0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Oyun Konsolu & Oyunlar

OYUN KONSOLLARI, OYUN TUTKUNLARININ GÖZDESİ OLMAYA DEVAM EDİYOR

Televizyona bağlanabilme kolaylığı ile oyun konsolları insanların hayatına gireli on yıllar oldu ve gelişen teknolojisi sayesinde popülerliği her geçen gün artıyor. İlk kullanılmaya başlandığı yıllardan bu yana evrimleşerek gelişen oyun konsolu, bugün sadece çocukların değil, yetişkinlerin de tutkusu durumunda. Oyun konsolları, televizyona bağlanabilen, çok kolay kurulumu ile herkesin kolaylıkla kullanabileceği bir ürün. Günümüzde çok farklı platformlarda ve markalarda ürünler bulunmakta ve oyun konsolu fiyatları da buna göre belirlenmektedir. Yeni nesil oyun konsolları gerçeği aratmayan görüntü ve ses kalitesi, kolay kullanılabilen kolları ve aksesuarları ile günümüzün en önemli eğlence araçlarının başında geliyor.

Pubg Oyun Konsolu, Aksiyondan Vazgeçmeyen Oyuncuları Şampiyon Yapıyor

Akıllı telefon sahibi her oyun tutkunu, son dönemde popülerliğini iyice artıran mobil oyunlara ilgi duyuyor ve bu konuda pubg oyun konsolu gibi oyun rahatlığı veren ürünler kullanıma sunuluyor. İyi bir oyuncu için hareket kabiliyeti, doğru zamanda doğru yere ateş edebilmek gibi pek çok gereklilik bulunuyor. Bunu bilen iyi oyuncular, telefonlar için üretilen pubg kolu, tercih ediyorlar ve tavsiye ediyorlar. Çevikliğin önemli olduğu oyunda, telefonun mevcut tuşlarını kullanmak çoğu oyuncu için zorluklar çıkarıyordu. Pubg konsol sayesinde telefona eklenebilen aparat bu zorlukların üstesinden gelinmesini sağladı. Pubg oyun konsolu, hem telefonu rahat tutup, hem yön tuşlarını hem de ateş etme tuşlarını kullanmakta büyük bir rahatlık getirdi ve pek çok kullanıcı bu konsollar sayesinde kategorilerinde şampiyonluğa ulaştı.

Oyun Konsolu Direksiyon İle Araç Oyunları Gerçek Gibi

Otomobil ve araç tutkunlarının, yarış ya da off-road türü oyunlarda vazgeçemediği ürün ise oyun konsolu direksiyon modelleridir. Eskiden sadece yarış üzerine araç oyunları bulunurken, günümüzde otobüs ve tır simülasyonları, hassas kullanım zorunluluğunu beraberinde getirdi. Oyun tutkunları bu tür oyunları oynayabilmek için oyun konsolu direksiyon tercih ediyor. Direksiyonlar sayesinde hem gerçek bir araç kullanma hissine yakın duygular elde ediliyor, hem de oyundaki başarı daha da artıyor. Özellikle çocuklar için araç kullandırmayı sevecek oyun konsolu direksiyon, vites ve korna gibi gerçek araçlarda bulunan donanımlarla birlikte farklı bir deneyim sunuyor.

Oyuncu Koltuğu, İyi Bir Oyunun Olmazsa Olmazıdır

Kaliteli bir oyun için tüm gereçler yerinde olsa da oyuncu koltuğu olmadan oynanan oyun yarım kalmış sayılabilir. Oyun, kişiyi bambaşka dünyaya götüren bir araç olarak görürken, bu aracın en önemli parçası oyuncu koltuğu modelleridir. Oyun oynarken, özellikle çocuklar vücutlarını nasıl tuttuklarına dikkat etmezler ve konsantrasyon esnasında çoğu zaman kamburlaşırlar. Oyuncu koltukları, rahat ettirmenin yanında kullanıcının sağlığını da düşünerek tasarlanır. Bu nedenle oyun koltuğu bir detaydan ziyade bir gerekliliktir. Zaman zaman başında saatlerin geçirildiği oyunlar oynanırken, kişinin rahat etmesi için farklı oyuncu koltuğu ya da oyuncu sandalyesi modelleri bulunmaktadır. Oyuncu koltukları, vücut yapısına uygun, ergonomik olarak tasarlanır. Özellikle bel ve kalça bölgesine verdiği rahatlık, aynı zamanda omurganın dik durmasını da sağladığından, sağlık için tercih edilir. Oyunun başında saatlerini geçiren oyun tutkunları için oyuncu sandalyesi seçiminde, rahat hareket edebilen ve hava geçirgenliğini sağlayabilen ürünlerden üretilmiş olanlar tercih edilmelidir. İyi bir koltuk, omurilik sağlığı kadar, terlemeyi önlediğinden cildin sağlığının korunmasına da yardımcı olabilir. Bu ürünlerde hava geçirgenliği bu nedenle önem taşımaktadır.

“Gamerların”, yani oyun tutkunlarının aradığı her çeşitteki oyun konsolları, aksiyon oyunlarının vazgeçilmez aksesuarı pubg kolu veya oyuncu koltuğu gibi birbirinden farklı ürün aZall`da sizleri bekliyor! En uygun oyun konsolu fiyatları için aZall`ı ziyaret etmeyi unutmayın!

Kazancınız 10%
Promosyon
130.39 TL 110.45 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
91.27 TL 77.31 TL
Kazancınız 33%
74.99 TL 49.99 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
91.27 TL 77.31 TL
Kazancınız 26%
175.00 TL 130.00 TL
Kazancınız 17%
150.00 TL 125.00 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
884.51 TL 758.15 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (13)
Renk
    Tümünü göster (11)
Garanti Durumu
Mağaza
    Tümünü göster (12)
Fiyat

 – 

  • 33
  • 1799