0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Outdoor & Spor Giyim

Outdoor Giyim İle Kendi Tarzınızı Yakalayın  

Açık havada yapılan spor çeşitlerinin her biri için gerekli olan özel kıyafetlerin tümünü seçerken mutlaka dikkatli olmalıyız. Trekking, kamp, bisiklet gibi doğa sporlarını yaparken doğal dış etmenlere karşı (kar, rüzgar, yağmur) vücudunuzu sıcak tutup, konforlu bir spor keyfi yaşayabilmeniz açısından, sizlerin sağlığınızı ve rahatlığınızı düşünerek tasarlanmış outdoor giyim modellerinin her birisinden en ayrıcalıklı fiyatlarıyla ve en kaliteli haliyle yararlanabilirsiniz. Sağlığımızı korumak ve muhafaza etmek için aynı zamanda rahatlamak ve keyifli vakit geçirmek istediğimiz bu tarz doğa sporlarını yaparken keyfinizin kaçmasını ve huzursuz olmanızı istemeyiz. Doğayla bir bütün olmanıza yardımcı olmak için çalışıp, sizlerin mutluluğunuzu paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.  

Outdoor Giyim Çeşitleri 

Outdoor giyim denilince tepeden tırnağa bütün kıyafetlerinizi, ayakkabılarınızı, çoraplarınızı her şeyinizi doğa ile uyumlu tercih etmenizde fayda var. Yapacağınız sporların hepsinde doğa ile iç içe olacağınızdan dolayı doğanın sürprizlerine hazır olmalısınız. Outdoor mont olmazsa olmaz outdoor giyim ürünlerinden biridir. Bu sporlar ile ilgileniyorsanız mutlaka dolabınızı da buna göre düzenlemeniz gerekir. Soğuk hava şartlarında sıradan montlarınız konforunuzu sağlamaya yardımcı olmamakla birlikte sağlığınızı da tehlikeye atacaktır. Bu sebeple outdoor pantolon, yağmurluk, kazak, vb aklınıza gelen her kıyafetin bu sporlara uyumlu olarak tasarlanmış olanlarını tercih etmelisiniz. Sizin için her ürünü incelikle seçip, doğanın her sürprizine hazır olmanızı, her zaman konforlu ve doğaya uyumlu hissetmenizi sağlıyoruz. 

Outdoor Kış Giyim 

Özellikle kış aylarında açık alanda yapılan doğa sporlarını yapmak diğer mevsimlere oranla daha büyük bir özen gerektirir. Sağlık ve hobi için yapılan tüm bu sporların sağlığınızı tehdit etmemesi için seçeceğiniz outdoor giyim modellerini seçerken mutlaka ince eleyip sık dokumalısınız. Kış aylarında vücut ısınızı dengeleyip kontrol altında tutmak, hava şartları ne olursa olsun sıcacık hissetmenizi sağlayacak giyim ürünlerini bulmak çok kolay. Yağmurlu kış mevsimlerinde yağmurdan etkilenmemeniz için özenle tasarlanmış outdoor yağmurluk modellerine göz atmanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Yüzlerce çeşit outdoor kazakmont, termal atlet, termal çorap modellerine her fiyat aralığında sahip olabilirsiniz.  

Outdoor Yaz Giyim 

Kış aylarının kendine göre doğal hava koşulları nedeniyle nasıl zorlukları varsa yazın bunaltıcı sıcaklarında da aynı şekilde bu hava şartlarına uygun outdoor kıyafet modelleri tercih edilmesi gerekmektedir. Tüm doğa sporlarını yaparken yazın bunaltıcı sıcaklarında bir de ekstradan efor sarf edeceğiniz için terleyip tekrar sağlığınızı tehdit edecek koşullar oluşturmanızı istemeyiz. Bu sebeple yazlık outdoor pantolon, gözlerinizin sağlığını korumak için güneş gözlükleri, başınıza güneş geçmemesi adına şapka modelleri, ve en önemlisi özellikle trekking yapanların mutlaka dikkat etmesi gereken outdoor yazlık ayakkabı modellerini sizler için bir araya getirdik. Konforlu oluşunuzun yanı sıra şık olmanızı da sağlayacak özenle hazırlanmış birbirinden güzel outdoor giyimlerine in sahip olabilmeniz için buradayız. 

Outdoor Kadın Giyim Modelleri 

Her yaştan outdoor kadın giyim modellerine erişim sağlayabilirsiniz. Bu sporlarla ilgilenirken konforlu ve rahat hissetmenizi sağlayacak çok amaçlı ve birbirinden kullanışlı her kıyafeti gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Yüzlerce çeşit model arasından istediğiniz modellere ve bedenlere mutlaka erişim sağlayabilirsiniz. Global kalitesini tüm dünyaya ispatlamış tüm spor markalarına ve en son model outdoor kadın giyim ayakkabı, pantolon, kazak, sweat, şapka gibi aklınıza gelebilecek her ürüne erişim sağlamanız için gereken tüm özen ve özveriyle çalışıyoruz. Seçeceğiniz outdoor giyim modelleriyle bir yandan konforunuzu ve sağlığınızı korurken diğer yandan şık ve güzel hissetmenizi sağlamak hiç uzak bir ihtimal değil.  

Outdoor Erkek Giyim Modelleri 

Kadın giyim modellerinde olduğu gibi outdoor erkek giyim modellerinde de her yaştan ve bedenden kıyafete erişebilirsiniz. Son model ve en rahat erkek giyim modellerini en uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Outdoor kargo pantolon modelleri hem rahatlık hem şıklık açısından erkeklerin vazgeçilmez outdoor giyim kıyafetlerinden biridir. Bu modellerin yüzlerce çeşidi arasından size en uygun olanına erişim sağlamanız çok daha rahat olacaktır. Gerek trekking gerek bisiklet ile ilgilenirken tercih edeceğiniz ayakkabılar yazlık olarak spor ayakkabı modelleri veya kışlık olarak outdoor bot ayakkabı modellerine dikkat etmenizde vücudumuzun en önemli parçası olan ve bu sporları yapabilmek için en özen gösterilmesi gereken yer olan ayaklarınızın sağlığına da dikkat etmeniz de fayda var. 

Outdoor Ekipman ve Aksesuar Modelleri 

Doğa spor giyim modellerinin yanı sıra, açık havada yapacağınız tüm doğa sporlarını yaparken yaz kış kullanmanız gereken aksesuarlar da mevcuttur. Bunlara örnek olarak; yaz sıcaklarında kafanızı korumak için outdoor giyim şapka modelleri, ekipmanlarınızı ve malzemelerinizi koymak açısından son derece önemli ve kullanışlı olacak sırt çantası modelleri, kış aylarında veya yaz aylarında bisiklet sürerken ellerinizin çatlayıp, kurumasını engellemek için eldiven modelleri veya gözlerinizi zararlı güneş ışınlarından korumak, sporunuzu yaparken maksimum konfor ve rahatlıkla yapabilmeniz için özenle tasarlanmış güneş gözlükleri, trekking yaparken olmazsa olmaz baton seçenekleri ve aynı zamanda bu sporları gece de yapmayı tercih edenler için kafa lambası olmazsa olmaz outdoor ekipmanları arasındadır. 

Sık Sorulan Sorular 

 • Outdoor Giyim Modelleri Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim? 

Sizin sağlığınız ve konforunuz için en doğru outdoor giysileriyapacağınız doğa turu açısından belirleyici olacaktır. Kendinizi fiziksel ve buna bağlantılı olarak zihinsel olarak iyi hissetmenizdoğal hava koşullarında yaşanabilecek olumsuz her olaya hazır olabilmeniz için dayanıklı, nefes alabilen ve karşınıza çıkacak her hava koşuluna dayanıklı olabilecek tercihler yapmanız gerekir.  

 • Outdoor Kıyafetlerimi Nasıl Seçebilirim? 

 

Güneşli gibi görünen bir günde bir anda yağmur çiselemeye başlayabilir veya soğuk bir günde bir anda güneş yükselebilir. Bu tarz hava değişimlerine hazırlıksız yakalanabilirsiniz. Böyle bir durumdan kaçınmak için mutlaka katmanlı giyinmeniz gerekir. Ayrıca uzun doğa yürüyüşleri günlük kıyafetlerinize zarar vereceği için mutlaka yapacağınız aktivite için tasarlanmış ürünler tercih etmelisiniz. 

 

 • Yağmurlu Havalar İçin Nasıl Bir Outdoor Ceket Tercih Etmeliyim? 

 

Bu amaçla outdoor yağmurluk ürünlerinin yanı sıra, çok yönlü olup yumuşak yapıya sahip ceketler tercih edilebilir. Hafif ve oldukça elastik olmaları sebebiyle sizler için ciddi oranda kullanım kolaylığı ve hareket anlamında da özgürlük sağlarBu ceketlerin dışındaki katmanlar nefes alabilir, su tutmaz ve aynı zamanda rüzgar da geçirmez. İçleri ise tüylü ve sıcak bir astar ile yapılmıştır. Bu sebeple, birçok etkinliğe mükemmel bir uyum sağlar. Elastik olduğundan dolayı, çıkarıp sırt çantanıza koymak istediğinizde hafif olacak ve varlığını dahi unutacaksınız. Fakat şiddetli yağışlarda sizlere sorun yaratabilir. Bu yüzden ekstra bir yağmurluk ihtiyacı duyabilirsiniz, böylelikle yağmurluk ıslanmamanızı, pamuklu ceket ısınmanızı sağlar. 

 

 • Outdoor İç Çamaşırı Tercihi Neden Önemlidir? 

 

Dış giyiminizin yanı sıra iç giyiminiz de büyük önem taşır. Sıcak havalarda nem kontrolü sağlayan fonksiyonel iç çamaşırları tercih etmelisiniz. Her mevsime uygun fonksiyonel iç çamaşırı modelleri mevcuttur. Terlediğinizde çabuk kuruma özelliği sağlar, sizi sıcak ve konforlu tutar. 

 

 • Outdoor Ayakkabı Modeli Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim? 

 

Hangi aktiviteyi yapıyor olursanız olun, o gün nasıl hissedeceğiniz ve nasıl vakit geçireceğiniz, geçireceğiniz zamanın kalitesi… Tamamen tercih ettiğiniz ayakkabıyla orantılı olacaktır. Uzun doğa yürüyüşü aktivitelerinde yazın hem ayağınızın nefes almasını sağlamak hem de rahat etmesini sağlamak için hafif yürüyüş ayakkabıları tercih etmelisiniz. Kış aylarında ise spor ayakkabıları aratmayacak ve su geçirmeyecek ayaklarınızın hava almasını sağlarken soğuk almasını da engelleyip sıcak tutacak outdoor kışlık bot modellerinden faydalanabilirsiniz. 

 

 

 

Kazancınız 10%
Promosyon
410.00 TL 314.91 TL
Kazancınız 68%
799.00 TL 256.00 TL
Kazancınız 70%
799.00 TL 239.00 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
410.00 TL 314.91 TL
Kazancınız 1%
200.00 TL 199.00 TL
Kazancınız 32%
339.00 TL 229.00 TL
Kazancınız 17%
144.00 TL 120.00 TL
Kazancınız 30%
199.00 TL 139.00 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
410.00 TL 314.91 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
410.00 TL 314.91 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
1,259.90 TL 1,196.90 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
500.00 TL 359.91 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
410.00 TL 314.91 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
410.00 TL 314.91 TL
Kazancınız 18%
550.00 TL 450.00 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
410.00 TL 314.91 TL
Daha fazla göster
Marka
  Tümünü göster (72)
Beden
  Tümünü göster (59)
Kullanıcı
Mağaza
  Tümünü göster (51)
Fiyat

 – 

 • 40.5
 • 2199