Sağlık, Spor ve Diyet

Sağlık Spor ve Diyet  

Bir kitap okuyarak tüm hayatınız değişmeyecektir ama hayatınızda mutlaka değişmeler olacaktır. Sağlık, spor ve diyet kitapları tam olarak hayatınızı olumlu yönde değiştirecek kitaplar arasındadır. İnternette sağlığınızla ilgili pek çok yanıltıcı bilgi olabilir. Kitaplar size daime doğru olanı söyler. Sağlıklı ve zinde bir yaşama başlamanızda beslenme kitapları mutlaka yardımcı olacaktır. 

Günlük yaşantınızda spora çok uzun süreler ayıramayabilirsiniz. Spor salonuna gidemiyor ya da gittiğinizde yeterli verimi aldığınızdan emin olamıyor olabilirsiniz. Sağlık, spor ve diyet konulu kitap ve dergilerin sizlere sunduğu bilgiler net ve sonuç odaklıdır. Bu nedenle daha pratik egzersizler ve doğru diyet yöntemleriyle daha fit bir görünüme kavuşabilirsiniz. 

Hayatıma Neler Katacak? 

Pek çok diyet deneyip kilo veremeyenlerden misiniz yoksa diyetlerden sonuç almasına rağmen sürdürülebilirlik kazanacak motivasyonu olmayanlardan mı? Merak etmeyin yalnız değilsiniz. Pek çok insan bir başkasının deneyip kilo vermede başarılı olduğu diyet programlarını deneyip başarısız olabilir. Bu çok normaldir çünkü diyetler kişiye özeldir. Doğru diyet programını uygulayabilmek için vücudunuzun ihtiyacı olan ürünleri düzgün ve yeteri kadar tüketmelisiniz 

Başkasının vücudu için gerekli olan şeyler sizin için yararlı olmayabilir. Ayrıca internette kilo vermeyle ilgili pek çok yanıltıcı bilgiler mevcuttur. Sürekli diyet yapmak vücudunuzu yıpratabilir. Diyet yapıp sonuç alamamak ise motivasyonunuzun düşmesine neden olur. Sağlıklı beslenme kitapları alanında uzman diyetisyenler tarafında kaleme alınır. Bu nedenle size yanlış bilgiler vermez. Sizi yorucu diyetlere sürüklemez. Vücudunuzun neye ihtiyacı olduğunu ve ne kadar ihtiyacı olduğunu çözümlemenizde yardımcı olur. Sağlıklı ve zinde bir yaşam sunar.  

Sağlıklı Beslenme Dergileri  

Sağlık alanındaki gelişmeler teknolojinin gelişmesiyle birlikte ivme kazanmış bir durumda. Bu nedenle on yıl önce yazılmış bir sağlık kitabı size doğru bilgiler sunsa da eski bilgiler sunmuş olacaktır. Mutlaka daha yeni ve güncel bilgilerle sağlıklı olmanın daha pratik halini keşfetmiş olursunuz yeni kitaplarda. Dergiler size kitaplara nispeten daha güncel bilgiler sunar. Haftalık, aylık veya yıllık olmak üzere belirli aralıklarda çıkan dergiler bu sürede oluşan güncel yeniliklerden sizleri haberdar eder.  

Sağlık dergileri okuyucularının her zaman ilgisini çekmeyi başaran dergiler olmuştur. Sağlık hepimizin ihtiyacı olduğu ve ilgi duyması gereken bir alandır. Bu nedenle sağlıkla ilgili güncel bilgileri de yakından takip etmeliyiz. Sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek için ihtiyacımız olan bilgileri öğrenebilmek için veya sağlık alanındaki ilginç olaylardan haberdar olabilmek için harika bir fırsattır sağlık dergileri. Bir sağlık dergisi okuyucusu olarak kendinize ve çevrenize iyilik yapmış olursunuz.  

Çocuk Sağlığıyla İlgili Kitaplar 

Bebeğinizin doğduğu andan itibaren onun beslenmesi ve sağlığı sizin sorumluluğunuzdadır. Bu nedenle çocuk beslenme kitapları çocuğunuzun sağlıklı gelişimi için size ihtiyacınız olan bilgi birikimini sunar. Alanında uzman kişilerce hazırlanmış bu kitaplarda çocukların hangi yaş aralığında sağlık açısından neye ihtiyacı olduğu ve ne miktarda ihtiyacı olduğu gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. 

 Sağlıkla ilgili dergiler sadece yetişkinler için değil aynı zamanda çocuklar için de faydalı içeriklere sahiptir. Çocuğunuzun bilişsel, duygusal ve fiziksel gelişimi açısından tükettiği yiyecekler ve bu yiyeceklerin içerdiği besin değerleri oldukça önemlidir. Sağlıklı yaşam kitapları ailenizdeki tüm bireylerin zinde bir yaşam sürmeleri için gerekli olan pratik yemek tarifleri ve sağlıklı yaşam tüyoları içerir. Çocuklarınız ve kendiniz için gerekli olan sağlıklı yaşam kitapları ve dergilerini sitemizde bulabilirsiniz.   

Diyet Kitapları Tavsiyeleri 

Günümüzde diyet kitapları ve diyet programlarının sadece kilo vermek isteyen bireyler için gerekli olduğu konusunda yanlış bir algı var. Sağlıklı beslenmek isteyen her insanın diyet yapması gerekir. Bunun dışında kilo almak isteyip yine de kilo alamayan insanlar da uzman kişiler tarafından hazırlanan listelerle kilo almayı başarabilirler. Şeker hastalığı, böbrek hastalığı, kolesterol ve tiroit hastalığı bulunan insanlar da hastalığıyla uyumlu şekilde beslenmek için diyet listelerine ihtiyaç duyarlar. Geçirgen bağırsak sendromu veya huzursuz bağırsak sendromu da diyetle yaşanılabilir hale gelen hastalıklardandır.  

Tüm bu hastalıklar doğru bir beslenmeyle sizi en az rahatsız edecek hale getirilebilir. Beslenme diyet dergileri sizlere diyetlerinizde yardımcı olacak pratik bilgiler ve tarifler sunar. Vücudunuzun ihtiyacı olan yiyecekleri ve bu yiyeceklerin faydaları hakkında bilgi edinmiş olursunuz. Bunun yanında pek çok detoks içeceğiyle tanışacaksınız. Sağlığınız için bir adım atın ve sağlıklı beslenme dergileri satın alın.   

Spor Kitapları Ve Dergileri  

Piyasada her spor branşın ayrı ayrı pek çok spor kitabı mevcuttur. Tenis, voleybol, kayak, masa tenisi, polo, sörf, su kayağı, tekvando ve yoga gibi pek çok spor dalını öğrenebileceğiniz yüzlerce kitap vardır. İlgi alanınız olan bir sporla ilgili spor kitapları satın alarak o alanda kendinizi daha çok geliştirebilirsiniz.  

Sağlıklı bir yaşama ve fit bir görünüme kavuşmak için sadece diyet yeterli olmaz. Yaptığınız diyetleri sporla desteklemeniz gerekir. Bu nedenle fit olmak için ihtiyacınız olan spor dallarını öğrenmek ve size en uygun sporun hangisi olduğuna karar vermek için bir kitap alıp okumaya başlayarak fit bir görünüme bir adım daha yaklaşmış olabilirsiniz. Spor dünyasında sık sık değişiklikler meydana gelir. Bilimsel ve teknolojik gelişmelerden etkilenen sporları yakından takip etmenin en etkili yolu spor dergileri okumaktır. İstediğiniz spor dergisini veya spor kitaplarını satın almak için sitemizde detaylı bir inceleme yapabilirsiniz. 

Sağlık Spor Ve Diyet Kitaplarının Fiyatları Güncel  

Beslenme kitapları fiyatları alacağınız kitabın markasına, yayınevine, sayfa sayısına göre değişiklik gösterir. Uygun fiyatlara beslenme kitapları satın alabilmek için sitemizden alışveriş yapabilirsiniz. Diyet kitapları fiyatları genel olarak herkesin ulaşabilmesi adına uygun fiyatlı ürünlerdir. Beslenme dergileri fiyatları için abonelik yaparsanız daha uygun fiyatlar ödemiş olursunuz. Kitapları set halinde alırsanız daha ekonomik bir alışveriş yapmış olacaksınız. Aynı anda birden fazla kitap alarak kargo indirimi veya diğer indirimlerden faydalanabilirsiniz. Uygun beslenme kitapları fiyatları için sitemizde detaylı bir inceleme yapabilir, ihtiyacınız olan kitap ve dergileri size özel ödeme imkanlarıyla satın alabilirsiniz.  

Sağlık Spor ve Diyet Yayınları Hakkında Merak Edilenler  

Sağlıklı Beslenme Kitapları Alırken Dikkat Etmemiz Gereken Noktalar  

 • Beslenme ve diyet kitapları satın almadan önce doktorunuza danışınız. Sizin sağlığınız hakkında bilgi sahibi olan diyetisyeniniz de ihtiyacınız olan kitaplar hakkında gereken yönlendirmeyi yapacaktır. Birden fazla doktora danışırsanız daha verimli bilgiler elde etmiş olursunuz.  
 • Tek bir dergi veya kitapla sınırlı kalmamanız önemlidir. Aynı anda birden fazla kitap ve dergi takip ederseniz öğrendiğiniz bilgileri karşılaştırabilir ve sizin için en iyi olanına karar verebilirsiniz.  
 • Bebek beslenme kitapları veya çocuk beslenme kitaplarını tercih ederek çocuğunuz beslenmesiyle ilgili püf noktaları öğrenebilirsiniz.  
 • Vegan veya vejetaryen beslenmeye karar verdiyseniz bu konuyla ilgili uzman kişiler tarafından yazılmış kitapları okuyarak gerekli bilgi ve tarifleri edinebilirsiniz.  
 • Eğer bir sağlık sorununuz varsa bu sağlık sorununa özel kitapları tercih ederken hastalığınızla ilgili daha bilinçli hale gelebilirsiniz. 
 • Aynı konuyla ilgili birden fazla yayın kuruluşuna ait kitaplar vardır. Bu kitapları satın alırken yazarına ve fiyatına göre seçim yapabilirsiniz.  
 • Set halinde satılan kitaplar hem daha uygun fiyatlı hem de daha geniş içerikli kitaplardır.  

Etkili Kilo Vermek İçin Nasıl Kitaplar Okumalıyım? 

Fazla kilolar görünüş kaygısının yanında sağlık problemleri de getirebilir. Diyabet, reflü gibi hastalıklar kiloyla beraber gelen ve hayat kalitenizi etkileyen hastalıklardır. Hiçbir sağlık sorununuz olmasa bile daha fit bir görüntüye ulaşabilmek için kilo vermek isteyebilirsiniz. Etkili kilo vermek için zayıflama kitapları okumak size fayda sağlayabilir. 

 Diyet kitapları okuyarak birden fazla diyet tarzı öğrenebilir ve bunlar arasında kendinize en uygun olana başlayabilirsiniz. Burcunuza uygun beslenme yöntemleri veya kan grubunuza göre nasıl beslenmeniz gerektiğiyle ilgili kitaplar hem ilgi çekici hem de sağlığınızla ilgili her yerde okuyamayacağınız bilgiler içeren kitaplardır. Sağlıklı beslenerek ve spor kitapları okuyup size uygun sporları yaparak etkili kilo verebilirsiniz.  

Kilo Almak İstiyorum Nasıl Kitaplar Okumalıyım? 

Günümüzde kilo vermek kadar kilo almak da meşakkatli bir iştir. Çevrenizdeki herkesin aşırı zayıflığınız ile ilgili size yorumlarda bulunmasından sıkılmış olabilirsiniz. Yiyip yiyip kilo alamamak sizin isteğiniz dahilinde olmayabilir. İstediğiniz görünüme ulaşmak için almanız gereken kilolar olabilir. Bunu yaparken kendinizi sürekli yemek yemek yerine etkili bir diyet programı uygulamanız gerekir.  

Kilo alma ile ilgili kitaplar okuyarak sağlıklı kilo almanın yollarını keşfetmiş olursunuz. Ne kadar çok yemek yediğinizden daha çok ne yediğiniz ve yediğiniz şeylerin besin değerleri önemlidir. Bu nedenle yiyeceklerin besin değerleriyle ilgili kitaplar okumak kilo alma yolunda sizlere yardımcı olacaktır. 

Sağlık Kitapları Nereden Alınır? 

Sağlıklı ve dengeli beslenmek, sağlıklı yaşamla ilgili tüyolar veya sağlık alanındaki gelişmeleri takip edebilmek adına sağlık kitapları satın alabilirsiniz. Kitap okumak ilgi alanınız olan konuda sizleri bilinçlendirir ve hayatınızı olumlu anlamda etkiler. Sağlık kitaplarını online alışveriş yaparak satın alabilirsiniz. Dijital ortamda sağlık, spor ve diyet alanında pek çok kitabı aynı anda görebilir, karşılaştırabilir ve size en uygun olanlarını satın alabilirsiniz. Satın alacağınız kitapları hızlı teslimat ve güvenli ödeme seçenekleriyle en kısa sürede ve en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Sağlık kitaplarını dijital ortamda satın alarak zamandan tasarruf etmiş olursunuz. İstediğiniz kitabı bulmak için sitemizde detaylı bir inceleme yapabilir, her bütçeye uygun ödeme imkanlarıyla satın alabilirsiniz. 

Sağlıklı Beslenme Kitapları Nelerdir? 

Sağlık deyince aklınıza sadece fiziksel yaşam şartları gelmemelidir. Ruhsal sağlığınız da en az fiziksel sağlığınız kadar önemlidir. Bu nedenle ruhsal sağlık kitapları okumak sizleri daha huzurlu bir yaşamhazırlayacaktır. Cinsel sağlık toplumda pek çok nedenden dolayı konuşulmayan fakat çok önemli konulardır. Bu alanda gerekli bilgileri öğrenebilmek için cinsel sağlık kitapları okuyabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Kendinizin sağlığı kadar çocuğunuzun sağlığından da sorumlusunuz. Çocuk sağlığıyla ilgili bilmeniz gereken pek çok bilgi vardır. Çocuk sağlığı kitapları okumak sizleri daha bilinçli ebeveynler haline getirecektir.  

Kazancınız 8%
Promosyon
146.00 TL 133.74 TL
Kazancınız 14%
Promosyon
249.00 TL 216.68 TL
Kazancınız 8%
Promosyon
202.00 TL 185.03 TL
Kazancınız 8%
Promosyon
50.00 TL 45.80 TL
Kazancınız 8%
Promosyon
284.00 TL 260.14 TL
Kazancınız 8%
Promosyon
261.55 TL 239.58 TL
Kazancınız 6%
Promosyon
225.00 TL 210.60 TL
Kazancınız 6%
Promosyon
95.00 TL 88.92 TL
Kazancınız 6%
Promosyon
87.00 TL 81.43 TL
Kazancınız 6%
Promosyon
87.00 TL 81.43 TL
Kazancınız 8%
Promosyon
100.00 TL 54.87 TL
Kazancınız 6%
Promosyon
17.90 TL 16.75 TL
Kazancınız 6%
Promosyon
45.00 TL 42.12 TL
Kazancınız 6%
Promosyon
95.00 TL 88.92 TL
Kazancınız 6%
Promosyon
95.00 TL 88.92 TL
Kazancınız 6%
Promosyon
72.00 TL 67.39 TL
Kazancınız 8%
Promosyon
592.00 TL 542.27 TL
Kazancınız 6%
Promosyon
25.00 TL 23.40 TL
Kazancınız 6%
Promosyon
225.00 TL 210.60 TL
Daha fazla göster
Marka
  Tümünü göster (11)
Mağaza
  Tümünü göster (6)
Fiyat

 – 

 • 16.75
 • 542.27