0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Yazı Tahtası, Pano

YAZI TAHTASI PANO

Yazı tahtası, özellikle ofislerde ve okullarda artık zorunlu bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu tahtalar; kullanım kolaylığı, dekoratif olması, modeli ve kullanım alanları gibi çeşitli değişkenlere bağlı olarak pek çok kişi tarafından tercih edilir. Bu ürünler sayesinde uygun kalem kullanarak yazı yazılabilir ve not alınabilir.

Pano adını verdiğimiz bu tahtalar, tebeşir ile yazı yazılan kara tahtaların yerine geçmeyi başarmıştır. Hem temiz hem de daha net bir görünüm sunan bu tahtalar sayesinde öğrencilere veya personellere eğitim verilebilmektedir. Ayrıca bu tahtaların farklı modeller ile satışa sunulduğu söylenebilir.

Yazı tahtası fiyatları pek çok değişkene bağlı olarak farklılık gösterebilir. Tahtanın kalitesi, boyutu ve ek özellikleri fiyatı doğrudan değiştirebilmektedir. Bu nedenle net bir fiyat bilgisi vermek mümkün değildir.

Duvar Panosu

Duvar panosu, evlerde ve işyerlerinde dekoratif amaçla kullanılan ürünlerdir. Silinebilir bir yapıya sahip olan bu ürünler duvar yüzeye yapıştırılarak mekanların iyileştirilmesi ve güzelleştirilmesi sağlanabilir.

Tel duvar panosu, tel kullanılarak üretilen bir üründür. Minimal bir tasarıma sahip olan tel pano, sade görüntüsü sayesinde tüm ortamlarda uyumluluk gösterebilir. KZY tel pano ise en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Sizler de Duvar panosu modelleri inceleyerek evinize veya işyerinize uygun bir pano satın alabilir ve ortamın görünümünü kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

Dekoratif Duvar Panosu

Sizlerin de bildiği üzere dekorasyon fikirleri, ortamın görünümünü ve havasını doğrudan değiştirebilmektedir. Dekoratif duvar panosu da bu bağlamda tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Bu ürün sayesinde bulunduğunuz ortamı daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Duvar panosu modelleri birbirinden farklı amaçlar için kullanılabilir. Bu ürünleri tercih ederken boyutuna, rengine ve kalitesine dikkat etmeniz gerekir. Örneğin küçük odaların duvarlarında bu ürünü kullanmak istiyorsanız, daha minimal boyutlara sahip olan panoları tercih etmeniz gerekecektir. 

Ahşap duvar panosu ise son zamanların gözdesi haline gelmiştir. Ahşap görünümü sayesinde odanıza ayrı bir hava katacak olan bu ürün, ahşap özelliği sayesinde kolayca temizlenebilir. Artamania Pilates dekor tablo bu ürüne örnek olarak gösterilebilir. Ayrıca ahşap modellerin neredeyse tüm duvar renkleri ile uyumluluk gösterdiği bilinir.

Duvar Fotoğraf Panosu

Duvar fotoğraf panosu, kendinizin veya yakınlarınızın fotoğraflarını sergileyebileceğiniz dekoratif ürünlerdir. Bu panolar üzerine ekleyeceğiniz fotoğraflar sayesinde hoş bir görünüm elde edebilir ve hatıralarınızı yaşatabilirsiniz. BNC DESIGN özel resimli ahşap fotoğraf panosu bu ürüne en güzel örneklerden bir tanesidir.

Pano modelleri amaca uygun olarak satın alınmalıdır. Eğer fotoğraflarınızı sergilemek istiyorsanız buna uygun olan bir pano satın almanız gerekecektir. Aksi takdirde isteklerinizi gerçekleştirmeniz pek mümkün değildir. Sizler de duvar fotoğraf panosu satın alarak anılarınızı her zaman canlı tutabilirsiniz.

Duvar Not Panosu

Duvar not panosu, üzerine çeşitli notlar ve yazılar ekleyebileceğiniz ürünlerdir. Dekoratif amaçlı olarak da kullanılabilen bu ürün sayesinde unutmak istemediğiniz olayları veya planlamaları duvar üzerinde not alabilirsiniz. Böylece daha planlı bir şekilde yaşayabilir ve işlerinizdeki aksamaların önüne geçebilirsiniz. 

Duvar not panosu çeşitli renklerde ve boyutlarda satışa sunulmaktadır. Bu ürünü satın almadan önce duvar ölçülerini ve renklerini hesaba katmalı ve ona göre karar vermelisiniz. 

Sizler de pano modellerine göz atmak ve beğendiğiniz panoları satın almak istiyorsanız, aZall web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu web sitesi duvar panosundan yazı tahtasına kadar pek çok ürünü sizlerin hizmetine sunmaktadır. Ayrıca güvenilir ödeme yöntemleri sayesinde asla bir problem ile karşı karşıya kalmazsınız.

 

Kazancınız 5%
Promosyon
100.00 TL 95.00 TL
Kazancınız 15%
158.64 TL 134.24 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
140.53 TL 108.40 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
481.84 TL 415.58 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (12)
Mağaza
    Tümünü göster (9)
Fiyat

 – 

  • 49.99
  • 14158.1