Erkek Klasik Ayakkabı

Klasik Erkek Ayakkabı 2021 Yılında da Popülerliğini Koruyor  

Modası hiçbir zaman geçmeyecek olan birbirinden şık klasik ayakkabı modelleri, sizler için aklınıza gelebilecek her tarzda üretildi ve satışa sunuldu. Klasikler her zaman göz doldurur. Gerçek bir centilmen klasiklerin değerini bilir. Klasik gömlek, klasik araba, klasik ayakkabı. Ayakkabı, kişiliğimizi ve kendimize verdiğimiz önemi en yalın haliyle anlatır. Bir erkeğin en önemli aksesuarlarındandır dersek yanılmış olmayız. Şık bir saat, rahat ve temiz bir klasik erkek ayakkabı, zarif bir kemerle birleştiğinde cazibeyi arşa çıkarır. Siz gerçek beyefendilerin beklentilerini biliyoruz ve sizler için en kaliteli klasik erkek ayakkabıları en uygun fiyatlardan vitrinimize koyduk. Modellerimizi incelerken en kaliteli ayakkabılara biçtiğimiz fiyatlara inanamayacaksınız. 

Erkek Kundura Ayakkabı Modelleriyle Lostra Salonlarında Fark Yaratın 

Yediden yetmişe herkesin gıptayla bakacağı en şık kundura modellerini satışa sunmak için çok emek verdik. Geleneksel deri işlemeciliği ile modern çağın teknolojik nimetlerini harmanlayarak ortaya çıkardığımız ürünler adeta parmak ısırtacak. Birbirinden ünlü markaların sizler için ortaya koyduğu ürünler çok konuşulacak. En iyi klasik ayakkabı markaları sıralamasıherkesin ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre değişebilir. O sebeple sizlere sunduğumuz en kaliteli markalar arasında dolaşırken seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Ayakkabınızı boyanması için verdiğiniz lostra salonlarında, eline ayakkabıyı alan usta gerçek bir klasikle karşı karşıya olduğunu bilecek ve ayakkabınızın hak ettiği özeni göstermek için çabalayacak.  

Klasik Erkek Ayakkabı Kampanyaları, Yılın Her Döneminde Sizlerle 

Kara cuma, beyaz salı, açık yeşil perşembe gibi sloganlara sığınmadan yılın her döneminde gerçek indirimlerle sizleri selamlıyoruz. Birbirinden kıymetli klasik ayakkabı markaları ile raflarımızı süsledik. En uygun fiyat seçenekleriyle, en kaliteli kundura ayakkabıları sizlerin beğenisine sunmaktan gurur duyarız. Yaptığımız işin önemine inanıyoruz ve herkesin kaliteli giyinmeyi hak ettiğine olan inancımızı sürdürüyoruz. Müşterilerimizi fahiş fiyatlarla bezdirerek bir üründen maksimum karı elde etmek istemiyoruz. Bir ürüne optimum fiyatı biçerek de kazanacağımızı düşünüyoruz. Bizler kar ederken sizler de kar edecek, bir ürüne ederi kadar para ödemenin mutluluğunu yaşayacaksınız. Ucuz erkek klasik ayakkabı modellerimiz ile klasik ayakkabı giymek lüks olmaktan çıkacak. Bizimle beraber her centilmen klasik ayakkabı giymenin zarafetini yaşayacak.  

Klasik Spor Ayakkabı Erkek Modasında Trend Olma Yolunda 

Spor ayakkabının rahatlığını yaşamak istiyor ancak klasikten de vazgeçemiyorsanız, casual erkek ayakkabı modelleri tam size göre olabilirler. Bilim tarihinde ara geçiş formu fosilleri nasıl bilimin yönünü değiştirdiyse, casual ayakkabılar da klasik ve spor arasında bir yerde bulunarak modanın yönünü değiştirdi. Skinny jeaninizin altına çekeceğiniz şık bir casual ayakkabı ile hem tarzınızı yansıtın hem de klasikten şaşmayın. Yarı resmi ortamlarda erkek günlük klasik ayakkabı olarak casual ayakkabılar tercih edilebilir. Hafta sonları şehir turu yaparken, bir gece kulübünde masa ararken ayağınızda bir çift klasik spor ayakkabı olması hiç de fena bir seçenek olmazdı. Gömlek veya tişört giyecekseniz, ayakkabınızla zıt renklerde olmasına özen gösterin. Bu kontrast havanıza hava katacaktır. 

Erkek Çocuk Klasik Ayakkabı Modelleri ile Çocuklarımız Klasiklerle Tanışsın 

Üretimde ve satışında küçük centilmenleri unutmadık elbette. Geleceğimizin teminatı olacak yavrularımız için, ayaklarını rahat ettirecek en güzel kunduraları satışa sunduk. Böylelikle klasik giyime alışacaklar, büyükleri gibi tarz sahibi olmaya küçük yaşlardan başlayacaklar. Ne demişler? “Ağaç yaş iken eğilir.” Küçük yaşlardan klasiklerle tanışan çocuklar, birer yetişkin olduklarında tarz sahibi ve giyinmesini iyi bilen birer centilmen olacaklar. Onlar da sizden öğrendiklerini kendi çocuklarına öğretecekler. En iyi klasik ayakkabı markaları tarafından üretilen modellerle çocuklarınız da iyi giyinecekler. Minik ayaklar için satışa sunduğumuz birbirinden güzel erkek çocuk klasik ayakkabı modelleri çocukları çok mutlu edecek. 

Erkek Kundura Ayakkabı Fiyatları, Bizimle Dip Yaptı 

Pahalı fiyatlara tepki olarak kurulduk. İyi ve kaliteli klasik ayakkabılar giymek her erkeğin hakkı diye düşünüyoruz. Bu sebeple en makul fiyatlarla en şık ayakkabı modellerini satışa çıkardık. Ayakkabı satın alırken kalitesine önem vermek gerekiyor elbette. Ancak fiyatı da cep yakmamalı. Ederinden fazla paralar ödemek insanlara kötü hissettirir. Bu sebeple kaliteyi uygun fiyata almanızı istiyoruz. Bunun yolu da tabii ki bizden geçiyor. Online ayakkabı reyonlarımız arasında gezerken muhakkak istediğiniz kalite ve fiyattan ayakkabı bulacaksınız. En ucuz klasik ayakkabı fiyatları ile en kaliteli klasik ayakkabılar aynı cümle içinde anılabilir, çünkü artık biz varız! 

Bağcıksız Klasik Erkek Ayakkabı Modelleri ile Farkınızı Gösterin 

Loafer denilen bu modellerin kimi çeşitlerinde, dil yanlarında elastik bandaj marifetiyle esneklik kazandırılıyor. Sade biçimleri olduğu gibi; toka, püskül gibi detaylarla görünümü zenginleşmiş modelleri de var. Birbirinden şık kombinler yaratırken imdadınıza yetişecek olan bağcıksız klasik ayakkabılar, yalnızca bir tık uzağınızda yer alıyorlar. İndirimli erkek ayakkabıları ararken en iyi seçenekleri sizlere sunuyoruz. Oxford, loafer ve derby modelleri ile klasik erkek ayakkabılarında en tarz ve en kaliteli çeşitler sizler için online mağazamızın raflarını süslüyor. 

Klasik Ayakkabılar Hakkında Faydalı Bilgiler 

 • Tabanı kösele gibi sert malzemelerden üretilen klasik ayakkabıları giyerken, eklem ağrıları yaşayabilirsiniz. Bu rahatsızlıktan kurtulmak için ayakkabı içi yastıkları darbe emici özellikleriyle iskelet sisteminizi koruyacak. Konforunuz için bu öneriyi göz ardı etmemeniz ayaklarınıza ve dizinize iyi gelecek.  
 • Eğer topuklu klasik ayakkabıların tıkırtısından rahatsız oluyorsanız topuklarına kauçuk çaktırabilirsiniz. Bu işlem topuğu da yumuşatacağı için topuk ve diz ağrılarının önüne geçebilirsiniz. 
 • Klasik ayakkabılarınızı kullanmadığınız dönemlerde içlerine ayakkabı kalıpları koyarak saklayın. Kalıp yoksa gazete kağıtları işinizi görebilir. 
 • Erkek kundura ayakkabı çeşitlerini kullanırken renk uyumuna dikkat etmelisiniz. Kemer ve saat kordonlarınızla uyumlu renklerde olması, klasik giyimde şıklığın belki de en önemli ipucudur. 
 • Klasik ayakkabılarınızı boyarken fazla boya kullanmaktan kaçının. Besleyici özelliği olan krem ya da likit boyalarla düzenli aralıklarla boyamanız, ayakkabınızın ömrünü uzatacaktır.  
 • Genç kundura modelleri daha sportif tarzda üretildiği için, spor takım elbiselerin altında çok şık duracaktır. 

Sıkça Sorulan Sorular 

 • Bedenime uygun ayakkabı modelini denemeden nasıl bileceğim? 

Ürün açıklamalarını mutlaka okuyun. Bazı ayakkabı modelleri farklı kalıplar kullanılarak üretilir. Bu gibi ipuçlarını ürün açıklamalarından öğrenebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumları sayesinde de fikir edinebilirsiniz.  

 • Ayağıma uymayan ayakkabıyı iade ederken zorluk yaşar mıyım? 

Orijinal ambalajında ve ürüne zarar vermeden iade ettiğiniz sürece herhangi bir sorun yaşamadan koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz. 

 • Online alışverişlerde kişisel verilerim ve banka bilgilerim güvende mi? 

Banka bilgileriniz, son teknoloji güvenlik protokollerinin koruması altındadır. Kişisel verileriniz de kanunen güvence altına alınmıştır. Sizin bilginiz ve izniniz olmadan kullanılamaz, paylaşılamaz, işlenemez. 

Kazancınız 49%
698.98 TL 359.49 TL
Kazancınız 50%
698.98 TL 349.99 TL
Kazancınız 57%
898.98 TL 386.65 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
579.99 TL 476.89 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
849.00 TL 674.10 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
414.09 TL 372.68 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
579.99 TL 476.89 TL
Kazancınız 57%
678.98 TL 294.99 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
579.99 TL 476.89 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
450.00 TL 359.91 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
579.99 TL 476.89 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
350.00 TL 297.00 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
350.00 TL 315.00 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
579.99 TL 476.89 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
649.00 TL 449.10 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
579.99 TL 476.89 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
579.99 TL 476.89 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
489.99 TL 404.89 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
499.00 TL 449.10 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
599.99 TL 494.89 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
880.00 TL 792.00 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
439.99 TL 359.89 TL
Daha fazla göster
Marka
  Tümünü göster (53)
Renk
  Tümünü göster (96)
Numara
  Tümünü göster (29)
Mağaza
  Tümünü göster (19)
Fiyat

 – 

 • 112.41
 • 3064.75