Düzenleme ve Saklama Gereçleri

Düzenleme Saklama Gereçleri 

Mutfakta vakit geçirdiğiniz süre boyunca ihtiyaç duyulacak temel malzemeler arasında mutfak araç gereçleri yer almaktadır. Düzenle ve saklama gereçleri hem mutfağınızın daha düzenli olmasını sağlar hem de aradığınız herhangi bir alete daha kolay ulaşmanızı sağlar. Pişirme gereçleri, saklama kapları, yemek takımları ve daha sayamayacağımız birçok ürün markalar tarafından sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda tasarlanmıştır. Sitemiz üzerinden mutfak ihtiyaçlarınıza yönelik çeşitli düzenleme ve saklama gereçlerine kolayca ulaşabilirsiniz.  

Mutfak Araç ve Gereçleri 

Mutfak araç ve gereçlerinin içinde zorunlu bulunması gereken malzemelerle birlikte dekor olarak kullanılabilecek çok fazla çeşit ürün bulunmaktadır. Zorunlu olan mutfak aletleri arasında pişirme gereçleri yani tencere setleri, tavalar vb. ürünler yer alır. Bunların yanı sıra düzeninizi sağlamak için çatallarınızı, bıçaklarınızı ya pişirdiğiniz yemekleri saklamanız için kaplar ve yemeğini yaparken size yardımcı olacak bazı pratik mutfak gereçleri vardır. 

Mutfak Gereçleri 

Tava, tencere, cezve, yemek takımı, çatak, kaşık, bıçak setleri yani mutfakta zorunlu olarak bulunması gereken mutfak malzemeleri bu bölümde yer almaktadır. İşlevsellikleri ile mutfakların vazgeçilmezleri hâline gelen bu ürünler yapılan yemeklere göre işlevlerde değişkenlik göstermektedir. Ürünlerde kullanılan materyaller, ürünün markası, boyutu ürünleri seçerken dikkat etmeniz gereken hususlardandır. Sağlıklı ve kaliteli ürünleri seçmeniz sizin yararınıza olacaktır. Bu zorunlu olan ürünleri teker teker alma şansınız varken hepsinin bir arada toplandığı, size hitap edecek mutfak gereçleri seti de bulunmaktadır. Genellikle bu setleri çeyiz setlerinde tercih edenler daha fazladır. Önemli olan sizin kendi tercihinizdir ve tercihleriniz için de sizlere fazlaca seçenek sunulmuştur. 

Mutfak Aksesuarları 

Mutfağınızı yaşam alanınız hâline getirmeniz için farklı tasarımlarla birlikte herkese hitap edebilecek mutfak aletleri de tasarlanmıştır. Tezgahlarınızı düzenlemek için tasarlanan duvar rayları ve kancalar, tabak ve tencere rafları, çöp kutuları, sunumluk ürünler, baharatlıklar ve daha birçok mutfak aksesuarları farklı tasarımlarla ve kullanışlılıkla kullanıcılara sunulur. Yapmanız gereken şeyler mutfağınızın nasıl olmasını istediğinize karar vermeniz ve renk renk, mutfağınıza uyumlu olacak aksesuarları seçmeniz olacaktır. 

Mutfak Düzenleyici Ürünleri 

Mutfakta zaman geçirdiğiniz sürede çatallarınızı, bıçaklarınıza kolaylıkla ulaşabilmeniz için mutfak düzenleyici ürünleri tasarlanmıştır. Mutfak çekmece düzenleyici modelleri ihtiyaçlarınız doğrultusunda farklı tasarımlarla, mutfağınızda size eşlik edecektir. Çekmecenizin boyutuna, kullanılan materyallere göre her kullanıcıya hitap eden düzenleyiciler üretilmiştir. Tercihlerinizi plastikten, ya da son zamanlarda bambu modellerden ve daha birçok üründen tercih edebilirsiniz. Çekmecelerle birlikte mutfak dolaplarınızda da düzen sağlamak istiyorsanız eğer peçeteleriniz için, çorbalarınız için ve birçok ürününüz için tasarlanmış olan mutfak dolabı düzenleyici modeller de bulunmaktadır. 

Buzdolabı Düzenleyici Ürünleri 

Buzdolabınızda düzen sağlamak ve daha fazla alan açmak için kullanabileceğiniz buzdolabı düzenleyici modelleri dolabınıza renkli veya sade görünümlerle bir şıklık katarken diğer yandan da gıdaların akmasından ve çürümesinden dolayı oluşabilecek durumlardan da buzdolabınızı koruyor. Özellikle yıkamadan buzdolabına konulması gereken sebzeler için buzdolabı sebzelik düzenleyici modeller bir yandan sağlığınız için önemli yerde dururken bir yandan buzdolabınızda çürümeden dolayı oluşabilecek bazı sorunların önüne geçmenizde size yardımcı oluyor. 

Saklama Kapları 

Saklama kapları, sadece ev ortamı için değil eğer sağlığınıza dikkat ediyorsanız ve dışarıdan yemek yemeyi tercih etmiyorsanız iş yerinizde, spor salonlarında ya da herhangi bir yerde otururken yanınızda yemeğinizi taşıyabilmeniz için de tasarlanmıştır. Kullanılan materyallerde plastik, cam gibi malzemeler bulunur. Günlük hayatta bir yerden bir yere koştururken, hafiflik istiyorsanız eğer plastik modelleri tercih edebilirsiniz. Cam saklama kabı modelleri de her ortama uyum sağlayabilecek şekilde ve boyutlarda tasarlanmıştır. Kırılmaz camdan oluşan saklama kavanozları ve saklama kabı modelleri mevcuttur. Saklama kaplarınızda yaptığınız yemekleri gönül rahatlığıyla saklayabilirken bunun yanı sıra da çaylar için, kahveler için, bakliyatlar için de tasarlanan saklama kapları mevcuttur. Bakliyat saklama kabı modelleri de her boyutta ve materyallerde kullanıcılara sunulur. 

Düzenleme Saklama Gereçleri Hakkında Sık Sorulan Sorular 

Düzenleme ve Saklama Ürünleri Alırken Hangi Hususlara Dikkat Edilmeli? 

Dolap ve çekmece için ürünler alırken, mutfağınızın genişliğini ve ölçülerini bilmeniz yani o ürünleri nerede kullanacaksanız ortamın ölçülerine göre almanız iyi olacaktır. Kuru gıdalarınız için alacağınız saklama kaplarını tekli veya set hâlinde alabilirsiniz. Alacağınız mutfak eşyalarını kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçmeniz sizin yararınıza olacaktır. 

Düzenleme ve Saklama Gereçleri Ürünlerinin Kullanım Sürecinde Nelere Dikkat Edilmeli? 

Sahip olduğunuz düzenleme ve saklama ürünlerini sıkıntı çıkarmayacak bir durum olmadığı sürece bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Fakat plastik ve silikon mutfak gereçleri ürünlerinde bu konuda biraz daha temkinli hareket etmeniz önerilir. Saklama kaplarınız dolu bir şekildeyse eğer güneş ışığında bırakmamalısınız.  

Buzdolabı Düzenleyici Ürünü Alınırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir? 

Buzdolabı düzenleyiciler gıdalarınızı korumak ve buzdolabınızda da kokma gibi durumlar ile karşılaşmamak için tercih edilmesi gereken ürünlerdendir. Gıdalarınızı saklamak için poşetlere koymak yerine gıda ile teması uygun olacak, 1. sınıf materyallerden üretilmiş plastik modelleri tercih etmeniz daha uygun olacaktır. Plastik modelleri dışında metal ve çelikten üretilmiş farklı boyutlarda da düzenleyiciler bulunmaktadır. 

Mutfak Gereçleri Nelerden Oluşmaktadır? 

Mutfak gereçleri genelde mutfağın yapı taşı dediğimiz olmazsa olmazlarımızdır. İçerisinde tava, tencere, yemek takımı, çatal, kaşık, bıçak seti, çaydanlık gibi farklı işlevlere sahip ürünlerden oluşmaktadır. 

Mutfak Aksesuarlarını Nasıl Seçmeliyiz? 

Mutfak aksesuarları seçimi kişinin kendi tarzına ve mutfağını nasıl yaratmak istediğine göre değişir. Mutfağınıza girdiğinizde kendi dünyanızı yaratmanız için markalar farklı tasarımlardan ve renklerden oluşan çöp kovaları, baharatlıklar, duvar saatleri ve daha birçok ürün tasarlamıştır. Önemli olan bu ürünler arasından hem mutfağınıza hem de yaratmak istediğiniz yaşam alanına uygun olacak ürünleri seçmeniz olacaktır.

Kazancınız 29%
399.00 TL 283.00 TL
Kazancınız 29%
56.00 TL 40.00 TL
Kazancınız 14%
245.19 TL 209.95 TL
Kazancınız 41%
75.00 TL 44.00 TL
Kazancınız 16%
225.00 TL 189.00 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (100)
Renk
    Tümünü göster (100)
Ürün Formu
Hacim
    Tümünü göster (30)
Mağaza
    Tümünü göster (97)
Fiyat

 – 

  • 2
  • 4490