0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Ölçüm ve Test Cihazları

HER EVİN İHTİYAÇLARI: ATEŞ ÖLÇER VE TARTI

Son derece bulaşıcı hastalıkların dünya çapında hızla yayılmasıyla ile birlikte, ateş ölçer her evde bulunması gereken bir ürün haline gelmiştir. Vücudumuzun sıcaklığını bir ateş ölçer ile kontrol etmek, ateş olup olmadığını görmenin kolay bir yoludur. Ateşler rahatsız edici olsa da, vücudun enfeksiyonla savaştığının bir işaretidir. Bu tarz durumlara hazırlıklı olmak için kesinlikle bir tane ateş ölçer edinmelisiniz. En kaliteli ateş ölçer çeşitleri için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Dijital Ateş Ölçer Faydaları Nelerdir?

Dijital ateş ölçer, vücudun sıcaklığını kontrol etmek için kullandığınız bir cihazdır. İlk ateş belirtileri gösterdiğiniz an başvuracağınız şey ateşinizi ölçmek için bir ateş ölçerdir.

 • Dijital ateş ölçer, sıcaklıkları hızlı ve yüksek doğrulukla okuyabilir.
 • Kullanışlı ve kullanımı kolaydır; ateş ölçer çantanızda bile taşınabilir.
 • Ekranın okunması kolaydır.
 • Bir dijital ateş ölçer pahalı değildir.
 • Herhangi bir özel bakım gerektirmezler.

Temassız Ateş Ölçer Nedir?

Temassız ateş ölçer adından da belli olduğu gibi temas gerektirmeden gövde ısısını ölçen bir cihazdır. Pil ile çalışmaktadırlar. Çok hafiftirler ve doğru kullanımda yanlışsız sonuçlar elde etmenizi sağlamaktadırlar. Hastalıkların yaygın olduğu bu dönemlerde temastan kaçınmak çok önemlidir. Bunun için temassız bir ateş ölçer edinmek oldukça mantıklı bir karar olacaktır. Basit ve kolay kullanımı vardır.

Tartı Satın Almak Mı İstiyorsunuz?

İster kilo almak ister kilo vermek istiyor olun veya sadece zaman içinde kilonuzu takip etmekle ilgileniyor olun, bir tartı kullanabileceğiniz en basit cihazlardan biri olabilir.  Herhangi bir baskül kilonuzu ölçebilir, ancak en iyi dijital tartı modelleri çok daha fazlasını yapar. Çoğu, kas kütlesi, vücut yağı ve kalp atış hızı dahil olmak üzere çeşitli diğer sağlık ve zindelik göstergelerini ölçer. Ayrıca, sizin ve evinizdeki diğer kişilerin değişiklikleri izlemesine ve zaman içindeki ilerlemenizi takip etmesine yardımcı olabilirler. 

Elektronik Tartı  veya Dijital Tartı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Elektronik tartı veya dijital tartı modelleri, kemik kütlesi ve vücut yağ yüzdesi dahil olmak üzere çeşitli ölçümleri ölçer, ancak bazıları diğerlerinden daha fazla gösterge ölçer.

Çoğu elektronik tartı veya dijital tartı modelleri, kablosuz bağlantı için Bluetooth veya Wifi kullanır ve bazıları her ikisini de kullanır. Bluetooth'un belirli bir menzili olduğundan ve periyodik olarak düşme olasılığı daha yüksek olduğundan Wi-Fi çok daha uygundur. Ancak, yalnızca Bluetooth özellikli terazilerin daha az maliyetli olması muhtemeldir.

Bazı akıllı ve dijital tartı modelleri, hem teraziden hem de uygulamadan elde edilen tüm sonuçları tek bir yerde inceleme yeteneği dahil olmak üzere daha da fazla işlevsellik sağlamak için fitness uygulamaları ve izleyicilerle senkronize edilebilir.

Bazı tartı modelleri, hem teraziden hem de uygulamadan elde edilen tüm sonuçları tek bir yerde inceleme yeteneği dahil olmak üzere daha da fazla işlevsellik sağlamak için fitness uygulamaları ve izleyicilerle senkronize edilebilir.

Bazı tartı modelleri ise pille çalışır, bazıları ise USB kablosuyla şarj edilebilir. Ve bazıları her ikisini de yapabilir. Bir yandan tek kullanımlık pillerden kaçınmak çevre için iyidir, ancak diğer yandan piller elektrik kullanmaz. Bu karar kişisel tercihlere bağlı olacaktır.

Bunlar gibi evinizde önemli ama eksik olan eşyaları aZall web sitemizi ziyaret ederek kolayca temin edebilirsiniz. Binlerce ürün seçeneği ve modeli sayesinde istediğiniz ürünü bütçenize en uygun şekilde bulabilir ve güvenle satın alabilirsiniz. Her şey bu kadar kolayken tek bir tık ile rahatlıkla alışveriş yapmak için neyi bekliyorsunuz?

Kazancınız 5%
Promosyon
149.91 TL 142.41 TL
Kazancınız 13%
800.00 TL 699.00 TL
Kazancınız 16%
299.00 TL 249.90 TL
Kazancınız 3%
Promosyon
11,602.03 TL 11,253.97 TL
Kazancınız 17%
299.90 TL 249.90 TL
Kazancınız 17%
299.49 TL 249.90 TL
Kazancınız 16%
299.00 TL 249.90 TL
Kazancınız 17%
299.90 TL 249.90 TL
Daha fazla göster
Marka
  Tümünü göster (37)
Mağaza
  Tümünü göster (30)
Fiyat

 – 

 • 59
 • 11254