0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Erkek Günlük Ayakkabı

Erkek Günlük Ayakkabı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Erkekler için birçok ayakkabı modeli bulunmaktadır. Erkek ayakkabılar stil tamamlamakta diğer giyim ürünleri kadar önemli giyim ürünleridir. Kombinleri tamamlamak dışında, günlük hayatta daha rahat olmanızı sağlayacaktır. Günlük giyim erkek ayakkabı modelleriyle beraber, günlük hayatınızda hem rahat ve konforlu bir gün geçirebilir hem de çok şık gözükebilirsiniz.

Günlük giyim için üretilen ayakkabı modellerini diğer kıyafetlerinizle uyumlu olacak şekilde seçmeniz gerekmektedir. Diğer kıyafetlerle uygun olacak şekilde seçilen, günlük erkek ayakkabı modelleri çok şık kombinler yaratmanıza yardımcı olur. Bu giyim ürünleri birçok modelle birlikte satışa sunulduğu için, günlük erkek ayakkabılarla çok farklı kombinler yaratılabilir. 

Erkek günlük ayakkabı modelleri seçilirken dikkat etmeniz gereken bazı faktörler bulunur. Bu faktörlere dikkat edilerek alınan günlük ayakkabı modelleri daha şık gözükmeyi sağlayacaktır. Aynı zamanda, günlük erkek ayakkabıların kullanılması gereken belli başlı ortamlar yoktur. Günlük giyim ayakkabıları, günlük hayatın her alanında kullanılabilme avantajı bulunmaktadır. 

Birbirinden farklı birçok renk ve model çeşidi içeren günlük erkek ayakkabılar azall.com da müşterilere sunulmaktadır. Her yaştan erkeğin tercih ettiği günlük giyim ayakkabılar dayanıklı ve konforlu olmaları için tasarlanmaktadır. Bu özellikleriyle beraber ön plana çıkan erkek günlük ayakkabılar geniş kullanım alanlarıyla beraber erkeklerin bir ayakkabıdan beklediği her özelliği içermektedir. 

Erkek Günlük Ayakkabı Modelleri Nelerdir?

Erkek günlük ayakkabı modelleri yediden yetmişe her erkeğin stiline ve zevklerine hitap edecek şekilde üretilirler. İçerdikleri model çeşitliliği erkeklerin kombinlerini yapmalarını kolaylaştırmaktadır. Gündelik giyim için üretilen, günlük ayakkabılar hayatın her yerinde kullanıldığı için farklı renk ve modellerde üretilirler. Dayanıklı ve şık görünümlü olan bu ürünleri azall.com da rahatlıkla bulabilir ve kendi zevklerinize göre sipariş verebilirsiniz.

Erkek spor ayakkabılar, ayakların konforunu ön plana alan modellerdir. Daha çok sportif aktiviteler esnasında tercih edilmeleri, yüksek efor gerektiren aktivitelerde ayakların terlemesini engellemek için havadar malzemelerden üretilmektedir. Ortopedik olmalarından dolayı koşu, yürüyüş gibi aktiviteler esnasında rahatlıkla kullanılabilir.

Erkek casual ayakkabılar, şıklığı ve sportifliği beraber bulunduran günlük erkek ayakkabı modelleri arasındadır. Kot pantolonlarla birlikte kullanılarak gayet şık bir çift ayakkabı, jogger eşofmanların altına giyildiği zaman ise sportif bir çift ayakkabıya dönüşürler. Her renkten casual ayakkabı bulunabileceği için, her erkek kendi zevkine göre seçim yapabilir.

Aynı zamanda erkek casual ayakkabılar bağcıklı ve tokalı olmak üzere iki gruba ayrılmaktadırlar. Bağcıklarla uğraşmak istemeyen erkekler için birebir olan tokalı casual ayakkabılar, farklı farklı toka çeşitleriyle beraber üretilmektedirler. 

Günlük ayakkabılar arasında oldukça yer kaplayan günlük deri ayakkabılar, ortopedik tabanlarıyla beraber klasik stilden vazgeçemeyen erkekler için birebirdir. Günlük kullanımda sade ve şık bir tarz için bu modeldeki ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Rahat ve nefes alan modelleriyle beraber şıklık ve konforu müşterilere bir arada sunan deri günlük ayakkabılar kısa sürede vazgeçilmez modeller arasına girmiştir.

Erkek Günlük Ayakkabı Modeli Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Günlük erkek ayakkabı modellerinin konfor ve şıklığından yararlanmak isteyen erkekler. Bu modeldeki ayakkabıları satın alırken bazı faktörlere dikkat etmeleri gerekmektedir. Erkek ayakkabıların tüm modellerinde bu faktörler geçerlidir. Bu faktörlere dikkat edilmezse erkek günlük ayakkabılar, konforsuz bir giyime sebep olabilir ve aynı zamanda kötü görüntüler yaratabilirler. 

Dikkat edilmesi gereken belki de en önemli nokta ayak numarasının doğru seçilmesidir. Ayak numarası doğru seçilmesi için ayaklarınızın ölçülerini doğru bir şekilde öğrenmeniz gerekir. Bunun için satın alacağınız ayakkabının beden tablosuna bakıp ordan ayak numaranızı öğrenebilirsiniz. Ayak numarasının doğru seçilmediği zamanlarda, konfor bozulur ve kötü  görüntüler ortaya çıkar.

Erkek günlük ayakkabı modeli seçerken, hava durumunu da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Güneşli ve sıcak günlerde nefes alan ve ayaklarınızı terletmeyecek modeller tercih etmeniz gerekirken, yağmurlu havalarda ise su geçirmeyen malzemelerden üretilen günlük ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

Ortopedik tabanlıklı ayakkabılar seçmeye özen göstermek, ayak sağlığınız için son derece önemlidir. Aynı zamanda günlük hayatta rahat olmanızı ve daha güzel bir gün geçirmenizi sağlayacaktır. Gün sonunda ayaklarınızın ağrımaması için, seçimlerinizde ortopedik tabanlara özen göstermeniz gerekmektedir.

Aynı zamanda ayakkabıları seçerken kendi stilinizi ve renk zevklerinizi göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Örneğin spor gözükmeyi seven bir erkekseniz spor günlük modelleri seçebilirsiniz, aynı şekilde klasik bir giyim tarzınız varsa ve bundan vazgeçemiyorsanız günlük deri ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

Erkek Günlük Ayakkabı Fiyatları Ne Kadar?

Erkek günlük ayakkabı modellerinin fiyatları birçok farklı unsur göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Ayakkabıların yapıldığı malzemelerin kalitesi, üretildikleri fabrika, ayakkabıların markaları, tasarım özelliklerine veya işçilik kalitesine göre ayakkabı fiyatlarını değiştirmektedir.

Yediden yetmişe birçok erkeğe hitap eden bu ayakkabı modeli, her bütçeye uygun olmak zorunda olduğu için birçok farklı fiyatta günlük erkek ayakkabı bulunmaktadır. Fakat bunların özellikleri de birbirinden farklılık göstermektedir.

Örneğin daha özenli bir şekilde el işçiliğiyle yapılmış erkek günlük ayakkabılar, seri üretim fabrika mallarına göre daha pahalı olacaktır. Aynı şekilde gerçek deriden yapılmış bir ayakkabının fiyatı, suni deriden yapılmış bir ayakkabıya göre daha yüksek olacaktır.

Uygun Fiyatlı Erkek Günlük Ayakkabı Modelleri Nelerdir?

Günümüzde erkeklerin tercihi çoğunlukla uygun fiyatlı ayakkabı modelleri olmaktadır. Aşağıda uygun fiyatlı erkek günlük ayakkabı modelleri sıralanmıştır.

 • Kalın tabanlı erkek casual ayakkabı
 • Erkek spor ayakkabı
 • Düz renk erkek casual ayakkabı
 • Tokalı erkek casual ayakkabı
 • Bağcıklı erkek deri günlük ayakkabı

Ucuz ve Pahalı Erkek Günlük Ayakkabı Modelleri Arasındaki Farklar Neler?

Günlük erkek ayakkabılar, erkeklerin büyük bir kısmına hitap eden bir ayakkabı modeli olduğu için ucuz ve pahalı ürünler bulunmaktadır. Ucuz ve pahalı erkek günlük ayakkabı modelleri arasındaki farklar gözle görülebilir ve ayırt edilebilir kesin çizgilerden meyedana gelmektedir. 

Bu modeldeki ayakkabıların aralarında malzeme kalitesi, marka, işçilik kalitesi ve ürünün rahatlığı gibi birçok fark bulunmaktadır . Pahalı erkek ayakkabı modelleri kullanılan malzemenin kalitesinden dolayı ayak sağlığınızı ucuz modellere göre daha olumlu yönde etkiler.

Pahalı günlük erkek ayakkabı modelleri daha özgün ve ilginç tasarımlarla üretildikleri için ucuz ayakkabılara göre daha pahalı olabilmektedirler. Tasarım detayları, işlemeler ve süslemeler daha şık bir görüntü sağlayacaktır. Ucuz ayakkabı modellerinde ise bu tasarım ve detaylara daha az rastlanmaktadır.

Pahalı günlük erkek ayakkabılar genellikle daha prestijli markalar tarafından üretilir. Bu markaların ürünleri, marka itibarı nedeniyle daha pahalı olabilmektedir. Ucuz seçenekler ise duyulmamış ve daha az popüler olan markalar tarafından üretilmektedirler. 

Ucuz ayakkabılar, pahalı ayakkabılara göre ayaklarınızı günlük kullanımda daha çok yorarlar. Pahalı günlük ayakkabı modelleri ortopedik tabanlıklar kullanılarak üretildiği için daha rahat ve ferah bir kullanım sunacaktır.

Bu farkların yanı sıra, pahalı ve ucuz günlük ayakkabıların arasında daha çok fark görülebilmektedir. Alışveriş yaparken, ihtiyaçlarınız ve bütçeniz doğrultusunda doğru seçimi yapmanız, hem kendi stiliniz hem de ayaklarınızın rahatı konusunda çok önemlidir.

Erkek Günlük Ayakkabıların Bakımı Nasıl Yapılır?

Günlük erkek ayakkabılar çok sık şekilde kullanılmasından dolayı daha fazla deformeye maruz kalabilir. Bu deformeleri önlemek için ayakkabılarınıza düzenli bakım yapmanız önerilmektedir. Yapacağınız bakımlarla beraber ayakkabılarınızın ömrünü uzatabilir ve daha güzel gözükmesini sağlayabilirsiniz. Aşağıda erkek günlük ayakkabılara yapılabilecek bakım yöntemleri sıralanmıştır.

 • Kötü kokular için ayakkabılarınızı sık sık havadar yerlere koymalısınız. Nemli ve havasız ortamlar ayakkabınızın hava almasını engelleyecek ve kötü kokulara sebebiyet verecektir. 
 • Deri günlük erkek ayakkabı modellerini ise nemli bir bez yardımıyla silebilir ve dış yüzeyini ayakkabı cilaları ile parlatıp güzel bir görüntüye kavuşması sağlayabilirsiniz.
 • Beyaz ayakkabılar temiz hafif nemli bir bezle silindikten sonra iyice kuruduktan sonra beyaz ayakkabı boyasıyla boyanarak kirlenen yerlerin kapatılması sağlanabilir. 
 • Günlük erkek ayakkabıların bozulan şekillerini eski haline getirmek için giyilmediği sürede ayakkabıların içerisine kağıt, gazete ve pet şişe gibi katı malzemeler koyarak kalıplarını eski haline döndürebilirsiniz.

Erkek Günlük Ayakkabılar Nasıl Kombinlenir?

Erkek günlük ayakkabılar, günlük giyimde çok kolay şekillerde kombinlenebilmektedir. Kendi kişisel zevklerinize göre yapacağınız kombinler, gün içinde daha özgüvenli ve şık görünmenizi sağlayacaktır. 

Beyaz renkli günlük erkek ayakkabılar, her renkteki kıyafetle kolayca kombinlenebilir. Giyeceğiniz kot, eşofman veya bir kumaş pantolonun altına beyaz renkli günlük casual ayakkabı tercih edebilirsiniz.

Daha sportif gözükmek isteyen erkekler için günlük spor ayakkabılar, eşofman altları ve tişörtlerle beraber kombinlenir ise hem şık hem de sportif bir tarz elde edebilirsiniz, aynı şekilde klasik tarzlarından vazgeçemeyen erkekler için deri günlük ayakkabılar hayat kurtarıcı olacaktır. Deri ayakkabılar hem şık hem de klasik bir görünüm elde etmeyi sağlamak için üretilmiş ürünlerdir.

Kazancınız 5%
Promosyon
9,375.00 TL 8,906.25 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
3,237.50 TL 3,075.62 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
9,375.00 TL 8,906.25 TL
Kazancınız 17%
1,798.00 TL 1,498.00 TL
Kazancınız 12%
1,249.00 TL 1,094.12 TL
Daha fazla göster
Marka
  Tümünü göster (30)
Renk
  Tümünü göster (100)
Numara
  Tümünü göster (17)
Mağaza
  Tümünü göster (17)
Fiyat

 – 

 • 295
 • 8906.25