0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Otomobil Tuning (Auto Sport)

OTOMOBİL, MODİFİYE İLE YENİ BİR KİMLİK KAZANIR

Otomobil, icat edildiği günden bu yana bir yerden bir yere gitme ihtiyacını karşılamaktan çok, bir tutku ve yaşam biçimini gösterme şekli olarak da kullanılıyor. Otomobil tutkunları, sahip oldukları araçlarla duygusal bağ kuruyorlar ve sağlıklı kullanım için bakım gibi gerekli şeyleri zamanında yapmaya özen gösteriyorlar. Otomobiline fazla bağlı olanların başka bir tutkusu da modifiye araba çeşitleridir. Modifiye edilmiş bir araç, diğerlerinin yanında fark yaratmayı sağlarken, kendi parçalarıyla istediği modeli yaratma fikri de pek çok kişi tarafından uygulanır.

Modifiye Araba Kişiliği Yansıtır

Modifiye, araba tutkusunun başka bir şeklidir ve her geçen gün giderek büyüyen bir şekilde ilgi görmektedir. Dünyanın her ülkesinde modifiye araba tutkunu ve bu alanda kulüpler, dernekler bulmak mümkündür. Çünkü modifiye, tıpkı otomobilde olduğu gibi bir tutkudur. Ve modifiyenin tutkunları, otomobilleri ile karakterlerini yansıtmak isterler. Kimi modifiye türlerinde araç baştan sona değiştirilerek yepyeni bir kimlik kazandırılır. Kimilerinde ise arkaya ayrı bir hava katacak spoiler, farklı tampon, jant ve aydınlatma ile aracın karakterini değiştirecek dokunuşlar yapılır. Modifiye ile eski bir otomobil, yepyeni bir görünüme ve karaktere kavuşur.

Otomobil Modifiye Parçaları Ve Çeşitleri Hayal Gücü İle Sınırlı

Modifiye için ilk başta ihtiyaç olan otomobil modifiye parçaları ile ilgili yeterli bilgiye sahip olmaktır. Hayallerdeki araca ulaşmak için eldeki otomobil ya da arazi aracı gibi başta tipteki bir aracın modifiye tasarımı iyi belirlenmeli ve parçalar buna göre seçilmelidir. Araçta yapılmak istenen değişiklik belirlendikten sonra uzmanından yardım alınarak aracın genel iskeletine zarar vermeyecek şekilde modifiye yapılabilir. Bu yüzden otomobil modifiye parçaları çok çeşitlidir ve her zevke ve hayal gücüne uygun model bulmak mümkündür.

Araç İçi Led, Farklı Ambiyans İsteyenlere Hitap Ediyor

Modifiyenin en önemli parçalarından biri de aydınlatmadır ve bu durumda araç içi led gibi ürünler fark yaratmakta etkili olabilir. Araç içi aydınlatma, bazı özel zevkleri olan insanlar için çok önemlidir. Bu zevke sahip olanlar, müzik sistemine ve ses kalitesine de önem verirler. Teknolojisi her geçen gün gelişen ve bambaşka dünyalara kapı açan araç içi led, zevk sahibi insanların tercihleri arasına girer. Fark yaratmak için pek çok farklı şekilde led uygulaması yapılabilir. Bununla ilgili planlara ulaşılabildiği gibi, aracın elektriği önemli bir konu olduğundan uzmanına yaptırılması önerilir. Araç içi led aydınlatma ile araç, ister modifiye olsun ister olmasın sürüş keyfi yaşatan ambiyanslar oluşturmak mümkündür. 

Vites Topuzu Kaplama Otomobilin Karakterine Etki Eder

Vites topuzu kaplama, yine modifiye tutkunlarının en çok tercih ettiği değişimlerden biridir. Vites; ilk el atılan değiştirilecek parçalardan biridir ve kaplama yapıldığında otomobile ayrı bir hava katar. Klasik görünümlü olanlardan, spor çeşitlere kadar pek çok vites topuzu kaplama şekli bulmak mümkündür. Kaplama, genelde ahşap, sedef ya da sentetik malzemeler kullanılarak dayanıklı ve zevke göre, kişiye özel üretilebilmektedir.

Otomobillerde direksiyon ve vites topuzu elle en çok temas eden iki parçadır. Sık kullanılan ürün olduğundan zamanla aşınması da kaçınılmazdır. Bunu engellemek vites topuzu kılıfı ile mümkündür. Vites topuzu eskimiş olanlar ya da korumak isteyenler, yeni nesil silikondan üretilen ve her bütçeye uygun şekilde satılan vites topuzu kılıfı tercih edebilirler. Kılıfı takmak çok basittir ve uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir, üstelik sürüş keyfini de bozmaz.

Modifiye tutkunlarının aradığı otomobil modifiye parçaları, farklı bir ambiyans isteyenler için araç içi led çeşitleri ve kolay kullanımıyla herkesin aradığı vites topuz kılığı ve daha fazlası için aZall internet adresi ziyaret edilebilir. 

Marka
Mağaza
Fiyat

 – 

  • 243.61
  • 13566