0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Yapı Market

Yapı Market 

Yapı market, kısaca inşaat ürünleri mağazasıdır. Evlerimizi geliştirerek yaşam standartlarımızı yükseltme anlamında pek çok fikir vermektedir. Kimi mesleği gereği, kimi ise hobi amacıyla yapı marketlerin müdavimi olur. Halıdan hırdavata, çiçekten perdeye, otomobil aksesuarından elektrik tesisatına kadar binlerde çeşit ürünü bir arada bulabilirsiniz. Firma olarak nakliye servisi, montaj gibi farklı birçok hizmeti de sunmaktayız. Günümüzde oldukça popüler hale gelen yapı marketler, ülkemizde oldukça yeterli sayıda ve büyüklükte bulunmaktadır. 

Yapı marketleri içerisinde hem ürün çeşitliliği hem de marka sayısı açısından fazlasıyla donanımlıyız. Firmamız tarafından zaman zaman indirimler düzenlenerek her bütçeye hitap edilebilmektedir. Kendi dekorasyon ürünlerini oluşturmak isteyenler için birbirinden güzel yapı malzemeleri alternatifleri sunmaktayız 

Yapı Marketlerdeki Ürün Talepleri 

Yapı marketlerin inşaat ürünleri bulundurduğunu söylemiştik. Evinize, bahçenize ya da iş yerinize yeni bir şeyler katmak istiyorsanız bu marketler sizler için ideal yerlerdir. Tabi her alanda olduğu gibi yapı marketlerinde de yoğun ilginin olduğu ürünler vardır. Bu listenin en başlarında hırdavat malzemeleri gelmektedir. Aslında hırdavat dediğimiz zaman çok geniş bir yelpazeden bahsetmiş oluyoruz. İçerisinde birçok ürünü barındırmaktadır. Tamir ve onarımlarda kullanılırlar. Onun da kendi içerisinde çeşitli türleri vardır. Bunlar elektrikli aletlerden basit el aletlerine kadar her türlü hırdavat market ürünlerini kapsamaktadır. Peki, firmamızda mevcut bu malzemeler nelerdir? En azından isimlerini verelim. 

 • silikon tabancası>span class="TextRun SCXW168832557 BCX0">, kaynak makineleri, leyim, boya tabancası, harç mikseri, kompresör gibi elektrikle çalışanlar.  
 • Matkap ucu, dübel, silikon, boya, vida çeşitleri, tel, çivi gibi yedek parça ve aksesuarlar. 
 • Pense, tornavida, kontrol kalemi İngiliz anahtarı, maket bıçağı, çekiç, kürek, keser, hırdavat çantaları, vida çantaları gibi el aletleri.  

Yenilik İç Cephe ile Başlar 

Bir mekânı yeniden oluşturmak ya da güzelleştirmek için köklü değişiklikler yapılabilir. Gerekli olanların başında alçı malzemeleri gelir. Alçı, genellikle ev ve iş yerlerinin duvar ve tavan kaplama malzemesi olarak kullanılır. Ortamın sıvası atıldıktan ve bir süre bekletildikten sonra sıra diğer aşamalara gelebilir. Çünkü bir ortam için ilk adım duvarlarda gerçekleştirilir.  

Tavandaki alçı işleminin sağlanmasıyla eğer tavanda bir işlem yapılacaksa buna başlanır. Beyaz tavanlardan sıkılanlar için doğru bir adımdır. Aynı zamanda tavan dekorasyonu, iç mekân tasarımlarında fark yaratan bir konudur. Yapılabilecek sayısız uygulama mevcuttur. Bunlardan göz alıcısı asma tavan uygulamasıdır. Detaylıca bu işleme bir göz atalım. 

Asma Tavan Uygulaması 

Tavan dekorasyonunda üçüncü boyuta geçiş! Bu uygulama ile birbirinden yaratıcı tasarımlara sahip olabilirsiniz. Uygulamada gerekli olan asma tavan malzemeleri firmamızdan temin edebilirsiniz.  Alçıpandan yapılan asma tavanların görünümünü zenginleştirmek adına şerit LED ve spot lambaları da kullanabilirsiniz. Asma tavan uygulamasına ek olarak gergi tavan modellerine de yer verilebilir. En çok oluşturulan gökyüzü ve deniz temaları için onlarca seçenek mevcut. Bu tamamen sizin kişisel tercihinize kalmıştır.  

Otantik bir mekânda tavan dekorasyonunu ahşap ile birleştirdiğinizde ortaya mükemmel bir sonuç çıkarır. Bunun için zeminde kullandığınız parkeleri bile kullanabilirsiniz. Bu noktada ahşap yapı malzemeleri için ürünlerimiz arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.  

Yine tavan dekorasyonunda kartonpiyer kullanmak, zengin bir görünüm oluşturmanıza yardımcı olur. Bordür olarak ya da üç boyutlu desen çalışması olarak kartonpiyer detaylardan yararlanabilirsiniz. 

Sundurma İşlemi 

Sundurma, herhangi bir kapı ya da kapı görevi gören geçidin arka kısmını duvara vererek yapılan güneş, yağmur, kar gibi faktörlerden koruyan küçük çatı demektir. Bina dışındaki iskele, zemine, parmaklıklara ve ince duvarlara temas etmemelidir. En az bir kişinin rahatlıkla ayakta durabileceği kadar büyük olması gerekir. Bu sistem için çok farklı seçenekler bulunmaktadır. Sundurma işlemi ürün seçeneklerinin en önemli noktası ise kullanılan sundurma malzemeleri olmaktadır. Ferforje, çelik profil, ahşap gibi malzemelerle sundurma çerçeveleri oluşturulabilir. Sundurma üzerindeki kaplama için de ondüline, ahşap vb. materyaller tercih edilebilir.  

Dış Cephe Düzenlemesi 

Dış cephe ne kadar dayanıklı olursa yapı da o kadar güçlü olur. Dolayısıyla çeşitli uygulamalardan geçmektedir. Isı, su ve ses yalıtımı sağlayarak yapıyı dış koşullara karşı koruyan, aynı zamanda yapının mimari tarzını tamamlayan dış cephe kaplamaları, çeşitli ürünlerle firmalar tarafından yapılır. Kaplamalarda mevcut ürünlerimizden doğal taşlar, ahşap, seramik, mermer, tuğla, alüminyum, betopan, PVC, prekast gibi dış cephe duvar yapı malzemeleri kullanabilirsiniz. Bir başka dış cephe uygulaması da mantolamadır. Enerji tasarrufu yapmak ve elbette binanın görünümünü güzelleştirmek için en önemli nokta, işin ustasını bulmaktır.  

Dış Cephe Malzeme Fiyatları 

İster mantolama olsun isterse kaplama, maliyet kullanılan malzemelerin kalitesine, markasına göre değişebildiği gibi tercih edilen firmanın hizmetine de bağlıdır. Kendi firmamız adına konuşacak olursak her bütçeye uygun dış cephe malzeme fiyatları mevcuttur. Dolayısıyla belli bir fiyat aralığı vermek doğru olmayacaktır. Malzemelerin özeliklerini, kendi bütçenizi ve yapının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak seçimizi yapmanız gerekir. Çıkan meblağ yüksek olacaktır fakat unutmamanız gereken bir nokta var. Bunu ne kadar sağlam bir şekilde yaptırırsanız o kadar uzun ömürlü olacaktır. O yüzden bir kereye mahsus olduğunu düşünürseniz ödeme kısmı daha kolay olacaktır. 

Sıkça Sorulan Sorular 

 • Yapı marketleri kategorisinde neler satılır? 

Yapı market olarak hizmet veren şirketimiz pek çok değişik kategoride ürün bulundurur. Aradığınız her türlü yapı malzemelerini bulmanız mümkündür. İnşaat malzemeleri, hırdavat ürünleri, tesisat malzemeleri, paneller, bahçe malzemeleri gibi birçok ürünü temin edebilirsiniz. 

 • Güvenli alışveriş yaptığımdan nasıl emin olabilirim? 

Markamız için en önemli adımlardan biri de güvenliktir. Alışverişinizi güvenle gerçekleştirebilmeniz için 3D Secure ile güvenli ödemeyi tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda firmamız SSL güvenlik hizmetini de sizlere sunmaktadır. Dolayısıyla alışveriş esnasında tedirginlik yaşamadan dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. 

 • Kişisel bilgilerim korunuyor mu? 

Müşterilerimiz bizim için her zaman önemlidir. Aynı şekilde haklarını korumak da görevimizdir. Mağazada gerçekleşen satışlarımızda gösterdiğimiz özeni online satışlarımızda da gösteriyoruz. Bilgilerinizin korunmasına dair kafanızda soru işareti kalmasın. 

 • Değişim veya iade yapmanın şartları nelerdir? 

Ürünlerimizi sizlere iletme sürecinde oldukça titiz çalışmaktayız. Firmamızdan çıkışından size ulaşana kadar denetimlerimiz devam etmektedir. Eğer kutuyu açtığınızda herhangi bir kusur/farklılık görürseniz elbette değişim veya iade gerçekleştirebilirsiniz, firmamız elinden gelen desteği sunmaktadır. Ancak kullanıcı kaynaklı bir hata oluşursa bu durumda değişim ya da iade kabul etmemekteyiz. 

Kazancınız 13%
2,250.00 TL 1,960.00 TL
Kazancınız 13%
1,500.00 TL 1,300.00 TL
Kazancınız 16%
1,900.00 TL 1,600.00 TL
Kazancınız 8%
Promosyon
2,937.00 TL 2,566.80 TL
Kazancınız 16%
45.00 TL 38.00 TL
Kazancınız 8%
Promosyon
500.00 TL 460.00 TL
Kazancınız 8%
Promosyon
500.00 TL 460.00 TL
Kazancınız 8%
Promosyon
779.00 TL 716.68 TL
Kazancınız 8%
Promosyon
779.00 TL 716.68 TL
Daha fazla göster
Marka
  Tümünü göster (100)
Mağaza
  Tümünü göster (100)
Fiyat

 – 

 • 5
 • 347363