M3 Decorium Uzun Kamış Bambulu Deve Tüylü Püsküllü Sazlık Çiçeği Dal Cam Vazo

1,389.90 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 22 Haziran Cumartesi günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

- Marka: M3 Decorium

- Cam Vazo 40 cm

- 8 Adet Bambu Üzeri Tüylü Kuru Bitki

- Dal boyu esnetilebilir 160 cm

- Deve Tüyü Püsküllü Bambu Dal

- Kaliteli Garantili Ürün

Uzun Kamış Bambulu Deve Tüylü Püsküllü Sazlık Çiçeği Dal Cam Vazo, şık bir tasarıma sahip olan ve evinize doğal bir atmosfer katmaya yardımcı olan dekoratif bir üründür. M3 Decorium markası tarafından üretilen bu cam vazo, 40 cm boyutlarındadır ve evinizin herhangi bir köşesinde harika bir görünüm sağlar.

Bambu üzeri tüylü kuru bitkilerle tasarlanmış olan bu sazlık çiçeği dalı, 8 adet bitki içermektedir. Bu bitkiler, evinize doğal bir dokunuş katarken aynı zamanda rahatlatıcı bir atmosfer yaratır. Dal boyu esnetilebilir özellikte olduğu için istediğiniz yükseklikte kullanabilirsiniz.

Deve tüyü püsküllü bambu dalı, bu ürünün en dikkat çekici özelliklerinden biridir. Doğal malzemelerden üretilmiş olan bu dal, evinizde doğal ve rustik bir atmosfer oluşturmanıza yardımcı olur. Ayrıca, kaliteli bir şekilde üretilmiş olan bu ürün, uzun ömürlü kullanım sağlar.

Uzun Kamış Bambulu Deve Tüylü Püsküllü Sazlık Çiçeği Dal Cam Vazo, M3 Decorium markası tarafından kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir ve kullanımı garanti altındadır. Bu ürünü evinizde, ofisinizde veya herhangi bir mekanda kullanarak şıklık ve doğal bir atmosfer elde edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Daha Fazla M3 Decorium

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Marka:
Materyal (dekorasyon-aydınlatma):
Cam


Sık Sorulan Sorular

M3 Decorium Uzun Kamış Bambulu Deve Tüylü Püsküllü Sazlık Çiçeği Dal Cam Vazo fiyatı ne kadar ?

M3 Decorium Uzun Kamış Bambulu Deve Tüylü Püsküllü Sazlık Çiçeği Dal Cam Vazo fiyatı 1389.90 TL olarak öne çıkmaktadır.

M3 Decorium Uzun Kamış Bambulu Deve Tüylü Püsküllü Sazlık Çiçeği Dal Cam Vazo satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

M3 Decorium Uzun Kamış Bambulu Deve Tüylü Püsküllü Sazlık Çiçeği Dal Cam Vazo En geç 22 Haziran Cumartesi günü kargoya verilir.

aZall.com, M3 Decorium Uzun Kamış Bambulu Deve Tüylü Püsküllü Sazlık Çiçeği Dal Cam Vazo ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, M3 Decorium Uzun Kamış Bambulu Deve Tüylü Püsküllü Sazlık Çiçeği Dal Cam Vazo ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

M3 Decorium Uzun Kamış Bambulu Deve Tüylü Püsküllü Sazlık Çiçeği Dal Cam Vazo ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, M3 Decorium Uzun Kamış Bambulu Deve Tüylü Püsküllü Sazlık Çiçeği Dal Cam Vazo ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.