0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Bakliyat ve Kuru Gıda

SOFRALARIN VAZGEÇİLMEZİ BAKLİYAT

Bakliyat ürünleri her evde mutlaka bulunan gıda ürünleri arasında yer alıyor. Haftanın belirli günleri mutlaka kuru bakliyat ürünleri tüketiliyor. Dilediğiniz markanın birçok ürününü kolaylık ile bu site üzerinden bulabilirsiniz. Üstelik herhangi bir yere gitmenize gerek kalmadan yalnızca birkaç dakikanızı ayırarak sipariş vermeniz yeterli olacaktır. Birbirinden kaliteli bakliyatlar sizleri bekliyor. 

Tüm kuru baklagil ürünleri özenli bir şekilde hazırlanarak sizlerin karşısına o şekilde sunulmaktadır. Bu ürünlerden istediğiniz kadar sipariş vermeniz mümkün olmaktadır. Sizler hangi bakliyat ürünlerine ihtiyacınız olduğuna karar vererek siteye girdikten sonra dilediğiniz ürünleri kolaylık ile bularak kısa süre içinde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Tüm ürünlerde olduğu gibi bakliyat ürünleri de kalite oldukça önemlidir.

Kaliteden kaliteye bakliyat çeşitlerinin tadı dahi değişmektedir. Bu yüzden seçim yaparken her zaman dikkatli olmakta fayda olacaktır. Sizler de devamlı olarak bir markanın ürününü kullanıyor iseniz bunu site üzerinden kolaylık ile bulabilirsiniz. Ancak her zaman ürünlerini satın aldığınız bir marka bulunmuyor ise site içinde bulunan markadan dilediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Çünkü her zaman kaliteli markalar ile çalışılmaktadır. 

Kaliteli Bakliyat Çeşitleri

Baldo pirinç, kuru fasulye, mantı, makarna gibi birçok kuru bakliyat ürünü bulabileceğiniz site içinde; Chia tohumu, zencefil, kara zencefil şurubu, kuşburnu, hazır patates püresi gibi birçok farklı gıda lezzetini bulabilirsiniz. Kuru bakliyat dendiği zaman akıllara ilk olarak kuru fasulye, nohut gibi ürünler geliyor. Ancak kuru bakliyat oldukça geniş yelpazeye sahip olan bir gıda grubudur. 

Sofranıza lezzet katacak birçok ürünü bir arada bulabilirsiniz. Sofraların vazgeçilmez gıdaları şüphesiz kuru bakliyat ürünleridir. Kırmızı mercimek ile yemek, çorba ve köfte yapılabileceği için birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilen bir üründür. Ancak genel olarak bakıldığı zaman ülkemiz kültür açısından oldukça zengin olduğu için kuru bakliyat ürünlerinin birçoğu, kırmızı mercimek gibi farklı yemek türlerinde kullanılabiliyor.

Sizler de sıcakta ve soğukta market alışverişi ile uğraşmak istemiyor iseniz hemen harekete geçebilirsiniz. Dilediğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek kısa bir süre içinde siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Siparişini vermiş olduğunuz bakliyat çeşitleri kısa süre içinde elinize ulaşmış olacaktır. 

Bakliyat Markaları

Birçok kişi için satın alacak olduğu ürünün markası oldukça önemlidir. Bakliyat ürünleri düzenli olarak satın alınan ihtiyaçlardır. Çoğu zaman yemek konusunda kurtarıcı olabiliyor. Markadan markaya ürünlerin lezzetleri de değişmektedir. Sizler de birçok farklı marka içinden dilediğiniz bakliyat çeşitleri ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Site içinde birçok farklı markayı bulmanız mümkün olacaktır. 

Hayfene, Mutlu Makarna, Knorr, Duru, Bio Yaşam, Lokman, Esdur gibi saymakla bitmeyecek birçok bilindik markayı site içinde bulmanız mümkün olacaktır. Kuru baklagil çeşitleri için devamlı olarak tercih ettiğiniz bir marka var ise bunu kolaylık ile bulabileceğinizden şüpheniz olmasın. Her ürüne kolay bir şekilde ulaşarak satın alabilirsiniz. 

Kuru Bakliyat Fiyatları

Her geçen gün birçok ürünün fiyatı artış göstermektedir. Bu ürünlere elbette kuru bakliyat ürünleri de dâhildir. Ancak genel olarak bakıldığı zaman kaliteli markaların ürünleri satışa sunulmaktadır ve birçok yere göre fiyatlar daha uygun olmaktadır. Bu yüzden siz de kendi bütçenize uygun olacak şekilde dilediğiniz bakliyat ürününü kolaylık ile bulabilirsiniz. 

Farklı birçok markana çeşitleri ile karşılaşabileceğiniz aZall sitesi ile evinizin yalnızca makarna değil birçok bakliyat ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Site içinde sizlere sunulan fiyatların ilginizi çekeceğinden şüpheniz olmasın. Ürünlerin lezzeti ve kalitesi ile her gün sofralarınızı renklendirebilirsiniz. Üstelik bu ürünler vitamin açısından da oldukça zengin gıdalardır. Bu yüzden düzenli olarak tüketmekte fayda olacaktır. 

 


Kazancınız 5%
Promosyon
2,610.00 TL 2,479.50 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
3,150.00 TL 2,992.50 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
350.00 TL 332.50 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
2,240.00 TL 2,128.00 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
1,662.00 TL 1,578.90 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
63.00 TL 59.85 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
6,210.00 TL 5,899.50 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
4,410.00 TL 4,189.50 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
99.00 TL 94.05 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
3,150.00 TL 2,992.50 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
1,515.00 TL 1,439.25 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
2,325.00 TL 2,208.75 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (40)
Bakliyat Çeşidi
Makarna Çeşidi
Çorba Çeşidi
Mağaza
    Tümünü göster (21)
Fiyat

 – 

  • 29
  • 5899.5