0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Film Figür / Aksesuarları

FİLM FİGÜR AKSESUARLARI

 

Film posteri, pek çok alanda kullanılabilen aksesuarlar arasında yer almaktadır. Olay örgüsü ile tarihe damga vurmuş ve üzerinde ne kadar zaman geçerse geçsin hala izlenmeye devam eden filmlerin posterleri pek çok alanda kullanılmaktadır. Bu noktada çeşitli filmler ile alakalı olan poster seçenekleri oldukça fazladır. 

Özellikle filmde yer alan kahramanların ve oyuncuların hayranı olan kişiler, poster kullanarak filmi beğendiklerini ve hayran olduklarını ifade edebilmektedir. Film afişleri sayesinde, aynı zamanda birbirinden farklı dekorasyonlar dahi oluşturulabilmektedir. 

Konuyla alakalı olarak poster çeşitleri ve poster kullanımı hakkında merak ettiklerinize aşağıda yer alan alt başlıklar sayesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Poster Kullanım Alanları

Tamamen kişisel bir konu olmasına rağmen pek çok kişi posterlerin ne tür alanlarda kullanılabileceğini merak etmektedir. Film posterleri, genellikle kişilerin odalarında veya evlerinin herhangi bir bölümünde olabilmektedir.

Bunun dışında film ile alakalı yapılan toplanmalarda da film ekibini desteklemek amacıyla poster ile katılan kişi sayısı oldukça fazladır. Film posteri temin ederek ister odanızı dekore edebilir isterseniz de kalabalık gruplarda sevdiğiniz karakterleri destekleyebilirsiniz.

Bunun dışında poster kullanımı ile alakalı olarak pek çok kafede de afiş kullanıldığını görebilirsiniz. Genellikle konsepte sahip olan mekanlarda sevilen filmlere ait olan posterlerin sıklıkla tercih edildiğini görmek mümkün olacaktır. Film afişleri, daha önce de bahsedildiği gibi tamamen kişisel tercihlere bağlı olarak kullanılabilmektedir.

Film Afişi Seçenekleri

Günümüzde sıradan bir filme ait poster veya afiş bulmak bir hayli zor olabilir. Ancak Harry Potter, Matrix ve Transformers gibi sevilen filmlere bakıldığı zaman poster başta olmak üzere daha pek çok aksesuarın olduğunu görebilirsiniz.

Bunun asıl sebebi, sevilen filmlerin insanlar ile her daim buluşmasını sağlamak olabilir. Aynı zamanda bahsi geçen filmlere hayran olan kişiler de bu tarz ürünleri tercih ederek karakterlere kendilerini daha yakın hissedebilmektedir.

Film afişleri konusunda tercih edebileceğiniz pek çok seçenek bulunmaktadır. Bunlara örnek vermek gerekirse genellikle Captain America The Winter Soldier, The Amazing Spiderman, Harry Potter and The Sorcerer’s Stone gibi poster türlerinin kullanıldığını görebilirsiniz.

Film Afişleri Nereden Alınır?

Film posteri, genellikle nereden ve nasıl temin edileceği konusunda incelenen içeriklerden birisidir. Çünkü insanlar, kendilerine özel bir dekorasyon oluşturmak istediklerinde bu tip ürünleri nereden alabileceklerini incelemektedir. Poster alabilmek için internet sitelerini tercih edebilirsiniz.

Bunun dışında piyasada bulunan kırtasiye veya afişlerin yoğunlukta satıldığı çeşitli mağazaları ziyaret ederek film afişleri gibi çeşitli ürünleri temin edebilirsiniz. Bu ürünleri satın almadan önce ölçülerine ve kalitelerine dikkat etmenizde de fayda olacaktır.

Konuyla alakalı bilmeniz gereken bir diğer önemli detay ise almak istediğiniz net bir ürün olduğunda bu ürünleri internet üzerinden almanızın daha kolay olacağıdır. Film posteri almak istediğinizde ürünü Google üzerinden aratarak seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Film Posteri Fiyatları

Poster alışverişlerinde merak edilen bir diğer detay ise fiyatlarıdır. Film posteri tercihlerinde pek çok kişi için önemli olan fiyatların oldukça geniş aralıklara sahip olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Zira bu tarz ürünlerde fiyatların belirlenmesini etkileyen pek çok faktör bulunmaktadır. 

Poster fiyatlarını belirleyen en önemli detaylar arasında posterin ölçüleri ve kalitesi yer almaktadır. Aynı zamanda sevilen filmi içeren posterlerin de diğer seçeneklere kıyasla daha pahalı olduğunu söylemek mümkündür.

Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli film afişleri almak istiyorsanız siz de aZall sitesini ziyaret edebilir ve burada yer alan birbirinden farklı poster seçeneklerine göz atabilirsiniz.

 

Kazancınız 28%
50.16 TL 36.00 TL
Kazancınız 28%
50.16 TL 36.00 TL
Kazancınız 12%
450.00 TL 398.00 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (21)
Mağaza
    Tümünü göster (16)
Fiyat

 – 

  • 36
  • 2235.2