0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Otomobil Yedek Parça


OTOMOBİL YEDEK PARÇA

Otomobil yedek parçaları insanların otomobil bakımları için çok büyük önem taşıyan parçalar olmaktadır. Çünkü herhangi bir kaza durumunda bu yedek parçalar sayesinde hiçbir sorun olmadan kaza atlatmak oldukça mümkündür. İnsanlar otomobil aldıkları zaman kesinlikle otomobil yedek parçaları bakımlarını yaptırmalı ve herhangi bir arıza var ise de tamir ettirmelidir. 

Otomobil yedek parçaları alırken insanların dikkat etmesi gereken pek çok husus bulunmaktadır. Ürünün orijinal ve kaliteli olması kesinlikle sürücü için çok büyük önem arz eder. Bu yüzden alım yapacağınız marka ve sitelerin size güvenilirliğini kanıtlamış olmasına önem göstermeniz gerekir. Mesela sis lambası alacaksınız diyelim, eğer sis lambası düzgün bir şekilde çalışmaz ise bu durumda ortaya sorunlar çıkabileceğinden dikkatli davranmalı ve kaliteli ürünleri tercih etmelisiniz. Sonuçta sıradan bir eşya değil de tehlikede olan canınızdır. 

Otomobil Yedek Parça Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İnsanların en çok merak içerisinde oldukları durumlardan birisi de otomobil yedek parçaları alırken nelere dikkat edilmelidir sorusuyla gündeme gelmektedir. Araç parçaları çok önemli bir yere sahip olduğundan alınacak ürünün materyali ve kalitesi çok önemli bir yere sahiptir. 

Aracınızı yüksek performansta ve uzun süreli kullanmak için mümkünse orijinal yedek parça tercih etmelisiniz. Bu durum sizin açınızdan çok önemli bir yere sahiptir. Yedek parçanın orijinal olması kasko ve sigorta kapsamında da size çok fazla avantaj sağlayacaktır.

Almış olduğunuz oto yedek parça mutlaka faturalı olmalıdır. Aracınıza uyumlu yedek parça seçtiğinize emin olun. Eğer tam bir bilginiz yoksa uzmanlardan kesinlikle yardım isteyin. Online satış yapan web sitelerinde şasi numarası ile aracınıza uyumlu olan yedek parçayı kolayca öğrenebilirsiniz. Fren balatası mesela inanılmaz önemli bir yedek parçadır. 

Otomobil Yedek Parça Çeşitleri Nelerdir?

İnsanların merak ettikleri konulardan birisi de otomobil yedek parça çeşitleri nelerdir sorusuyla gündeme gelmektedir. Bunların pek çok çeşidi bulunur ve hepsinin kullanılması sürücüler için çok büyük önem arz etmektedir. Bunların bir kısmı da şu şekilde sıralanabilmektedir;

 • Fren & Debriyaj 
 • Mekanik Aksam 
 • Motor Aksamı 
 • Ayna 
 • Ateşleme Sistemi 
 • Direksiyon ve Yürüyen Aksam 
 • Kaporta 
 • Filtre 
 • Elektrik Aksamı 
 • LPG Yedek Parçaları 
 • İş Makinesi & Traktör 
 • Yedek Parçaları 
 • Cam

Orijinal Otomobil Yedek Parça Nereden Alınır? 

İnsanların otomobil yedek parçaları alırken dikkat etmeleri gereken en büyük husus da ürünün kesinlikle orijinal ve güvenilir bir yerden alınmış olmasıdır. Kişiler kesinlikle aldıkları ürünün orijinalliği konusunda emin olmalı ve bu yüzden de güvenilir olur sitelerden alışveriş yapmalıdır. Örnek vermek gerekirse A sitesinden araba aksesuarları aldığınızda bozulma durumunda size bir yardımda bulunmayacaklarını bildiriyorlarsa ürünlerine güvenmemeli ve tercihlerinizi tekrar gözden geçirmelisiniz. 

Eğer siz de alım yapacaksanız bu tarz ürünlerin kalitesini kesinlikle göz önünde bulundurmalı ve buna uygun olarak alım işlemlerini başlatmalısınız. 

Son dönemlerde en çok kullanılan yedek parçalar şu şekildedir; sis lambası, dikiz aynası, dikiz aynası seti, dikiz ayna ayar düğmesi, ayna ayar düğmesi, fren balatası bu ve bunun gibi ürünleri her yerde bulmak mümkün değildir. Ancak uzun zamandır müşterilerine iyi bir kalite sunan aZall sitesi bu konuda kendini göstermekte ve müşterilerine oldukça güvenilir bir alışveriş sağlamaktadır. Aynı zamanda fren balatası fiyatı da bu sitede bütçelere uygun bir şekilde satışa konmuştur. Böylece siz de kaliteli alışverişin keyfine varabilirsiniz. 

Kazancınız 5%
Promosyon
306.87 TL 291.53 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
199.90 TL 71.10 TL
Kazancınız 1%
629.12 TL 622.90 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
69.90 TL 66.40 TL
Kazancınız 1%
904.35 TL 895.39 TL
Kazancınız 10%
399.00 TL 359.00 TL
Kazancınız 1%
945.35 TL 935.99 TL
Kazancınız 1%
220.43 TL 218.24 TL
Daha fazla göster
Marka
  Tümünü göster (100)
Mağaza
  Tümünü göster (68)
Fiyat

 – 

 • 5.39
 • 129869