0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Yerli Film Çeşitleri İle Film Keyfini Doyasıya Yaşayın  

Film izlemek pek çok insanın hobileri arasındadır. Yerli, yabancı, animasyon, belgesel film gibi pek çok film kategorisinin milyonlara ulaşan izleyici kitlesi mevcuttur. Tek başına veya kalabalıklar içinde, evde ya da sinemada nerde olursa olsun film izlemek en iyi aktivitelerden biridir. İzin gününüzü geçirmek için, akşamları günün yorgunluğunu atmak için veya sadece keyifli vakit geçirmek için yapılabilecek şeylerin başında film izlemek gelir. Türk sinemasına renk katmış birbirinden farklı içerikler yerli film kategorisinde yerini almaktadır. İzlemek istediğiniz eski veya yeni farklı türlerdeki orijinal filmler için sitemizde detaylı bir inceleme yapabilir, istediğiniz filmi her bütçeye uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.  

Yerli Drama ve Duygusal Filmler 

Yerli filmlerin büyük bir kısmını drama ve duygusal filmler oluşturur. İzleyici ekran başına sürükleyen ve çoğu zaman göz yaşlarınıza hakim olamayacağınız bu filmler duyguyu en iyi aktaran filmler arasında yer alır. Yaşanmış veya yaşanması mümkün olan duygusal hikayeleri beyaz perdeye yansıtan bu hikayeler izleyiciyi derinden etkileyen hikayelerdir. Çağan Irmak’ın en çok izlenen filmlerinden olan Babam ve Oğlum filmini duygusal filmler kategorisine örnek olarak gösterebiliriz. İzlerken gözyaşlarınızı tutamayacağınız bu filmleri DVD olarak sitemizden satın alabilirsiniz.  

Yerli Komedi Filmleri 

Ailecek keyifli vakit geçirmek isteyenlerin en çok tercih ettiği komedi filmleri yerli filmler arasında en çok izlenen film kategorilerindendir. Komik ve şaşırtıcı olayların yer aldığı, çoğu zaman izleyici güldürürken düşünmeye iten bu filmler izlemesi oldukça keyifli yapıtlardır. Yerli komedi deyince akla ilk olarak Kemal Sunal’ın filmleri gelmektedir. 7’den 70’e tüm izleyicilerin defalarca izlediği ve her defasında güldürmeyi başaran Kemal Sunal filmleri adete yerli komedi türünün başyapıtlarıdır. Güncel komedi türünde Cem Yılmaz, Gupse Özay, Şahan Gökbakar gibi sanatçıların yazdığı ve oynadığı filmler yerli komedi filmleri alanında örnek gösterilebilir. İzlerken kahkahalara boğulacağınız bu filmleri DVD olarak sitemizden satın alabilirsiniz. 

Yerli Macera ve Aksiyon Filmleri  

Film izlerken heyecanlanmayı seviyor musunuz? İzlediğiniz filmin sürükleyici olmasını, izlerken zamanın nasıl geçtiğini anlamamayı mı istiyorsunuz? Yerli macera ve aksiyon filmleri tam da aradığınız türde filmlerdir. Geçmişten günümüze pek çok örneği olan yerli macera ve aksiyon filmlerinin en çok tanınan karakteri olan Cüneyt Arkın bu kategori ile özdeşleşmiş oyunculardandır.   

Kurtlar Vadisi, Kabadayı, Behzat Ç., Dağ ve Dağ II; Fetih 1453, Av Mevsimi, Deli Yürek gibi filmlerinde yer aldığı bu kategori izleyenlerin tekrar tekrar izlemek isteyeceği filmlerden oluşmaktadır. İzlerken nefesinizin kesileceği bu filmleri DVD olarak sitemizde bulabilir ve her bütçeye uygun ödeme imkanlarıyla satın alabilirsiniz.  

Korku ve Gerilim Filmleri 

Kalabalık izlenirken başka, tek başına izlerken bambaşka atmosferde hissedeceğiniz yerli korku filmleri dünyadaki diğer korku filmi örneklerinden işlenen motifler nedeniyle epey farklıdır. Genel olarak dini motiflerin işlendiği korku filmleri izlerken nabzınızın yükselmesine neden olan fakat bir o kadar da izlemekten zevk alacağınız filmlerdir. Her insanın film izlerken hissetmek istediği duygu farklıdır. Kimisi ağlamak için izler filmleri, kimisi kahkahalara boğulmak için kimisi de merak duygusunu tatmin etmek için. 

Korku filmleri izlerken hem gerilebileceğiniz hem de merak duygunuzun filmin son anına kadar devam edeceği sürükleyici filmlerdir. Filmin başlangıcından esrarengiz olaylar gerçekleşir ve film boyunca ana kahraman başına gelenleri anlamak için ve içine düştüğü durumdan kurtulmak için çaba gösterir. Nihayetinde her şeyin nedenini öğreneceğiniz ve filmin her anında heyecan duygunuzu doruklarda hissedeceğiniz korku filmleri izlemesi oldukça keyifli filmlerdir. 

En bilindik örneği Dabbe serisi olan bu filmlere El Cin, Mihrez: Cin Padişahı, Şeytan-ı Racim, Büyü, Hannas: Karanlıkta Saklanan, Münafık, Siccin örnek olarak gösterilebilir.  İzlerken nefesinizin kesileceği bu filmleri DVD olarak sitemizde bulabilir ve her bütçeye uygun ödeme imkanlarıyla satın alabilirsiniz.  

Yerli Aşk Filmleri ve Romantik Filmler  

Sonu mutlu olsun veya olmasın aşk filmleri de adıyla müstesna kendine aşık eden filmlerdendir. Selvi Boylum Al Yazmalım filmini hepimiz defalarca izledik. Türk sinemasının güzel gözlü oyuncusu Türkan Şoray ve yakışıklı keskin bakışlı sanatçısı Kadir İnanır’ın aşklarını anlatan her film gibi Selvi Boylum Al Yazmalım filminde de pek çok duyguyu bir arada yaşadık. 

Aşk filmi deyince akla Yeşilçam filmleri gelse de güncel yerli aşk filmlerinin yeri de yadsınamazdır. Evim sensin, Aşk Tesadüfleri Sever, İncir Reçeli, Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku, Bir Küçük Eylül Meselesi ve İkimizin yerine gibi başarılı aşk filmleri Türk sinemasında yer etmiş güncel eserlerdendir. Bazen ayrılıkları bazense kavuşmaları konu alan aşk filmlerini DVD olarak sitemizde bulabilir ve her bütçeye uygun ödeme imkanlarıyla satın alabilirsiniz.  

Yerli Çocuk Filmleri  

Ailenizde birlikte film izlerken çoğunlukla genel izleyici kitlesine hitap eden filmler tercih ederiz. Fakat daha küçük yaşlardaki çocuklarınız için bu filmler ilgi çekici olmayabilir. Eğlenceli çocuk filmleri yetişkinlerin de çocuklarıyla beraber severek izlediği filmlerdir. Çocuğunuzun film izlerken eğlenip aynı zamanda eğitici şeyler öğrenmesi her anne babanın isteğidir. 

 Eğitici çocuk filmleri çocuğunuzun keyifli vakit geçirirken aynı zamanda filmin içerdiği mesajlar sayesinde farkındalık kazanmasını sağlayacaktır. Çocuğunuzun bilişsel gelişimi için faydalı olan bu filmlerde çocuğunuza zarar verici ögeler içermez. Bu nedenle çocuk filmlerini rahatça çocuklarınıza izletebilirsiniz. Afacan, Arkadaşım Max, Ayşecik, Rafadan Tayfa Göbeklitepe gibi yerli çocuk filmleri DVD’si satın almak için sitemizde detaylı bir inceleme yapabilirsiniz.  

Diğer Film Kategorileri  

Türk sinemasına kazandırılan film türleri saymakla bitmez. Pek çok türü aynı anda içinde bulunduran yerli sinema bilim kurgu, fantastik, polisiye, klasikler, uyarlama filmler, savaş filmleri ve animasyon filmler olmak üzere binlerce esere sahiptir. Alt yazı okumayı sevmeyenler ya da dublaj filmleri yapay bulanlar için Türk sineması vazgeçilmez bir alandır. Her gün kendini geliştirmeye devam eden Türk sineması pek çok ödüle konuk olmuş sanat filmleri ile her gün daha da ileri girmektedir. İzlemek istediğiniz türe karar verdikten sonra tek yapmanız gereken orijinal DVD film içeriklerimize göz atmak ve alışverişe başlamaktır.  

Yerli Film DVD Fiyatları Güncel 2021 

Türk sinema sektörünün ilk yıllarında genel olarak romantik filmler ilgi görüyordu. Siyah beyaz bir aşk hikayesi tabiri de sinemanın dilimize kattığı şeylerdendi. Duyguların ön planda olduğu aşk filmleri ve eğlencenin ön planda olduğu komedi filmleri Türk sinemasında en çok tercih edilen yerli film kategorileri arasındadır. Sanatta telif hakkı oldukça önemlidir. Türk sinemasının ilerlemesi ve Türk sinema emekçilerinin emeklerinin karşılığını alabilmesi için satın aldığınız filmlerin orijinal olmasına dikkat etmelisiniz. Sitemizde sattığımız tüm filmler orijinaldir. Yüksek çözünürlükte izleyeceğiniz yerli filmleri sitemizden satın alabilirsiniz. Film DVD fiyatları genellikle uygun fiyatlı ürünlerdir. Çoğunu sinema bileti fiyatına alabileceğiniz bu ürünler DVD koleksiyonunuzda sonsuza kadar kalacaktır. Yeni çıkan DVD filmler için sitemizde detaylı bir inceleme yapabilir, istediğiniz filmi size uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.  

Sık Sorulan Sorular  

Neden DVD Film Satın Almalıyım? 

DVD olarak film satın almak sinemada film izlemekten çok daha öte şeyleri içinde barındırır. Örneğin sinemada film izlediğiniz sadece filmin kendisi bazense film sonunda jenerikten sonra bazı kamera çekimlerini izlersiniz. Fakat DVD film izlerken satın aldığınız DVD’nin içinde çoğunlukla sahne arkası, çekim hataları, silinmiş sahneler, söyleşiler, alternatif son, röportajlar, yorumlar ve diğer ek içerikler gibi özellikleri de satın almış olursunuz.  

Çok sevdiğiniz bir yönetmenin filmlerinden veya ilgi alanınız olan bir film kategorisinin filmlerinden oluşan bir koleksiyon yapmak isteyen izleyiciler için DVD satın almak oldukça önemlidir. Farklı çözünürlükler ve türlerde DVD filmleri satın almak için sitemizde detaylı bir inceleme yapabilirsiniz.  

DVD Film Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim? 

Türk sinema sektöründeki pek çok filmin farklı baskıları üretilmektedir. Ultimate Collection, Gift Set, Special Edition, Collection Set, Box Set gibi üretimler en bilindik baskı çeşitleridir. Aynı filme ait birden fazla baskı ve birden fazla ambalaj tasarımı olabilir. DVD film seçerken öncelikle izlemek istediğiniz kategoriyi daha sonrasında izlemek istediğiniz filmi seçmelisiniz.  

Seçtiğiniz filme ait baskılar, fiyatlar, kullanıcı yorumları, içerdiği ek paketler gibi unsurlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Filmleri DVD setleri halinde satın alırsanız daha uygun fiyata gelmesini sağlayabilirsiniz. Eğer bir film koleksiyoneri iseniz seçtiğiniz filmin farklı yıllardaki baskılarını satın almanız koleksiyonunuzun zenginleşmesini sağlayacaktır. Görüntü kalitesine önem veriyorsanız 3D filmler görsel açıdan oldukça zengin içeriklere sahip filmlerdir.  

En Çok İzlenen Yerli Filmler Nelerdir? 

Türk sinemasına baktığımızda en çok izlenen filmlerin komedi ve dram alanında olduğunu görüyoruz. Togan Gökbakar’ın yönettiği Şahan Gökbakar’ın başrollerde oynadığı Recep İvedik filmi en çok izlenen Türk filmlerindendir. 2018 yılında gösterime giren ve pek çok ödüle aday gösterilen başrollerinde Timuçin Esenin yer aldığı Müslüm filmi en çok izlenen yerli film kategorisine başarılı bir giriş yaparak üst sıralarda yerini almıştır. Fetih 1453, Düğün Dernek, Ayla, 7. Koğuştaki mucize, Aile Arasında, Arif v 216 ve daha pek çok film Türk sinemasının en çok izlenilen yerli filmleri arasındadır. İstediğiniz filmi sitemizden orijinal DVD olarak satın alabilirsiniz. 

DVD Filmleri Nereden ve Nasıl Temin Edebilirim?  

DVD filmler genel olarak sınırlı sayıda baskılarla üretilirler. Bu nedenle piyasaya çıktıktan kısa bir süre sonra tükenme ihtimalleri vardır. İlk baskısını satın alamazsanız bir sonraki baskının çıkmasını beklemek zorunda kalacaksınız. DVD film satın alırken baskının çıkma tarihinden itibaren kısa bir süre içinde satın almanız gerekmektedir. DVD satan yerlerde satın alacağınız DVD’nin orijinal olup olmadığından emin olmalısınız. DVD’ler satışa çıkmasıyla dijital sitelerde online alışveriş olarak satışa çıkması hemen hemen aynı tarihlerdedir. Bu nedenle online alışveriş olarak DVD satın almak oldukça pratiktir ve satına aldıktan sonra kısa bir sürede elinize ulaşır. DVD film satın almanın en güvenilir yolu online alışveriştir.  

Kazancınız 30%
100.00 TL 69.90 TL
Kazancınız 20%
150.00 TL 119.90 TL
Kazancınız 50%
179.90 TL 89.90 TL
Kazancınız 17%
150.00 TL 124.90 TL
Kazancınız 25%
80.00 TL 59.90 TL
Kazancınız 20%
100.00 TL 79.90 TL
Kazancınız 30%
100.00 TL 69.90 TL
Kazancınız 20%
100.00 TL 79.90 TL
Kazancınız 30%
100.00 TL 69.90 TL
Kazancınız 40%
100.00 TL 59.90 TL
Kazancınız 40%
100.00 TL 59.90 TL
Kazancınız 40%
100.00 TL 59.90 TL
Kazancınız 25%
80.00 TL 59.90 TL
Kazancınız 40%
100.00 TL 59.90 TL
Kazancınız 20%
100.00 TL 79.90 TL
Kazancınız 40%
100.00 TL 59.90 TL
Kazancınız 40%
100.00 TL 59.90 TL
Kazancınız 25%
80.00 TL 59.90 TL
Kazancınız 40%
100.00 TL 59.90 TL
Kazancınız 17%
150.00 TL 124.90 TL
Kazancınız 40%
100.00 TL 59.90 TL
Kazancınız 40%
100.00 TL 59.90 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (43)
Mağaza
Fiyat

 – 

  • 59.9
  • 349.9