0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Okul Aktivite ve Boya

Okul Aktivite Ve Boya Setleri ile Çocuklarınızı Mutlu Edin  

Küçük çocukların zihinsel gelişimine etki etmek açısından okul içerisindeki, gerek ilkokul, gerek okul öncesi eğitimlerinde bazı etkinliklerden yararlanmanın faydası büyüktür.  Bu etkinliklere örnek olarak boyama, puzzle tarzı zihinsel gelişimlerine etkide bulunacak bazı oyunlar, eğlenerek öğrenmelerini sağlayacak bazı materyallerden bahsedebiliriz. Okul öncesi aktivite malzemeleri için erişim sağlamak artık çok daha kolay. Çocuklarınızın en güvenilir kaynaklara ulaşmasını sağlamak için çalışıyoruz. Her şeyden önce küçük yaştaki çocuklarımızın bilinçli alışveriş yapamadıklarını ve onların ihtiyacı olan tüm malzemeleri ebeveynlerin ince eleyip sık dokuyarak, almaları gerektiklerinin bilinciyle, sizleri bu zahmetten ve tereddütten kurtarıp, çocuklarınızı kendi çocuklarımız varsayarak bu bilinçteki ürünleri en uygun fiyatlarıyla sunuyoruz. 

Kaliteli Boyama Malzemeleri 

Okul öncesi etkinlik malzemeleri denilince ilk olarak akla kırtasiye malzemeleri gelir. Bu malzemeleri çocuğunuzun kişisel gelişimini ve zihinsel gelişimini desteklemek amacıyla, sadece okulda yaptığı etkinliklerle yetinmeyip evde de zaman geçirirken öğrenebileceği bazı etkinlikler yapmasına yardımcı olmak amacıyla kullanabilirsiniz. Bu malzemelere örnek olarak öncelikle çocukların yapmaktan en çok keyif aldığı ve yaparken aynı zamanda yaratıcıklarının gelişmesine fırsat tanıyan boya çeşitleri verilebilir. Pastel boya, guaj boya, akrilik boya, sulu boya, kuru boya, yüz boyası gibi ürünler bu alanda tercih edilebilir. Bu ürünlerin en kalitelisine en uygun fiyatıyla sahip olabilmeniz bizim için çok önemli. Çocuklarınız için en sağlıklı ürünlere geniş bir fiyat aralığı arasında istediğiniz ücretle sahip olabilirsiniz.  

Okul Öncesi Etkinlik Malzemeleri 

Etkinlik malzemelerine örnek olarak belli başlı kırtasiye malzemelerinden örnekler verebiliriz. Örneğin; ponponlar ve şölinler, şekilli kesen makaslar, şekilli delgeç, krapon kağıdı, oyun hamurları, hamur kalıpları, yapıştırıcılar, gibi çeşitli kırtasiye malzemeleri okul öncesi eğitim malzemeleri için kullanılabilir. Çocuklarınızı eğiterek matematik öğretmek isterseniz şekilli delgeç veya makas ile rengarenk elişi kağıtlarını geometrik cisimler halinde keserek geometrik şekilleri öğretebilirsiniz.  Okul öncesi eğitim çağındaki çocuklarınızın gelişimlerini desteklerken yaratıcılıklarını da geliştirmeleri için tamamen sağlıklı ve uygun fiyatlı oyun hamurlarından yararlanarak, vakit geçirmelerini sağlayıp, yaratıcı yanlarını ortaya çıkarmalarını sağlayabilirsiniz. Kırtasiye malzemeleri dışında puzzlelego gibi oyun, etkinlik malzemeleriyle bir yandan eğlenirken, bir yandan da zihin gelişimlerine katkıda bulunabilirsiniz. Bu sayede çocuklarınız hem iyi vakit geçirmiş olur hem de akademik anlamda ilk önemli adımlarını atmış olurlar.  

Aktivite, Oyun Malzemeleri 

Anaokulu, ilköğretim okulu dönemi çocukların gelişimi açısından çok önemlidir. Okullarda sunulan kaynaklar ve etkinlikler dışında ev içerisinde de ebeveynlerin yardımıyla edinilecek tecrübeler ve yapılacak etkinlikler, çocukların okula adapte olmalarını kolaylaştırır. Bunun yanı sıra çocukların bu dönemde kaptığı tüm bilgiler gelecek yaşantılarını etkileyeceği için ekstra önem taşır. Örneğin çocuğunuzun el yeteneğinin gelişmesini sağlarken aynı zamanda paylaşmayı da öğrenebilmeleri, sevgilerini gösterebilmelerini sağlayacak etkinlikler için birçok malzeme mevcut. Uygun fiyatlı etkinlik malzemeleri olan renkli kartonlar ve makas yardımıyla çiçekler yapıp, özel günlerde size, sevdiklerine hediye edebilmeleri için etkinlikler oluşturabilirsiniz. Böylelikle çocuğunuz hem el yeteneğini geliştirip, hem de paylaşmayı, sevdiklerini mutlu etme duygusunun paha biçilemez güzelliğini öğrenmiş olacaktır. 

Merak Edilenler  

  • Okul Etkinlikleri Nelerdir? 

Okul etkinliklerine verilebilecek çok fazla örnek mevcuttur. Örneğin çocuklarınızın hem okul içerisinde hem de evlerinde oynayıp, kendilerini geliştirecekleri etkinliklere en güzel örnek satranç oyunudur. Çocuğunuza satranç takımı alarak gelişimlerine çok büyük katkıda bulunabilirsiniz. Bunun dışında resim yapmak, ebruli yapmak, alternatif boya çeşitleri ile yeni şeyler keşfetmek de çocuğunuza yaratıcılık ve el yeteneği anlamında gelişimlerine büyük oranda katkı sağlayacaktır. 

  • Boya Tercihi Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim? 

İnternette veya kırtasiyelerde binlerce çeşit alternatif boya çeşidi mevcuttur. Fakat küçük çocuklarımıza bu malzemeleri alırken her şeyden önemlisi sağlıklı olmalarına dikkat etmek zorundayız. Kanserojen maddeler içermediğine emin olmalı ve malzeme kalitesini göz önünde bulundurmalıyız. Sizler için en uygun fiyatıyla en kaliteli boya malzemelerini seçmek için özenle çalışıp, en güzel boya malzemeleri ile sizleri buluşturmaktan mutluluk duyarız. 

  • Çocukların İlgilerini Çekebilecek Etkinlik Malzemeleri Nelerdir? 

Çocukların en çok ilgisini çeken etkinlik malzemeleri arasında ilk sırada oyun hamurları ve çeşitli oyun hamuru kalıpları gelebilir. Okul öncesi eğitim çağındaki çocuklar anaokuluna başladıkları dönemde okullar tarafından anasınıfı etkinlik malzemeleri talep edilmektedir. Bunların arasında oyun hamurları, resim defterleri, boya malzemeleri, elişi kağıtları, keçe, boya önlüğü, fon kartonu, baskı süngeri, şönil, ponpon gibi kendi emeklerini kullanıp ortaya bir ürün çıkarmalarını sağlayacak çeşitli etkinlik malzemelerinden yararlanılır. 

  • Okul Öncesi Etkinliklerin Önemi Nedir? 

Okul öncesi eğitim çağındaki çocukların zihinsel gelişmelerinin %50’si 4 yaşına kadar, %30’u 4 yaşından 8 yaşına kadar oluşmaktadır. Ve sadece bu bilgi bile okul öncesi eğitimin ne kadar önemli olduğunu vurgulamaktadır. Okul öncesi etkinliklere örnek olarak çizim ve boyama yapılması, ebeveynlere duygu ve düşüncelerini paylaşarak yazdırılması, çocukların bilişsel gelişimlerine ve erken okuyup yazmasına olanak sağlar. Birçok uluslar arası araştırma okul öncesi erken eğitimin toplumların ve aile yapılarının üzerinde büyük bir etki bıraktığını gözler önüne sermiştir.  

Kazancınız 5%
Promosyon
70.00 TL 56.05 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
600.00 TL 408.50 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
50.00 TL 37.05 TL
Kazancınız 7%
Promosyon
124.87 TL 104.49 TL
Kazancınız 15%
Promosyon
1,049.00 TL 849.15 TL
Kazancınız 42%
299.80 TL 174.00 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (100)
Mağaza
    Tümünü göster (28)
Fiyat

 – 

  • 26.1
  • 44950