Salon Tekstili

Salon Tekstili Ürünleri 

 

Ev tekstil ürünleri bilindiği üzere çok geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Ev dekorasyonu denince en fazla ön plana çıkan ürünler bu kategoride yer alır. Örtülerden perdelere, halılardan koltuk şallarına çok sayıda çeşitli ürüne sahiptir. Hem evinizin dekorasyonunu mükemmelleştirecek hem de işlerinizi kolaylaştıracak pratik ürünlere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Evinizin en önemli bölümlerinden biri olan salonlarınızı salon tekstil ürünleriyle şahane bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Kanepe, çekyat, koltuk örtülerinden masa örtülerine kadar birçok ürüne salon tekstili kategorisinden ulaşabilirsiniz. 

Salon dekorasyonunuzu planlarken yastıklar, koltuk örtüleri, minderler, koltuk şalları ve benzeri unsurlarla ulaşmayı hedeflediğiniz havayı elde edebilirsiniz. Birbirinden tarz ürünler ile salonunuza renk katmak mutluluk verici olacaktırFarklı renklerle monoton bir görüntüyü hareketlendirebilirsiniz. 

 

Rahatlığın En Güzel Hali Kırlent Ve Yastıklar 

 

Kırlent ve yastıklar, her ne kadar koltukların üzerinde dekoratif amaçlarla kullanılsa da salonlarımızın rahatlık açısından da vazgeçilmezleridir. Kırlentler küçük yastıklardır ve salon dekorasyonunun en özel parçalarındandır. Özellikle dijital baskının gelişmesiyle farklı bir boyut kazanmışlardır. Ev tekstil ürünleri arasında bu yönüyle en çok rağbet gören parçalardandır. Kırlentlerin en işe yarar özelliklerinden biri de iki ana bölümden meydana gelmesidir. Bunlardan biri kırlent kılıfı bir diğeri ise kırlent içidir. Bizleri en fazla ilgilendiren sunacağı görsel bakımından kırlent kılıfıdır. Günümüzde kırlent kılıfları ev dekorasyonunda mükemmel dönüşümlere yol açabilmektedirler. Çeşit çeşit ve dilediğiniz zaman değiştirebileceğiniz kılıflarla salonunuzun atmosferiyle oynamanız mümkün hale geliyor. Kırlent sayısı ve renklerinin salonunuza uyumlu olması dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biridir. 

 

Eskimeye Karşı Koltuk Örtüleri İle Tanışın! 

 

Birçok insan koltuk kumaşlarının çok çabuk eskimesi, yıpranması veya lekelenip kötü görünmesinden şikayetçi olabilmekte. Güneş ışığından, sık kullanımdan dolayı renk atmaları yaşanabilmektedir. En olumsuzu da geri dönüşü olmayan deformelerin yaşanması. Üstelik koltuk kumaş değişiminin maliyetinin yüksek olması da söz konusudur. Bunun için geliştirilen ve en çok tercih edilen yöntem koltukların farklı koltuk örtüsü modelleri ile korunmasıdır. Sitemiz üzerinden de görebileceğiniz gibi koltuk örtüsü çeşitleri oldukça fazladır. Koltuk kılıfları sayesinde koltuklarınızı bir tek başlarına gelebilecek zararlardan korumuş olmazsınız. Aynı zamanda istediğiniz zaman değiştirebileceğiniz renklerde ve desenlerde dekoratif örtülere sahip olmuş olursunuz. Salonunuzda görmek istediğiniz renlerde, modellerde üstelik sizlere sunacağı kullanım kolaylığı ile harika koltuk örtüsü modellerini inceleyebilirsiniz.  

 

Salon Takımı 

 

Salonunuzda tüm mobilyalar tamamlandı. Fakat bir şeylerin eksik olduğunu düşüyorsunuz. İşte eksik olan birbirinden harika modelleriyle tamamlayıcı ürünler. Salon takımında kullanacağınız masa örtüleri, runner, yemek masası tamamlayıcısı olarak peçeteler bir set olarak mobilyalarınıza eşlik edecekler.  Genellikle klasik dekorasyon tercih edilmiş evlerde yer alan salon takımları zevkinize göre farklı modellere sahiptir. İğne oyalı, kanaviçeli, saten gibi modellerin yanı sıra işlemeli, dantelli, boncuklu ve swarowski taşlı gibi bakışları üzerinde toplamayı başarabilen modeller de satışa sunulmaktadır. Dekoratif örtüler dendiğinde bu modeller incelenmeyi hak ederler. Salon takımlarınızda bulunan ürünlerin sayılarına dikkat etmelisiniz. Satın almadan önce ortalama misafir sayınızı göz önünde bulundurmalısınız. Böylelikle davetlerinizde eksiklik durumları yaşanmasının önüne geçebilirsiniz. 

 

Koltuk Şalı Ve Örtüleri 

 

Koltuklarınızın hem daha güzel görünmesi hem de varsa deforme olan kısımlarının görünmesini engellemek amacıyla birçok alternatife sahip olduğunuzu unutmayın. Kanepe örtüsü modelleri modelleriyle koltuk, kanepe, çekyatlarınızı arzu ettiğiniz görünüme dönüştürebilirsiniz. Koltuk örtülerinin yanı sıra kullanabileceğiniz bir diğer ürünler de koltuk şalı çeşitleridir. Koltuk şallarını koltuk örtülerinin üzerine kullanabileceğiniz gibi tek başlarına da kullanma imkanına sahip olacaksınız. Koltuk şalları hem daha az yer kaplaması hem de battaniye amacıyla da kullanılabilmesi yönüyle oldukça elverişlidir. Nerdeyse bütün dekorasyonlara uyumlu olduğunu ve kullandıkça daha çok seveceğinizi söylemek mümkündür. Çekyat koltuk örtüsü şalı da çekyatlarınız için mükemmel tamamlayıcılar olacaktır. Özellikle örgülü modelleriyle görenleri kendine hayran bırakan ürünlere sitemizden ulaşabilirsiniz. 

 

Halılarla Rahatlık Örtülerle Dekorasyon 

 

Salonlarınıza ayak bastığınız anda rahatlamış hissetmek ister misiniz? Yapacağınız halı seçimiyle konfor ve şıklığı salonlarına taşıyabilirsiniz. Eğer tam bir klasik hayranıysanız işte size uygun halı modelleri: yünlü ve pamuklular. Suni ve gerçek kürkten imal edilmiş modeller de satışa sunulmaktadır. Farklı desen, renk ve yüzeylere sahip halılarla adım attığınız anda salonunuzda rahatlamış hissetmeye başlayacaksınız. Alerjik yapıya sahip iseniz sisal halıları kullanabilirsiniz. Sisal adı verilen malzeme bitkisel olmasından ötürü sağlık ve temizlik konusunda kolaylıklar sunacaktır.  

 

Salon tekstili denildiğinde akla gelen bir diğer ürün de masa ve sehpa örtüleridir. Sehpa örtüleri salon dekorasyonunuzda göz alıcı bir farklılık yaratacaktır. Bunun yanında servis örtüleri de misafirlerinize yapacağınız ikramlarda onlara gösterdiğiniz özeni vurgulamanızda fayda sağlayacaktır. Taç ev tekstili, Karaca ev tekstili gibi birçok kaliteli markanın ürünlerine sitemiz üzerinden ulaşmanız mümkün. 

 

Tül Ve Perdeler İle Odanızın Işığını Kontrol Edin 

 

Evlerimizin her odasında özellikle de salonlarda dekorasyonun olmazsa olmazı tüller ve perdelerdir. Sabah, öğle, akşam... Her vakitte odalarımıza giren ışığı ayarlamamızı sağlayan bu ürünler göz zevkimizi tatmin edecek sonuçlar verir. Hafif, işlemeli birçok tül perde yine opak ve daha kalın perdelerle türlü şekillerde kombin yapılırlar. Uzunluğunu istediğimiz gibi ayarlayarak kişisel dekorasyon anlayışımızı ortaya çıkarabiliriz. Uzun ve zarif tüller hafif bir görünüm sağlarken; işlemeli ve daha ağır modellerle zengin bir görünüm elde edebiliriz. Çekyat örtüsü modelleri gibi tül ve perdelerde de birçok farklı modele sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Pencere büyüklüğünüze, salonunuzdaki hakim renk dokusuna göre, diğer eşyalarınızla sağlayacağı uyuma göre farklı modeller tercih edebilirsiniz. 

 

Salon Tekstil Ürünleri Hakkında Merak Edilenler  

 

Doğru Salon Tekstil Ürün Seçimi Nasıl Yapılır? 

 

Öncelikle bu konuda yapacağınız tüm seçimlerin sizlerin zevk ve hayat tarzlarınıza uygun olması gerektiğini söylemek doğru olur. En sevdiğiniz renklerin, desenlerin yaşam alanınızda olması sizi oldukça rahat ettirecektir. İstediğiniz sadelik ise bunu seçimlerinizle ortaya koymalısınız. Örneğin, koltuk örtüsü kaplama modellerinden en sevdiğiniz kumaş türünü seçtiğinizde koltukta oturmanın ayrı bir keyif verdiğini düşüneceksiniz. Yastıklar, battaniyeler, koltuk şalları otururken, uzanırken sağlayacağınız konforu ve göz zevkini artıracaktır. 

 

Nasıl Farklı Dekorasyonlar Oluşturabilirim? 

 

Evlerimizi içimizden geldiği gibi yansıtmamızı sağlayan tekstil ürünlerini nasıl kombine edeceğimiz tamamiyle kişiye kalmış bir durumdur. Uyumlu renklerle birbirine kusursuz derecede yakışan bir ortam kurmanız mümkündür. Tam tersi zıt renklerle de salonlarınıza hoş bir hareketlilik kazandırabilirsiniz. Oturma grubu örtüsü ile halınızın zıt renklerde olması her zaman olumsuz sonuçlar doğurmayacaktır. Kontrastı yüksek ve dinamik bir görünüme de sahip olma imkanınız olabilecektir. 

 

Bu bakımdan kendinize keskin kurallar koymadan çok farklı kombinlerle hayatınıza şıklık ve renk katabileceğinizi vurgulamak isteriz. Yaratıcılığınızı keyif alacağınız yönde kullanarak şahane sonuçlar elde edebilirsiniz. 

 

Salon Tekstil Ürünlerinin Temizliği Nasıl Yapılmalı? 

 

Tüm tekstil ürünleri gibi salon tekstil ürünlerinin de temizliği yapılmalıdır. Düzenli olarak yıkanmaları önerilmektedir. Toz ve mikropların insanlara vereceği olumsuz durumlardan kaçınılmış olur. Aynı zamanda kötü ve kirli görüntülerin de önüne geçilir. Her ürünün yıkanma ve/veya temizlenme talimatları bulunmaktadır. Özellikle kalıcı olması muhtemel kirlenmelerde bu talimatlara uyulması gereklidir. Normal temizliklerde de ürünlere zarar verecek aşırı yüksek sıcaklıklar ve ağır kimyasallardan uzak durulmalıdır. Bu şekilde ürünlerin kullanım dışı kalması mümkün olabilmektedir. 

Düzenli ve dikkatli temizlik ürününüzün kullanım süresini uzatacaktır. 

 

Sürekli Bozulan Koltuk Örtülerine Nasıl Bir Çözüm Bulabilirim? 

 

Özellikle çocuklu evlerde koltuk çekyat gibi eşyaların örtülerindeki kayma ve bozulma durumları görüntü kirliliğine sebep olabilmektedir. Bu gibi durumların önüne geçilmeyi başaran markalar kaymaz koltuk örtüsülastikli çekyat örtüsü gibi ürünlerle kullanıcıların bu konudaki problemlerine çözüm yolu sunmuşlardır. Sizler de bu gibi kullanım kolaylığı sağlayan ürünlerin ve giydirme koltuk örtüsü fiyatları bilgilerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu özellikleri sayesinde koşuşturan, hareketli, oyun oynamayı seven çocuklu aileler sürekli koltuk örtüsü düzeltme eylemine son verebilecekler. Bu örtüler kullanım kolaylığı yanında farklı model ve renklerle dekorasyonunuza büyük katkılarda bulunacaktır. 

Marka
    Tümünü göster (14)
Renk
    Tümünü göster (157)
Fiyat

 – 

  • 24.65
  • 549.91