0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Elektrikli Ev Aletleri

EN YAKIN ÇALIŞMA ARKADAŞINIZ ROBOT SÜPÜRGE MODELLERİ

Robot süpürge çeşitleri son dönemde insanlar tarafından çokça tercih ediliyor. Bunun sebebi tabii ki zamanımızın çoğu şeye yetmemesi. Buna ev işleri de dahil. İş hayatında olan, bay veya bayan her birey evlerine geldiklerinde pırıl pırıl bir zemin görmek ister. Robot süpürge modelleri bu düşünüzü gerçekleştiriyor. Sizlere angarya iş gibi gelen evinizin süpürülmesini elektrikli robot süpürgeler hallediyor.  

Elektrikli robot süpürgeler ister günün her saatinde isterseniz de günün belli başlı saatlerinde evinizin süpürme işini yapıyor. Sizlerin yapması tek gereken ilk geldiği anda kutusundan çıkarıp gerekli programları uygulamak oluyor. Geri kalan tüm işi robot süpürge hallediyor. Üstelik sadece süpürme fonksiyonu değil ayrıca paspas özelliği ile de elektrikli robot süpürge modelleri kullanıcılarına premium bir ayrıcalık sunuyor. Robot süpürge modelleri envai çeşit özellikleri ile çeşitli markalarıyla aZall’da buluşuyor. Siz de en yeni ve modern robot süpürge veya herhangi bir elektrikli ev aleti almak istiyorsanız aZall’ı ziyaret etmelisiniz. 

 Çay Severlere Elektrikli Semaver Modelleri

Elektrikli semaver çay koliklerin kurtarıcısı oldu. Semaver, pikniklerin olmazsa olmazlarından biridir. Mangal keyfinden sonra güzel bir demlenmiş çay içmeyi herkes ister fakat her canımız semaverde çay istediği zaman dışarı çıkamayız. Hava koşulları, aile bireyleri veya durumunuz buna el vermeyebilir. Bu noktada elektrikli semaver günü kurtarıyor. Elektrikli semaver modelleri hem o çok sevdiğiniz semaverde demlenen çayın tadını koruyor hem de evinizde yapmanıza olanak sağlıyor. Farklı modellerde ve markalarda bulunan elektrikli semaverler, 3.5lt, 4 lt, 4.5.lt, gibi kapasiteleri ile kişisel tercihlerin önünü açıyor. Siz de bir keyif çayı içmek istiyorsanız aZall’ın elektrikli mutfak eşyaları kategorisinden istediğiniz elektrikli semaver modelini seçip siparişinizi verin.  

 Sağlığınızı Düşünenlerden Su Arıtma Cihazı

Su arıtma cihazı, musluktan içmeyi düşündüğünüz suyu arıtarak hijyenik ve güvenli bir şekilde içmenize olanak sağlıyor. Hazır su içmek hem cebiniz için hem de harcadığınız enerji bakımından çok elverişsizdir. Suyunuz bittiğinde ya markete inip almanız gerekir ya da birilerinin getirmesi için sipariş etmeniz gerekir. Su arıtma cihazı sizi bu işten kurtararak istediğiniz kadar su içebilmenize ve paranızı daha doğru yerlere harcamanıza imkan sağlıyor. Su arıtma cihazı modelleri dijital ve analog olarak ayrılıyor. Fiyat bakımından da oldukça birbiri ile farklılıkları olan su arıtma cihazı modelleri tercihlere göre satın alınıp kullanılıyor. Dijital modelleri özellikle üst düzey bir premiumluk sunuyor. Saf su özelliği ile çeşme suyunuzu saf su haline getirebiliyor. Analog su arıtma cihazı modelleri de kendi içerisinde pompalı ve pompasız olmak üzere ayrılıyor. Aşamaları da fiyatlarına göre değişkenlik gösteren su arıtma cihazları içerisindeki tankın boyutuna göre de çeşitlenebiliyor. Tüm bu özelliklerde su arıtma cihazlarına aZall güvencesi ile ulaşabilirsiniz. 

 En Yeni Buharlı Ütü Modelleri

Buharlı ütü modelleri en yeni halleri ile online alışverişin tek güvencesi aZall’da. Elbisenizdeki kırışıklıklar artık tarih oldu. Buharlı ütü modelleri normal ütülerden kat kat daha karmaşık bir deneyim sunuyor. Daha kısa sürede elbiselerinizi ütüleyebileceğiniz buharlı ütüler ile iş yaparken keyif alın. Hanımlar tarafından en zor ev işi olarak görülen elbise ütülemek, buharlı ütü modelleri ile ezberleri bozuyor. Buharlı ütü modelleri, çeşitli fiyatlar ve özellikleri ile raflarda yerini aldı. Özellik bakımından sizi haylice tatmin eden buharlı ütü modelleri, renk ve tasarım bakımından da göz zevkinize hitabet edecek. En yeni buharlı ütüler ve elektrikli ev eşyaları aZall’da.  

Kazancınız 10%
1,650.00 TL 1,493.25 TL
Kazancınız 15%
1,999.00 TL 1,699.00 TL
Kazancınız 20%
1,999.00 TL 1,599.00 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (100)
Güç (Watt)
    Tümünü göster (66)
Mağaza
    Tümünü göster (80)
Fiyat

 – 

  • 9.9
  • 361962