0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Duvar Saati 

 Duvar saati, onlarca yıldır insanların hayatında yer etmiş bir aksesuar ürünüdür. 1900’lü yıllarda kullanılan duvar saati modellerinde insanların aklına ilk gelen ürün guguklu duvar saatidir. Her tam saat geldiğinde insanlara çeşitli sesler çıkararak saatin kaç olduğunu söyleyen guguklu saat günümüz dünyasında da halen kullanılmaktadır. Fakat yıllar geçtikçe tahtını daha modern ve estetik saatlere bırakmıştır.

 

Duvar saati evlerin dekorasyon ihtiyacının karşılanmasını tamamlayan ürün olarak da karşımıza çıkar. Ancak cep telefonlarının icadından sonra evlerde kullanılan duvar saatleri yalnızca dekoratif amaçlı kullanılmaya başlandı. Dekoratif duvar saati tasarımcıları bu duruma kayıtsız kalmayarak farklı modeller üretmeye başladı ve bu modeller iç mekan dekorasyonları için insanların kullanımına sunuldu.

 

Köstekli veya analog saatler de gelişime ayak uydurarak yerlerini daha modern duvar saat modelleri için bırakmışlardır. Dekoratif duvar saatleri için ayrılan bölgeye aynı zamanda resim, tablo, raflar vb. objeler konularak salon duvarının estetikliği daha fazla arttırılabilir.

Duvar Saati Modelleri

Geniş salonlarda tercih edilecek dekoratif duvar saati modelleri arasında büyük duvar saati önemli bir yer arz etmektedir. Dekoratif duvar saatleri kullanışlılığın dışında estetik görünümü ile insanlar için vazgeçilmez bir üründür. Dekoratif duvar saatleri günümüzde farklı modellerde karşımıza çıkmaktadır. Dekoratif duvar saatleri modelleri arasında bu denli çeşitlilik insanların da seçim yapmasını zorlaştırmaktadır. Duvar saat modelleri müşterilerinin evlerine yeni bir hava katarak ev dekorasyonlarının da tamamlanmasına yardımcı olmaktadır.

 

Dekoratif duvar saatleri modelleri aşağıda verilmiştir.

 

 • Dijital duvar saati modelleri,
 • Aynalı duvar saati modelleri,
 • Roma rakamlı duvar saati modelleri,
 • Klasik duvar saati modelleri,
 • Figürlü duvar saati modelleri,
 • Ahşap duvar saati modelleri,
 • Retro duvar saati modelleri,

 

Yukarıda verilenler gibi bir çok modelle karşımıza çıkmaktadır. Dekoratif duvar saatleri için yer ayrılan alanların başında salon duvarları yer almaktadır. Estetik duvar saat modelleri evlerin salonlarında sergilenerek ev sahibinin kişiliğini yansıtıp eve gelen insanlara görsel bir şölen sunmaktadır.

 

Retro saatler

 

 1. Ferforje Duvar Saati Modelleri

 

 

Ferforje duvar saati modellerinin kullanıldığı yerlerde güçlü ve asil bir enerji hissedilmektedir. Aynı enerji ferforjeden yapılan retro dekoratif duvar saatleri için de geçerlidir. Yenilikçi dekorasyon tarzı kullanılan salon ve oturma odaları için şıklık ve estetikliği doruk noktasına getiren ferforje dekoratif duvar saatleri için dikkat edilmesi gereken nokta ağırlığıdır. Saf demir kullanılarak üretilen ferforje dekoratif duvar saati modellerinin, kullanıcıların yatak başlarına asılmaması tavsiye edilmektedir.

 

 1. Ahşap Retro Duvar Saati Modelleri

 

Retro duvar saati düşünüldüğünde akla gelen bir diğer ürün ise ahşap retro saatlerdir. Renkli yapısı ve vintage havası ile mutfak ve salonlarda renkli şölenler yaşatmak mümkün. Minimalist ve modern tasarımların hakim olduğu odalarda kullanılması tavsiye edilmektedir.

 

Büyük Dekoratif Duvar Saat Modelleri

 1. Aynalı Duvar Saati Modelleri:

 

Ev salonlarında kullanılan ürünler arasında aynalı duvar saati göz ardı edilemeyecek bir öneme sahiptir. Aynalı duvar saatlerinin parlak bir yapıya ve aynaya sahip olmasından dolayı kullanıldığı ortamlara farklı bir hava katmaktadır. Ortama ferahlık katmak isteyen kullanıcıların sıkça tercih ederek kullandığı bir üründür.

 

 1. Roma Rakamlı Duvar Saati Modelleri:

 

Geçmiş yıllardan ve farklı kültürlerden bir parça arayan insanların tercih ettiği roma rakamlı duvar saati birçok farklı modeller ile satışa sunulmuştur. Roma rakamlı duvar saatleri kullanıldığı odalara şıklık ve estetiklik katarak insanların enerjilerini yükseltir. Günümüzde ahşap malzemeden üretilen roma rakamlı duvar saati trend listelerde uzunca yıllardır yerini korumaktadır.

Kazancınız 7%
Promosyon
5,521.02 TL 3,197.86 TL
Kazancınız 43%
850.00 TL 485.00 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
840.00 TL 539.10 TL
Kazancınız 4%
291.80 TL 280.00 TL
Daha fazla göster
Marka
  Tümünü göster (44)
Parça Sayısı
Mağaza
  Tümünü göster (38)
Fiyat

 – 

 • 24.9
 • 7839