0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Su Arıtma Cihazları

Su Arıtma Cihazı

Su, en temel, ihtiyaçlarımızdan birisidir. Hayatımızı devam ettirebilmemiz ve sağlıklı bir yaşam sürebilmemiz için yeterli su alımı gerçekleştirmemiz gerekir. Vücut için gerekli su miktarı her bireyin ihtiyacına göre değişse de, uzmanlar günde 2,5 litre suyun yeterli olduğunu savunur. Yeterli su alımı gerçekleştirilmezse, başta böbrek rahatsızlıkları olmak üzere birçok farklı rahatsızlığa kapı aralamış oluruz.
Yaşamak için vazgeçilmezimiz olan suyun tüm bakterilerden arınmış ve saf hale getirilmiş olması önemlidir. Suyun temiz ve saf hale gelebilmesi için, zararlı bakterilerden arınması gereklidir. Böylece istenmeyen tat ve kokulardan da arındırılmış olur. Bu işlem de su arıtma cihazı ile yapılabilmektedir. Cihaz kullanımı ile birlikte su içerisindeki çeşitli zararlı moleküller temizlenmiş olur. Zararlı moleküllerin ayrıştırılabilmesi için oldukça etkili bir filtreden geçmesi gereklidir. Filtre kullanımı ve daha birçok uygulama ile kullanılacak su sağlıklı olan düzeye getirilebilir.

Su Arıtma Cihazı Çeşitleri

Su temizliği konusunda bilinçlenen kullanıcıların doğru arıtıcıyı nasıl bulacakları konusunda kafaları karışmış durumda. Son zamanlarda artan talep üzerine çeşitli firmaların değişik özelliklerdeki arıtıcı cihaz çeşitlerini piyasaya sunmaları da bu kafa karışıklığını desteklemektedir. Bu durum gayet doğal, çünkü su tüketimi kadar kullanılan suyun temiz olması da sağlığımız için aynı derecede önemlidir. Ancak bu konu da içiniz rahat olsun, son zamanlarda çok fonksiyonlu arıtıcı üretimleriyle firmalar başarılı projelere imza atıyor.
Cihaz üretimine başlayan firmalar daha güvenilir ve kullanımı kolay cihazlar üretmek için farklı tasarımlar yapmaya başladı. Piyasaya sunulan her cihaz modelinin kendine has, kullanıcı yararına bazı özellikleri bulunuyor. Bu özellikler doğru kullanıldığında alınan verim de buna bağlı olarak artış gösteriyor. Kullanıcılar en iyi su arıtma cihazı hangisi, sorusuna uygun cevabı bulabilmek için, farklı özelliklerdeki cihaz çeşitlerini inceleyebilirler. Tüm cihaz çeşitlerine, benzersiz özellikleriyle sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bütçenize En Uygun Su Arıtıcı Fiyatları

Genel olarak, bir arıtma cihazının fiyatını uygun filtre kullanımı ve teknolojik özellikleri belirler. Bunun yanında ürünün markası da fiyatı belirleyen en önemli faktörlerden birisidir. Arıtma cihazlarında fiyattan daha önemli olan şey arıtıcının tüm özelliklerinin uygun ve kullanılabilir olmasıdır. Cihaz seçimlerinizde, özellikle filtre ile ilgili özellikleri özenle incelemelisiniz. Filtre bir arıtma cihazının en önemli parçası olarak öne çıkar.
Tüm özellikleri inceleyip size en uygun modellere karar verdikten sonra bütçe karşılaştırmasını sitemiz üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu anlamda, site sizlere kullanım kolaylığı sağlar. En kullanışlı ve fiyatı uygun modeli bulduğunuzda, hem su kalitesini yükseltmiş hem de bütçenizden tasarruf etmiş olursunuz. Su arıtma cihazı fiyatları ile ilgili en net bilgilere sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Arçelik Su Arıtma Cihazları

Dünya çapında hizmet veren Arçelik firması, kullanıcıların ihtiyaçlarına özel, farklı ürünler dizayn etmektedir. Ürünlerinin kalitesi ile farkını ortaya koyan firma, su artıma cihazı alanında da başarılı tasarımlar ortaya koymuştur.
Temiz su her zaman evinizde sloganı ile farklı cihaz modelleri ortaya koyan firmanın tüm modellerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Yüksek kalitesi ve kullanıcının bütçesini sarsmayacak fiyatları ile en çok tercih edilen cihazlardan birisi olarak öne çıkar. Arçelik su arıtma cihazı ve diğer birçok ürün siz değerli ziyaretçilerimizi sitemizde bekliyor.

İhlas Su Arıtma Cihazları

Hızlı kurulumu ve erişilebilir müşteri hizmetleri ile İhlas firması, yıllardır kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veriyor. Çok çeşitli ve kullanımı kolay fonksiyonlardaki arıtıcı çeşitleri bulunan firma kullanıcıların su arıtıcı alanında en çok tercih ettiği bir diğer marka olarak öne çıkar.
Kolay ödeme seçenekleri ve farklı modelleri ile ihlas su arıtma cihazı modelleri sitemizde sizleri bekliyor.

Su Arıtma Cihazı Seçimi

Birbirinden farklı ve güçlü tasarımların bir arada bulunması arıtıcı seçiminde kullanıcıda kafa karışıklığına neden olabiliyor. En uygun ürünü seçmek için öncelikle ürünlerin özellikleri karşılaştırmalı olarak incelenmeli daha sonra bütçeye en uygun modeller bir araya getirilmelidir. Arıtma fiyatları yanında ürünün özelliklerinin ciddi bir tahlile tutulması kullanıcıların seçimlerinde ön planda olmalıdır. Alınan ürünün öncelikle sağlığa yapılacak bir yatırım olduğu göz önüne alınmalıdır.
Sitemiz üzerinden çok farklı özellikteki ürünleri inceleyebilir, size en uygun ürüne her an kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Her şeyden önce sağlığınız için bu seçimi yaptığınız aklınızda bulunsun. Sizin ve sevdikleriniz sağlığı için en uygun ürünü seçtiğinize emin olun.

Son Teknoloji Arıtıcı Özellikleri

Firmalar günümüzde su arıtıcı cihazlar alanında oldukça gelişmiş tasarımlar sunmakta bunun yanında halihazırda var olan tasarımlarını da güncellemektedir. Öne çıkan bazı tasarımların özellikleri şöyle özetlenebilir :
• Alkalin, mineral ve detox filtre kullanımı gibi su arıtma filtresi seçeneklerinin bulunması.
• Kullanılan cihazın elektrik enerjisi kullanmaması ve böylece tasarruf sağlaması.
• Kullanılan cihazların daha minimal hale getirilerek yer tasarrufu sağlanması.
Tüm bu özellikler halen geliştirilmekte olup gelecekte eklenecek daha farklı özelliklerin de habercisi durumundadır. Son teknoloji tüm arıtıcı ürünlerini sitemiz üzerinden inceleyebilir, sizlere en uygun cihazı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Su Arıtma Cihazları Hakkında Merak Edilenler Arıtıcı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Sağlığınız için vazgeçilmez olan su hayatın devamı ve canlıların gelişimi için en temel ihtiyaçtır. Ayrıca şu sebepler de sizi arıtma cihazı kullanmak konusunda teşvik edebilir;
• Musluk suyunu kullanmak temizliği konusunda şüpheler bulunduğu için sağlık açısından tehlikeli olabilir. Suyunuzu kullanılabilir hale getirir.
• Su içinde bulunan yararlı mineraller arıtıcı tarafından korunur, bu sayede sağlığınız için daha verimli hale gelir.
• Damacana kullanımını ortadan kaldırır, ekonomik olarak daha uygun bir seçimdir.
• Arıtılan sular daha lezzetli ve saf bir hale gelir, bu suyun içimini kolaylaştırır.

Arıtma Cihazları Ekonomik Açıdan Nasıl Bir Fayda Sağlar?

Musluktan akan suyun kireçli olması ve içiminin yumuşak olmaması gibi sebeplerden dolayı damacana suyu kullanmak yaygındır. Ancak su en çok tüketilen besin maddesidir. Sürekli damacana su kullanan bireyler için bu ekonomik olarak kabus haline gelebilir. Aylık olarak ciddi meblağlar ödemek zorunda kalan bireyler için arıtma musluğu ekonomik olarak bir rahatlama sağlar.
Arıtıcı cihazla birlikte aylık damacana için ödediğiniz miktarı da bir nevi taksitlere bölmüş olursunuz ve bu ev bütçesi için oldukça rahatlatıcı bir adımdır. Tüm bunların yanında arıtıcı cihazdan elde edilen suyun kaynama süresi daha kısa olacağı için zaman açısından da bir avantaj sağlar.

Su Arıtma Cihazları Motorlu Mu Olmalıdır?

Arıtma cihazlarının çalışma şekilleri arıtma cihazları markaları arasında farklılıklar göstermektedir. Kullanıcıların aklını karıştıran bir diğer soru da tercih edilecek cihazın motorlu olup olmamasının performansa olan etkisidir. Bu durum tamamen suyun basıncının yüksekliği ile ilgilidir. Söz gelimi, ev veya işyerinde kullanılan suyun basınç değeri yüksek, tat ve kokusunda bir değişim varsa motorsuz olanı kullanması önerilir. Ancak şebekeden gelen suyun ölçümünde eğer basınç değeri 4 bar altında çıkarsa bu düşük basınçlı olarak kabul edilir ve motorlu olan cihazın kullanılması daha uygun olacaktır.

Kullandığınız Su Arıtma Cihazı Kaç Filtreli Olmalıdır?

Kullandığınız cihazın filtre özelliği, suyun kalitesi açısından oldukça önemlidir. Ayrıca aldığınız cihazı uzun süre kullanmak istiyorsanız, filtre kalitesi önemli bir etken olarak öne çıkar. Kullandığınız suyun tatlı ve içilebilir hale gelmesi bu filtrelerden geçtiği aşamalar sayesinde olur. Kabaca bakıldığında 6 filtre aşamasında ortaya temiz ve kullanılabilir bir suyun ortaya çıktığını görürüz. Bu açıdan bakıldığında su filtresi suyu tat açısından etkilemektedir. Siz de alkali ya da mineral oranı yüksek bir su içmek istiyorsanız, buna uygun bir filtre seçeneğini seçmek sizin için faydalı olacaktır.

Su Arıtma Cihazı Neyi Temizler?

Musluk suyundan kullanılan su çamur, tortu gibi şeyler içerebilir. Kullanılan suyun temiz olması ve her türlü tortudan temizlenmiş olması, içilebilir olması açısından önemlidir. Cihazda kullanılan filtreler de, sizlere tüm kimyasal maddelerden arınmış bir su sunmaktadır.
Su Arıtma Cihazı

Kazancınız 34%
323.42 TL 214.90 TL
Kazancınız 3%
Promosyon
1,076.66 TL 654.75 TL
Kazancınız 3%
Promosyon
183.70 TL 137.07 TL
Kazancınız 3%
Promosyon
244.53 TL 182.46 TL
Kazancınız 3%
Promosyon
410.43 TL 306.25 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
159.90 TL 151.90 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (100)
Renk
    Tümünü göster (16)
Mağaza
    Tümünü göster (10)
Fiyat

 – 

  • 9.9
  • 13802.5