0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Ofis Mobilyaları

OFİS KOLTUĞU ÖZELLİK İSTER

Ofis mobilyaları tasarımlarında öne çıkan ürünlerin başında ofis koltuğu gelir. İşyerinde geçirilen zaman, oturarak çalışılan süre dikkate alındığında, ofis koltuğu kalitesiyle imdada yetişen ürünlerin başında gelir.

Hayatımızın yarısına yakın bölümünün geçirildiği işyerlerinde ofis koltuğu ve ofis sandalyesi gereken özenin gösterilmesi gereken ürünlerin başında gelmektedir. Ofis koltuğu son dönemlerde artan oyunlar nedeniyle önemi artan ofis malzemesi haline geldi.

Oyuncu Koltuğu Fark Yaratıyor

Dijitalleşen dünyada bilgisayarın öneminin artmasıyla bilgisayar koltuğu da aynı oranda önem kazandı. Oyuncular ve programcılar başta olmak üzere bilgisayar ile uzun saatler geçirenler, kendilerini rahat ettirecek oyuncu koltukları tercih etmeye başladılar.

Bilgisayar başında çok vakit geçirenler, özel tasarım oyuncu koltuğu rahatlığını hiçbir koltuk ya da sandalyede bulamamaktadır. Uzun süre bilgisayar başında kalanlar ciddi bel ağrısı sorunu ile karşı karşıya kalmaktadırlar. Bunun yanında kamburluk riskini de ortaya çıkaran bu sorunun çözümü uzun süre oturulduğunda dahi sorun yaratmaması için tasarlanan bilgisayar koltuğu ile mümkündür.

Normal bir koltuk 2-3 saat içinde bel ve boyun ağrıları ortaya çıkarmaya başlarken, oyun koltuğu bu süreyi bir hayli uzatabilmekte 8-10 saat dilimine kadar taşıyabilmektedir.

Oyuncu Koltuğu Ergonomik Olmalıdır

Oyun koltuğu seçilirken yapılan en büyük hata görselliğine kanmaktır. Pc koltuğu, mutlak suretle ergonomik olmalıdır. Oyuncu sandalyesi ya da oyuncu koltuğu bel, sırt ve boynu kesinlikle desteklemelidir. Böylelikle uzun süre oturmaktan kaynaklanan ağrılar yavaş yavaş ortadan kalkacaktır. Tabi bir de kullanıcının doğru oturma pozisyonuna dikkat etmesi gerekmektedir. Bilgisayar koltukları, eğer oyuncu tarafından kullanılıyorsa, sağladığı rahatlık ile konsantrasyonu artıracak, bu da oyunda daha büyük başarılar kazanılmasını sağlayacaktır.

Bilgisayar Koltuğu Sağlam Olmalıdır

Bilgisayar koltuğu mutlak suretle sağlam olmalıdır. Sağlam bir mekanizma barındırmayan Pc koltuğu uzun ömürlü olmayacaktır. Doğru seçilmeyen ve titiz incelenmeyen bilgisayar koltuğu kullanıcısını yeniden ürün almaya zorlayacaktır. Koltuğun ve kullanıcının tüm yükünü çeken ayakların metal olması tercih sebebidir. Metal aksam ne kadar güçlüyse, oyuncu koltuğu o kadar uzun ömürlü olacaktır.

Bilgisayar Sandalyesi Kol Desteği Sağlamalı

Bilgisayar sandalyesi alınırken dikkat edilmesi gereken bir diğer konu da kol desteğidir. Kullanıcısına ayrı bir rahatlık sağlayan bilgisayar sandalyesi kol desteği, kolların doğru konumda ve destekli durmasını sağlayarak, kol ve omuz ağrılarına imkan vermeyecektir.

Ders çalışma sandalyesi olarak da kullanılabilen bilgisayar sandalyesi mekanizma bakımından da kusursuz olmalıdır. Pc koltuğu, ayarlanabilir yükseklik mekanizması sayesinde doğru oturuş pozisyonu yaratılmasında etkili olmaktadır. Bilgisayar koltuğu masa ve kullanılan klavye yüksekliğine ulaşabilmeli, kullanıcının rahatlığını sağlayabilmelidir.

Bilgisayar Sandalyesi Oyunla Sınırlı Değildir

Bilgisayar sandalyesi yalnızca oyunla sınırlı değildir elbet. Daha çok gençlerin tercihini oluşturan oyuncu sandalyeleri, uzun saatler oturarak çalışan yetişkinler için de tercih edilebilecek bir ürün haline gelmiştir. Tabi iş insanlarının kullanacağı çalışma sandalyesi gençlerinki kadar çok renkli ve gösterişli olmayacaktır. İş insanları bilgisayar koltuğu alırken sağlamlığının yanında sadeliğine de dikkat etmektedirler. Ancak, uzun süreli oturma nedeniyle bel, sırt ve boyun desteği, bunların kullanıcının anatomisine göre ayarlanabiliyor olması zorunludur.

Bilgisayar Koltuğu Fiyatları Performans İle Doğru Orantılı Olmalıdır

Bilgisayar koltuğu fiyatları seçilen ürünün kalitesine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Kalite fiyat dengesi önemli olan bilgisayar koltuğu ve çalışma sandalyesi seçiminde üründe kullanılan malzemelerin kalitesi incelenmeli, benzerleri ile kıyaslanmalıdır. Kullanılan malzeme, mekanik aksam ve uygulanan tasarım bilgisayar koltuğu fiyatları için belirleyici unsurlardır.

Siz de bilgisayar koltuğu, çalışma sandalyesi ve ofis koltuğu arıyorsanız, hayalinizdeki ürünü aZall’da bulabilirsiniz.

Kazancınız 4%
Promosyon
2,299.00 TL 1,786.58 TL
Kazancınız 62%
1,298.00 TL 489.00 TL
Kazancınız 37%
1,261.00 TL 799.00 TL
Kazancınız 5%
975.00 TL 925.00 TL
Kazancınız 6%
310.00 TL 290.00 TL
Kazancınız 4%
990.00 TL 955.00 TL
Kazancınız 11%
45.00 TL 39.85 TL
Kazancınız 15%
47.00 TL 39.85 TL
Kazancınız 26%
1,599.00 TL 1,179.00 TL
Kazancınız 11%
2,100.00 TL 1,875.00 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (37)
Renk
    Tümünü göster (70)
Fonksiyon
Materyal
Mağaza
    Tümünü göster (32)
Fiyat

 – 

  • 23.99
  • 13670