacı ile karşı karşıyadır. Küçük yavrularımız için en önemli ve en değerli besin anne sütüdür. Anne sütünün olmadığı zamanlarda ya da annenin süt sağlayamadığı süre zarfında devreye yenidoğan mama girecektir. Anne sütünün yerini tutmasa bile en az onun kadar etkili olan bebek gıda birçok formülle geliştirilmiştir. Biberon bebek maması olarak bilinen süt gibi sıvı formdaki içecektir. İnek sütünden yenidoğan bebeğin vücuduna zarar vermeyecek şekilde seyreltilerek elde edilmiştir. 

Alternatif olarak tercih edilebilecek Hipp mama son zamanların en iyi bebek maması ek gıda olma yolunda ilerliyor. Organik olması ve sütü azalan annelerin yetersiz besin sağlaması nedeniyle tercih edilmesini sağlıyor. Prematüre bebeklerin ve az anne sütü alan bebeklerin, yaklaşık 3 ve 3 buçuk kilogram olana kadar tükettikleri besinlerdir. Hipp bebek maması; doğal olması sayesinde bebeklerdeki Omega 3 ve Omega 6’yı, prebiotiklerin ve nükleotitlerin çoğalıp tamamlanmasını sağlıyor. Bununla birlikte bebekte gaz yapmıyor. Neredeyse 6000 organik madde işleyen Hipp çocuklarımıza bu mamalar sayesinde gözü gibi bakıyor. 

Bebeklerde Ek Gıdaya Geçiş Süreci 

Bebek ek gıdaya geçiş ebeveynlerin dikkat etmesi gereken en önemli husustur. Eğer bebek 6 aylık anne sütü tüketim sürecini tamamladıysa zaten bu 6 ay içerisinde gerekli olan, yağ, protein ve karbonhidratı almıştır. Bebek 4. aydan itibaren doyuyor ve kilo alımı iyiyse 6. aydan sonra kaşık maması ve ek gıda tüketimine başlanmalıdır. Anne sütüne alışan bebeklerin düzenli bir şekilde beslenmesi için en çok tercih edilen, aptamil devam sütü ve aptamil mama çeşitlerini tüketmesi gerekir. Bebeğin ilk 4 ay boyunca yutma refleksi zayıf olduğu için kaşık mama çeşitleri 4. aydan sonra beslenmesini destekleyecektir. Bu sayede bebekleriniz aç kalmadan ve yararlı olan bebek gıda çeşitlerini tüketebilecektir. 

Bebek Maması Markaları

Bebek maması markaları herkesin bildiği üzere tanınmış ve en kaliteli olanlarıdır. Bebek maması markaları denildiği zaman herkesin aklında ilk aptamil mama canlanır. Gerek kalitesi gerek yıllarca yerini kaybetmeyen mama tadı ebeveyn ve bebeklerin bir numaralı tercihi olmuştur. Aptamil devam sütü ile birlikte tüketimi tercih edilen birçok aptamil mamaaklınızda herhangi bir soru işareti oluşturmayacak kadar güvenilirdir. İçerik ve tat bakımından diğer gıdalara bile ihtiyacınız olmadan küçük yavrularınıza gönül rahatlığıyla yedirebileceginiz kaşık mama çeşitleri ay ay değişen bebek gelişme dönemine göre farklılık göstererek ihtiyacı olan besin miktarını karşılayacak şekilde sizlerin tercihine aZall internet sitemiz üzerinden birden fazla kategoride filtreleme özelliği sayesinde sunulmuştur. Bebeklerinizin en önemli gıda ihtiyacı olan bebek maması çeşitleri en iyi bebek maması ek gıda seçeneğiyle incelemenizi tavsiye ederiz. 

Bebek Maması Fiyatları Artık En Uyguna 

Bebek maması fiyatları oldukça yüksek olduğu için bebekli ailelerin korkulu rüyası olmayı başarıyor. Bebeklerin yeteri kadar beslenebilmesi için başvurduğumuz bebek gıda çeşitleri artık kalite ve tadından çok fiyatları ile dikkat çekiyor. Organik olan Hipp mama fiyat artışı bile ebeveynlerin mama alırken düşünmesine sebep oluyor. Buna gerek kalmaması için aZall ailesi olarak üstümüze düşeni yaptık. Birçok markada kaliteden ve taze olmasından ödün vermediğimiz mama çeşitlerini sizler ve küçük yavrularınız için internet sitemizde satışa sunduk. Üretim ve tüketim tarihi önemli olduğu için saklama koşullarına ve depolamaya dikkat ettiğimiz mama çeşitlerini sizlere sıraladık. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı birçok bebek maması markaları ve çeşitlerini kategorilendirdik. Örneğin aptamil mama fiyatları bile kampanyalı ve uygun bir şekilde aZall sitemiz üzerinden sizlere sunulmuştur. En kaliteli ve en uygun fiyatlı bebek maması çeşitleri için internet sitemizi ziyaret ederek keyifli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Kazancınız 5%
Promosyon
89.00 TL 47.50 TL
Kazancınız 15%
149.20 TL 127.16 TL
Kazancınız 28%
103.13 TL 73.97 TL
Kazancınız 19%
99.00 TL 79.90 TL
Kazancınız 25%
199.00 TL 149.00 TL
Kazancınız 26%
119.38 TL 88.92 TL
Kazancınız 26%
119.38 TL 88.92 TL
Kazancınız 26%
119.38 TL 88.92 TL
Kazancınız 26%
119.38 TL 88.92 TL
Kazancınız 20%
169.37 TL 134.92 TL
Marka
    Tümünü göster (7)
Yaş Aralığı
Mağaza
Fiyat

 – 

  • 47.5
  • 149