0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Hasta Destek & Ortopedik Ürünler

Hasta Destek& Ortopedik Ürünler 

Ortopedi ürünleri hem tedavi hem de destek amaçlı kullanılan ve vücudunuzun farklı bölgeleri için gereken destekleri vermek için özel olarak tasarlanmış, üretilmiş ürünlerdir. Ortopedik ürünler için belli bir yaş kısıtlaması bulunmamakla birlikte rahatsızlığınız, ağrınız vücudunuzun hangi bölgesinde kendini gösteriyorsa oraya uygun ürünleri kullanabilirsiniz. Doktorunuzun size önerdiği ürünler, kullanım şekli, süresi gibi unsurlar kullanım kolaylığı sağlarken rahatsızlığınızın iyileşmesinde yardımcı olur. Sizin konforunuz her şeyden önemli olduğu ve sağlık sorunları da göz ardı edilmemesi gerektiği için doktorunuzdan destek alarak sizin için yararlı olacak ortopedik ürünleri tercih etmeniz ve düzenli bir şekilde kullanmanız yararınıza olacaktır. Sitemiz üzerinde çeşitli amaçlar doğrultusunda kullanılmak üzere tasarlanmış ortopedik ürünlere kolayca erişebilir ve uygun fiyatlara temin edebilirsiniz.  

Ortopedi Ürünleri Çeşitleri 

Ortopedik ürünlerin pek çok farklı çeşitleri için alt kategorileri bulunur. Bu kategoriler arasında bulunan bileklikler farklı bölgeler için tasarlanmıştır. Kol ve eklemler için üretilen bileklik modelleri, şişliklerde kullanılan lenfödem kollukları, bunyonların tedavisinde ateller, ayak bilek sargıları bileklik kategorisi içerisinde değerlendirilen ortopedi malzemeleri sayılabilir. El bilekleri için tasarlanan medikal ortopedi ürünleri el bileklerinde olan dolaşım ve romatizmal bozukluklar için üretilir ve el bileğinin tekrarlanan hareketleri varsa bunu da kısıtlama görevini üstlenir.  

Ayak Ortopedi Ürünleri 

Ayak sağlığı söz konusu olduğunda güvenilir ve kaliteli olan ayak ortopedi ürünleri kullanıyor olmanız ayak sağlığı hakkında rahatsızlıklarla karşı karşıya kaldığınızda sağlığınız için önemli olacaktır. Ayak sorunları bazen küçüklükten itibaren kendini gösterecek bir durum olabildiği için düz tabanlık gibi ayak rahatsızlıkları ile karşılaştığınızda ayağınızı destekleyecek ve yardımcı olacak ürünler tercihiniz olmalı. Günlük hayat içerisinde koşarken, yürürken ve daha çok şey yaparken, ayağınıza aslında baskı oluşturuyorsunuz. Bu baskıların siz de kalıcı hasar bırakmaması için de ortopedik ürünler ayak ürünleri kategorisinden en pratik ürün sayılan ayak tabanlıklarını tercih etmeniz herhangi bir aktivite içerisindeyken ayağınızda oluşabilecek ağrılardan sizi koruyacaktır. 

Destekleyici Ortopedi Ürünleri 

Destekleyici ortopedi ürünleri arasında yer alan bileklikler bel ağrısını geçirmek için manyetik dizlik olarak da tasarlanır. Dizlik modelleri; diz kireçlenmelerinde, diz ekleminin iltihabı gibi durumlarda kullanılır. Korseler de sırt ağrıları ve yanlış, kambur duruş gibi fiziksel özelliklerin geçirilmesinde kullanılır. Bunun yanı sıra hamilelikten sonra oluşabilecek sarkmaları engelleyebilmek için de korselerden yararlanır. Ortopedik destek ürünleri vücudunuzun hem sağlığına hizmet etmeye çalışır hem de vücudunuzu şekillendirmeye yardımcı olur. 

Dik Duruş Korseleri 

Son zamanlarda evde olduğumuz süre boyunca işini eve taşıyan insanlar çoğalmaya başladı. Bu yüzden de masa başında daha çok zaman geçirmeye başladık ve oturuş da önemli bir hâl aldı. Eğer ağrılarınız ve sırt sorunlarınız oluşmaya başladıysa ya da oluşmasa bile daha dik bir duruş istiyorsanız, doktorunuzun da önerisiyle birlikte sizin için uygun olacak sırt dik oturuş korsesi modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dik oturuş korseleri ihtiyaçlarınız doğrultusunda tasarlanır ve hafif olduklarından dolayı da günlük yaşantınızda size yük olmazlar. Üretiminde temel amacı sağlığınızın daha elverişli olmasını sağlayan ortopedik medikal ürünler arasında yer alan dik duruş korse modellerini göz önünde bulundurabilirsiniz. 

Hasta Destek& Ortopedik Ürünler Hakkında Sık Sorulan Sorular 

Ayakkabı Tabanlık Ürünleri Nelerdir? 

Jel tabanlıklar ağrı giderme konusunda başarılı ürünlerdir. Bunun yanı sıra boy uzatan tabanlık, silikon tabanlık, refleksoloji tabanlık ve topuklu tabanlık gibi çeşitler de bulunmaktadır. Boy uzatan tabanlıklar ve topuklu tabanlıklar ortopedist uzmanlar tarafından uzun zaman için kullanılması önerilmeyen tabanlık çeşitleridir. Silikon tabanlıklar ise jel tabanlıklar ile benzerlik gösterir ve fiyat açısından bütçe dostudur.  

Dik Duruş Korsesi Ne Kadar Süre Takılmalıdır? 

Dik duruş korseleri ayarlanabilir askıları ve askıların üzerine bulunan aparatlar sayesinde omuzların geriye doğru gelerek sırtın dik durmasını sağlar. Cildinize zarar verecek ya da hareketlerinizi kısıtlayacak bir ürün değildir. Tersine vücut yapısını kavrayan ergonomik tasarımlardan oluşur. Bu yüzden günlük hayatınızda istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. 1-2 saat taktıktan sonra çıkarabilir, tam bir etki görmek istiyorsanız da 3 hafta boyunca düzenli bir kullanım sağlayabilirsiniz. 

Ortopedi Ürünleri Çeşitleri Nelerdir? 

El-bilek konusunda rahatsızlık yaşayanlar için bileklikler, kol ve eklemler için kolluklar, sargılar, ateller bulunurken ayak sağlığınız için tabanlıklar, sırt ağrılarınız için korseler kullanıcılara sunulur. Vücudunuzun her bölgesine uyumlu olabilecek ortopedik medikal ürünler bulunmaktadır. 

Ortopedi Ürünleri Fiyatları Neye Göre Değişiklik Gösterir? 

Ortopedi ürünleri ve malzemeleri farklı kullanım alanlarına sahip olduğu için kullanıcılara da pek çok seçenek sunmaktadır. Oturma simitleri, sırt destekleri ve seyahatlerinizde size yardımcı olacak ortopedik boyun ve seyahat yastıkları gibi pek çok ortopedik ürün bulunurken bunların fiyatları da markasına, materyaline, modeline ve boyutuna göre değişmektedir.  

Dik Duruş Sırt Korsesi Fiyatları Ne Kadar? 

Dik duruş sırt korsesi fiyatları her bütçeye uygundur. Cinsiyet gözetmeksizin kullanılan bu korse modelleri ile hem duruş bozukluğunuzu giderebilirsiniz hem de sırtınızın ağrısını hafifletebilirsiniz. Önemli olan düzenli bir şekilde kullanmanızdır. 

 

 

 

 

 

Kazancınız 12%
177.00 TL 155.00 TL
Kazancınız 31%
450.00 TL 311.00 TL
Kazancınız 6%
200.00 TL 189.00 TL
Kazancınız 12%
177.00 TL 155.00 TL
Kazancınız 6%
200.00 TL 189.00 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (100)
Mağaza
    Tümünü göster (42)
Fiyat

 – 

  • 20.99
  • 5077.95