Ev & Dekoratif Aksesuarlar

Ev & Dekoratif Aksesuarlar

Evlerde kullanılan ev aksesuarları aslında mobilyaları süsleyen ve evi bir tasarım alanı haline getire önemli bir aşamadır. Bu nedenle her evde yeterli oranda ve doğru bir biçimde aksesuar kullanımı önerilir. Ev aksesuarları evi dizayn eden kişinin karakterini de oldukça net bir biçimde gösterir. Bu nedenle dekorasyon unsuru olan aksesuarlar herkesin dikkatini çeker. Ev dekorasyon ürünleri binlerce alternatife sahiptir ve kullanım alanı da oldukça geniştir.

Duvar dekoratif ürünleri buna örnek olur. Aynı zamanda modern konsol süsleri de bulunur. Bunlar gibi pek çok yerde dekoratif unsurlar dikkat çeker. Modern salon aksesuarları da örnek gösterilebilir. Tasarımlar modern olabileceği gibi vintage veya farklı modeller de olabilir. Bu sayede dekoratif açıdan çeşitlilik doğar. Dekoratif salon aksesuarları olarak da pek çok ürün bulunur. Azall ev ve yaşam kategorisi içerisinde yer alan dekoratif ürünler, mobilyaları destekleyen tasarımlara sahiptir. Farklı malzemelerden elde edilen ürünler de bulunur. Hem ahşap hem metal ve daha farklı pek çok malzemede ev aksesuar ürünleri yer alır.

Duvar Dekoratif Ürünleri ile Zengin Duvar Dizaynı

Duvar dekoratif ürünleri oldukça önemlidir. Duvar dekoratif ürünlerinin kullanımı ile duvar dizaynı zenginleşir. Aynı zamanda evdeki dekoratif ürün ihtiyacını da büyük oranda karşılar. Dekorasyonda ayna bu aşamada öne çıkan bir unsurdur. Ayna kullanımı duvar dekorasyonu ile bütünleşir ve çok daha etkili olabilir. Özellikle devasa aynalar ve yerine göre küçük aynalar tasarıma hoşluk ve genişlik katar.

Dekoratif duvar süsleri de Azall ürünleri arasında yer alır. Çerçeveler, tablolar, duvar saatleri ve daha pek çok ürün duvar dekoratif unsurlarının arasında bulunur. Dekoratif duvar süsleri herkese hitap edebilecek tasarımları barındırır. Bu sayede tasarımlar mobilyalar ile bütünlük sağlar. Halılar, mobilyalar ve diğer aksesuarlar ile duvar aksesuarları uyumlu olur. Bu da tasarımın bir bütün olmasını sağlar. Duvar dekoratif ürünleri bu nedenle oldukça önemlidir ve tamamlayıcı görev görür.

Salon İçin En Uygu Aksesuarlar

Salon aksesuarları binlerce çeşit içerisinden sizlere sunulur. Salon aksesuarları arasında objeler fazlasıyla ağırlıklıdır. Dekoratif objeler olarak da bilinen ürünler irili ufaklı çeşitlere sahiptir. Bunlar modern konsol süsleri olabileceği gibi çok daha büyük ebatlı ve zeminde yer alan aksesuarlar da olabilir. Dekoratif vazo kullanımı oldukça yaygındır. Bu vazolar vintage etkisine sahip olduğu gibi oldukça modern örnekler de bulunur.

Aynı zamanda salon aksesuarlı farklı formlara da sahip olabilir. Bu aksesuarlar çiçek biçiminde, çerçeve şeklinde ve daha pek çok özelliğe sahip olabilir. Salon aksesuarlarında adeta sınırlama bulunmaz ve herkese hitap edebilecek çeşitleri bünyesinde barındırır. Salon aksesuarları zengin tasarımları ve farklı malzeme kullanımı ile öne çıkar.

Modern Konsol Süsleri ve Dekoratif Objeler

Modern konsol süsleri ve dekoratif objeler arasında minik bitkiler de yer alır. Minik bitkiler yeşil ve renkli tasarımı ile öne çıkar. Bunları da konsol süsleri ve dekoratif objeler destekler. Ev aksesuarları arasında yer alan konsol süsleri oldukça yaygındır. Televizyonu konsolu bunların arasında yer alır. Bir evi dizayn etmek için birtakım objeler gerekir ve bu objeler evi daha özgün bir hale getirir.

Ev dekorasyon ürünleri oldukça küçük dekoratif objeler de olabilir. Evin tasarımına ve mobilyalarına uygun olarak birtakım dekoratif objeler öne çıkar. Bunlar dekoratif salon aksesuarları olarak yaygın bir biçimde kullanılır. Azall’ın ev ve yaşam kategorisi içerisinde yer alan hem büyük hem küçük binlerce aksesuar ürünü ile evi zenginleştirme imkânı sunulur. 

Kazancınız 5%
Promosyon
210.00 TL 175.75 TL
Kazancınız 20%
74.90 TL 59.90 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (100)
Parça Sayısı
Materyal
    Tümünü göster (21)
Mağaza
    Tümünü göster (100)
Fiyat

 – 

  • 5.49
  • 9603.3