0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Su Sporları

YAZIN EĞLENCESİ ŞİŞME HAVUZ OYUNCAKLAR

Şişme havuz oyuncakları içleri hava ile doldurulabilen, denizlerde ve genelde havuzlarda kullanılan eğlenceli ve pratik oyuncaklardır. Bu oyuncaklar genelde plastik benzeri bir maddeden yapılırlar ve yapı olarak bir balon ile aynı görülebilirler. Bazıları bir pompa yardımı, bazıları ağız ile içine hava doldurma yolu ile şişirilirler. Şişme havuz oyuncakları farklı modellerde, renklerde, şekillerde ve desenlerde olabilirler. Şişme havuz oyuncakları çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptirler. İnternet sitemiz üzerinden sanal mağazamıza giriş sağlayarak farklı boylarda, çeşitlerde, renklerde ve farklı şekillerde şişme havuz oyuncakları ve çok daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Beğenmiş olduğunuz ürünleri alışveriş sepetinize ekleyebilir ve siparişinizi dilediğiniz anda tamamlayabilirsiniz.

Desenli Şişme Havuz Modelleri

Şişme havuz modelleri genel anlamda içleri hava ile doldurulabilen ve içi hava ile doldurulmasının ardından içine su ekleyerek ufak ya da büyük modellerde havuz alanları elde edebilmemizi sağlayan pratik ve kullanışlı ürünlerdir. Özellikle yaz dönemlerinde tercih edilen şişme havuz modelleri bahçelere, teraslara ve hatta bazı modelleri büyük balkonlara bile yerleştirilebilir olarak tasarlanmışlardır. Son derece ferahlatıcı ve eğlenceli vakitler vadeden bu oyuncaklar pratik yapıları ile son derece kolay bir biçimde taşınabilir, kurulabilir ve kolaylıkla tekrar toplanabilirler. Şişme havuz modelleri belli büyüklük ve şekillerinin yanında farklı renklere ve farklı desenlere de sahiplerdir. Desenli şişme havuz modelleribu modeller arasında en çok tercih edilenleri ve en sık satın alınan modelleridir. Siz de hemen internet sitemiz üzerinden sanal mağazamıza göz atabilir ve birbirinden eğlenceli, birbirinden kaliteli ve birbirinden kullanışlı şişme havuz modelleri, havuz oyuncakları ve çok daha fazlasına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Şnorkel Seti ve Diğer Havuz Gereçleri

Şnorkel seti ürünleri havuz ya da deniz gibi alanlarda bir gözlük ve suyun dışına taşan bir boru yardımıyla nefes almanızı sağlayan havuz aletleri ve eğlenceli oyuncaklardır. Deniz gözlüğü şnorkel setleri bu modellerin üst kısmında gözlük olanlarına verilen isimdir. Bu gözlük yardımı ile su altında çok daha net bir görüş elde edebilir ve şnorkel seti sayesinde su altında nefes alabilir ve istediğiniz kadar kalabilirsiniz. Siz de en son model şnorkel seti ürünlerine kolluk ya da deniz maskesi gibi diğer havuz gereçlerimize göz atmak için hemen sanal mağazamızı ziyaret edin ve en kaliteli ürünlere en uygun fiyatlar karşılığında sahip olma şansını kaçırmayın.

Mağazamızda El Pompası Fiyatları

El pompası fiyatları şişme havuz ve diğer hava ile doldurulan havuz oyuncakları için kullanılan el pompası ürünlerimiz için belirlemiş olduğumuz fiyatlardır. Bu fiyatlar el pompası ürününün modeline, işlevine ve kalitesine göre belli bir yelpaze içerisinde değişim gösterebilir. Siz de bizleri internet sitemiz üzerinden takip edebilir, buradan ürünlerimizi inceleyebilir ve dilediğiniz şişme havuz oyuncakları ya da şnorkel seti ürünü veya başka bir ürünü alışveriş sepetinize ekleyerek tercih ettiğiniz bir zamanda siparişinizi kolaylık ile verebilirsiniz. aZall olarak sizlere sadece siparişiniz sırasında değil, sonrasında da destek olma garantisi veriyoruz. aZall olarak siz kullanıcılarımız için en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara, ve üzerine en cazip, en kolay ve en cüzdan dostu ödeme fırsatları ile sizlerin huzuruna sunuyoruz.

Kazancınız 14%
749.90 TL 647.90 TL
Kazancınız 27%
999.90 TL 729.90 TL
Kazancınız 33%
1,699.90 TL 1,139.90 TL
Kazancınız 21%
289.90 TL 229.90 TL
Kazancınız 29%
899.90 TL 639.90 TL
Kazancınız 18%
599.90 TL 489.90 TL
Kazancınız 7%
999.90 TL 929.90 TL
Kazancınız 17%
359.90 TL 299.90 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
599.00 TL 539.10 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (48)
Renk
    Tümünü göster (50)
Mağaza
    Tümünü göster (23)
Fiyat

 – 

  • 37.68
  • 43525