0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Elektrikli Mutfak Aletleri

EVİNİZİN VAZGEÇİLMEZLERİ: KETTLE, BLENDER, SEMAVER

İşlevsel kullanım özellikleri sayesinde su ısıtıcısı, blender, katı meyve sıkacağı, semaver gibi elektrikli mutfak aletleri ile siz yemek hazırlarken ve pişirirken hayatınıza getirdiği rahatlık ile evinizin vazgeçilmezleri arasında bulunmaktadır. Profesyonel yardımcılarla birlikte sizlere lezzetli yemekler ve içecekler hazırlamanızı sağlamaktadır. Aynı zamanda gelişen teknolojiyle bu ürünleri kullanarak zamandan tasarruf etmek sizi mutlu hissettirecektir.

Blender, Kettle, Semaver Çeşitlerinin İşlevleri

İşte size bu kolaylıkları sağlayan o kahramanlarınız; blender, katı meyve sıkacağı, elektrikli semaver, elektrikli çay seti, su ısıtıcı.

Mutfaklar, evlerimizde sıkça blender, kettle gibi ürünleri kullanarak zaman geçirdiğimiz bölümlerinin başında gelir. Kısa bir zaman içerisinde sevdiklerinizle birlikte yiyecekler, sağlıklı atıştırmalıklar ve içecekler hazırlamanızı, çay ve kahve keyfi yapabilmenize olanak sağlayan elektrikli mutfak aletleri, aynı zamanda kullandığınız her türlü gıda malzemesinin israf edilmesini de önlemektedir.

Evinizin büyük süper kahramanlarından biri olan blender, mutfağınıza yaptığınız büyük yatırımlardan birisidir. Yemek pişirirken bazı gıdaların karıştırılma, ezilme, çırpılma veya rendeleme gibi işlemlerden geçmesi gerekmektedir. Bu zahmetli işler için blender kullanarak ufak bir el dokunuşuyla bu iş yükünden kurtulabilirsiniz. Teknolojiyle gelişen blenderblender, son halini smoothie blenderlar ile şekillenmiştir. Bu ürün ile de yaz gelirken sağlıklı detoks smoothieleri hazırlayıp toksinlerinizi geri de bırakabilirsiniz.

Sık tercih edilen elektrikli mutfak aletleri arasında bulunan katı meyve sıkacağı ile çocuklarınızın sağlığı ve kendi sağlığınız için mevsimine uygun meyve ve sebzeleri lezzetli bir doğal meyve suyuna dönüştürebilirsiniz. Meyve ve sebzelerin kabuklarının soyulmasına gerek olmadan sıkarak besinler vitaminlerini kaybetmemektedir. Bu sayede meyve sıkacağı ile ihtiyacımız olan vitaminleri kolay bir şekilde almaktayız. Kettle olarak da bilinen su ısıtıcı , mutfaklardaki zaman ve elektrik tasarrufu sağlayan, farklı tasarım ve modeli bulunan en büyük yardımcılardan biridir. Hemen hemen her şey için mutfakta bulunması gereken sıcak su ihtiyacını giderir. Çaydanlık veya tencereye göre kaynatılan su, su ısıtıcısı kullanılarak kaynatıldığında size vaktinizden tasarruf sağlamaktadır.

Çay Kültürü ve Teknoloji Birleşimi: Elektrikli Semaver ve Elektrikli Çay Seti

Türk kültürünün vazgeçilmezi haline gelen çay evlerde çay demlenirken genellikle çaydanlık ya da elektrikli semaver kullanılmaktadır. Türk toplumu çay sevdasını evden sonra iş yerinde, okulda da devam ettirmektedir. Sahip olduğu farklı ölçülerdeki su haznesi ve demlik aparatlar sayesinde farklı miktarlarda çay demlenmesini sağlayan elektrikli semaver bu özelliği sayesinde de iş ve okul ortamındaki insan yoğunluğu için de ideal ürün olma özelliğini taşımaktadır.

Ülkemizde her geçen gün yoğunluğu artarak tüketilen milli içeceğimiz olan çay, hız kazandırması ve kolaylık sağlaması açısından artık elektrikli çay seti kullanılarak demlenmektedir. Elektrikli çay seti sayesinde suyun sıcaklık değeri, dem süresi gibi değerleri kontrol etmemizi sağlamaktadır. Elektrik ile çalıştığından gaz bağlantısına ihtiyaç duyulmaz ve otomatik kapanma özelliği sayesinde herhangi bir tehlikeye karşı mutfak severlere güven sağlamaktadır. Elektrikli çay seti grubunun önemli özelliklerinden biri de ısıtıcı olma özelliği sayesinde su ısıtıcı olarak da kullanılma imkânı sunmaktadır.

Kettle, Semaver ve Meyve Sıkacağı Fiyatlarına Etki Eden Faktörler Nelerdir?

Kettle, semaver gibi mutfak aletleri kullanılırken maksimum verim alınması için satın alırken ürünlerin uzun ömürlü olup kaliteden ödün vermemesi gerekmektedir. Satın alınan ürünün ya da ürünlerin markası, modeli, özellikleri, garanti süresi kapsamı vb. etkenler fiyatlarını etkilemektedir. Teknolojinin ilerlemesi ile fonksiyonel mutfak aletlerinin tasarım, renk, boyut, işlev, ergonomi, kullanım alanı, üretildiği malzeme, elektrik kullanımı incelenerek seçilmesi gerekmektedir. Mutfaklarda kullandığımız kettle, semaver, katı meyve sıkacağı gibi ürünlerin parçalarının paslanmaz çelikten olması da büyük önem taşımaktadır.

Eğer bu açılardan bakılırsa kettle fiyatları, elektrikli semaver fiyatları, katı meyve sıkacağı fiyatları vb. ürünler bu faktörlerden etkilenmektedir. Kullanıldıktan sonra parçaların çıkarılıp yıkanmasıyla ürünlerde bir aşınma oluşmaması gerekmektedir. Kettle fiyatları ve semaver fiyatları bu faktörlerden büyük bir payda etkilenen ürün grupları içerisinde yer alır.

Üretim malzemesi, kapasitesi, ısıtma ve demleme hızı da semaver fiyatları için önemlidir. Ailenizin büyüklüğü, misafir yoğunluğunuz göz önünde bulundurularak tercih edilecek semaveriçin beklentinin karşılanmasını ve ürün performans dengesinin oluşmasına katkı sağlamaktadır.

Hala kaliteli ve uzun ömürlü sizin süper kahramanınız olacak su ısıtıcı, blender edinmediyseniz hemen aZall internet sitesine bakarak kendinize bir süper kahraman edinebilir ve uygun fiyatlı birçok ürüne ulaşabilirsiniz.

 

 

Kazancınız 10%
1,650.00 TL 1,493.25 TL
Kazancınız 15%
1,999.00 TL 1,699.00 TL
Kazancınız 20%
1,999.00 TL 1,599.00 TL
Kazancınız 3%
Promosyon
1,600.00 TL 1,067.00 TL
Kazancınız 21%
1,500.00 TL 1,189.00 TL
Kazancınız 8%
Promosyon
3,040.43 TL 2,590.00 TL
Kazancınız 21%
1,650.00 TL 1,300.00 TL
Kazancınız 3%
Promosyon
10,200.00 TL 8,245.00 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (100)
Renk
    Tümünü göster (100)
Güç (Watt)
    Tümünü göster (60)
Mağaza
    Tümünü göster (71)
Fiyat

 – 

  • 9.9
  • 361962