0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Otomobil Ses Ve Görüntü Sistemleri

OTOMOBİL SES VE GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ 

Otomobiller insanlar için neredeyse muhteşem bir teknoloji olarak günümüzde yer almaktadır. Ancak otomobiller sadece otomobil oluşu ile kısıtlı değildir. İnsanlar aynı zamanda otomobillerini güzelleştirebilmek ve daha kullanılabilir bir hale getirmek için de farklı şeyler kullanmaktadır. Mesela kamera, araç içi kamera, telefon tutucu, telefon tutucuları, araç telefon tutacağı gibi şeyler kişilere büyük önem sağlayan aletler olarak günümüzde yerini almaktadır. Bu ürünler otomobiller için oldukça tamamlayıcı aletler olarak karşımıza çıkmaktadır mesela araba hoparlörü yol esnasında birisi sizi aradığında kolay bir şekilde konuşmanızı ve odağınızı oraya vermeyerek hareket ederek kazaları önlemesi açısından oldukça yardımcıdır.

Elbette otomobil ses ve görüntü sistemlerinde de kullanımı ve kurulumunda dikkat edilmesi gereken ve önlem alınması gereken durumlar bulunmaktadır. Mesela oto hoparlör ya da araba hoparlör kullanacak insanların ses sistemlerinin düzeylerine dikkat etmesi gerekmektedir. 

Otomobil Ses Sistemi Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler

İnsanların oto hoparlör gibi ses sistemleri kullanırken dikkat etmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Araç içi birçok farklı donanım mevcuttur. Özellikle teknolojinin gelişmesi ile birlikte bu donanımlar çeşitlenmiş ve daha farklı şekillerde müşterilerine sunulmuştur. Otomobil ses sistemleri de bu donanımlardan biridir. Konfor seviyesini üst noktalara taşımak için araç içerisinde yer alan kullanıcısı tarafından gerekirse farklı şekillerde de eklenebilen ürünlerdir. 

Otomobil ses sistemleri set halinde de satılabilmektedir. Bunların en çok sevilenleri ise araba hoparlörü, araç hoparlör, araba teybi, araba teyp olarak karşımıza çıkar. Ancak genel olarak araç ses sistemlerinin parçalarını bilmek de önemlidir. Bu temel parçalar ana ünite, hoparlörler ve amplifikatörlerden oluşmaktadır.

Otomobil Ses ve Görüntü Sistemleri Arızaları

Zamanla araba hoparlörü ya da araba teybi gibi her donanım gibi ses sistemleri de arızalanabilir. Bu durumda genel olarak ses siteminden cızırtı gelmesiyle bu durumu ortaya çıkartmaktadır. Ses sistemi arızaları montaj sırasında yapılan yanlış bir bağlama ya da kablo hatasından da meydana gelebilmektedir. Bu nedenle otomobil ses sistemleri set halinde montaj edilecek ise bir profesyonele başvurmanız en önemlisi olacaktır. 

Ses sistemi arızaları amfinin fazla ısınmasından da meydana gelebilmektedir. Mesela araba teybi çok ısınmamalıdır. Havasız kalan ve döşeme ile temas halinde olan amfi sistemi zaman içerisinde cızırtılı bir sese sahip olacaktır. Bu durumda amfi gerektiği kadar ve gerekli koşullarda kullanılmalıdır. Bu sorunla karşılaşmamanız için de korumalı bir amfi tercihi yapmanız önemlidir. 

Kaliteli Otomobil Ses ve Görüntü Sistemleri Nereden Alınır?

İnsanlar genelde otomobil ses ve görüntü sistemlerine çok önem verdiklerinden dolayı alacakları yerin güvenilir oluşuna da çok önem vermektedir. Kaliteli bir şekilde alım yapmak için tercih edebileceğiniz pek çok site ya da kurum bulunsa da bunlar arasında kendisini en çok gösteren sitelerden birisi aZall sitesi olmaktadır. Bu sitede tercih edebileceğiniz pek çok farklı araç içi sistem bulunmaktadır. Bunlar şu şekilde sıralanabilmektedir; 

·        Oto hoparlör, 

·        Araba hoparlör,

·        Araba hoparlörü

·        Araç hoparlör de kişilerin kolay bir şekilde kullanımı için site tarafından sunulmaktadır.

·        Araba teybi, 

·        Araba teyp, araba teyp fiyatları çok merak edilen şeylerden birisidir ve oldukça makul fiyatlarda site tarafından satışa sunulmuştur.

·        Otomobil teyp, 

·        Oto teyp, 

·        Kamera, 

·        Araç içi kamera, 

·        Telefon tutucu, telefon tutucuları, araç telefon tutacağı insanların telefonu ellerine alarak kazaya sebebiyet vermesini önler ve onların telefonlarını koymaları için özel boyutlarda hazırlanmıştır. 

 

Kazancınız 16%
380.00 TL 320.00 TL
Kazancınız 7%
420.45 TL 390.00 TL
Kazancınız 13%
320.00 TL 280.00 TL
Kazancınız 1%
350.00 TL 347.00 TL
Kazancınız 1%
866.57 TL 857.99 TL
Kazancınız 4%
600.00 TL 579.00 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (85)
Aux Girişi
Cd Çalar
Kanal Sayısı
SD Kart Girişi
Mağaza
    Tümünü göster (34)
Fiyat

 – 

  • 38.9
  • 42439.6