0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Mutfak Tekstili

En Kullanışlı Masa Örtüleri

Masa örtüsü her eve gerekli olan ev tekstil ürünlerinden biridir. Ama masa örtüsü ve supla almak isteyen kişilerin mutlaka dikkat etmesi gerek konular mevcuttur. Örneğin masa örtüsü alacak kişiler, bu tür ürünlerin ve hasır supla modellerinin leke tutmayan özelliklerde olmasına ve uzun ömürlü kullanım imkanına sahip olmasına dikkat etmelidir. Bu sayede her zaman lekesiz ve yeni görünümlü ürünleri kullanma imkanına sahip olabilirsiniz.

Masa örtüleri çok farklı modellerde ev sahiplerine sunulmaktadır. Mutfak için farklı modeller, yemek masaları için farklı modeller ve yine çocuk odası için farklı modeller mevcuttur. Dolayısı ile sizler de her zaman ihtiyacınıza yönelik tercihlerde bulunabilirsiniz.

Üstelik masa örtüleri ve runner modelleri günlük kullanıma uygun olarak veya çeyizlik olarak ta tasarlanabiliyor. Bu nedenle sizler ilk olarak nerede kullanmak istediğinize karar vermeniz gerekir. Eğer çeyizler için masa örtüsü takımı kullanmayı düşünüyorsanız tek renkli ve daha klasik görünümlü modelleri tercih edebilirsiniz. Günlük yaşamda ise daha çok renkli cıvıl cıvıl olan modelleri tercih edebilirsiniz.

Özel Patiler İçin Parti Masa Örtüleri

Doğum günleri, nişan, söz ve nikah gibi özel davetleriniz için elbette günlük kullanılan masa örtüsü yetersiz kalacaktır. Bu nedenle sizler de özel günleriniz için parlak detaylarda istediğiniz renklerde masa örtüsü tercih edebilirsiniz. Burada en çok tercih edilen modeller ise;

Metalize masa örtüsü modelleri; nişan ve diğer partilerinizde metal görünümlü masa örtülerini tercih edebilirsiniz. Davetlerinizin temalarına göre renk seçimleri de yapabiliyorsunuz. Bu modellerde genelde desen olmaz. Ama renkleri göz alıcı olduğu için zaten bir desene de ihtiyaç yoktur. Şık birkaç aksesuarla çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kız çocukları doğum günü masa modelleri; kız çocuklarının doğum günleri için birbirinden şirin ve tatlı renklerdeki yuvarlak masa örtüsü,  doğum günü partilerinde kullanabilirsiniz. Pembe puantiyeli ve yine üzerinde çocuğun yaşının bulunduğu sayıdaki masa örtüleri ile her zaman şık ve şirin davet masaları hazırlayabilirsiniz.

Erkek çocuk doğum günü masa örtüsü; erkek çocuklarının en sevdiği karakterlerin resim olarak yer aldığı bu masa örtüsü modelleri sayesinde doğum günleri her zaman daha canlı ve daha eğlenceli geçecektir.

Mutfaklarınız İçin Leke Tutmayan Masa Örtüsü Modelleri

Mutfakta kullanılan her ev tekstil ürününde olduğu gibi masa örtüsü modellerinde de mutlaka çok kullanışlı olmasına özen göstermeniz gerekir. Özellikle küçük çocuğu olan aileler için çok daha kullanışlı ve pratik olan bu modeller leke tutmayan özelliktedir.

Mutfaklarda kullanılan mutfak masa örtüsü için elbette sadece leke tutmayan özellikler değil, aynı zamanda da masa örtülerinin görseli de önemlidir. Mutfağınızın dekorasyonuna uygun şekillerde renk be desen masa örtüsü ve mutfak havlu modelleri tercihleri yapabilirsiniz. Mutfak havlu fiyatları gayet uygun fiyatlıdır.

Yemek Masaları İçin Özel Masa Örtüleri

Yemek masalarınızı renklendirecek ve daha şık hale getirecek yemek masası örtüsü, modelleri sizleri bekliyor. Bu konuda dilerseniz, yemek odalarınızın dekorasyonuna uygun renklerde tercihler yapabilirsiniz. Yine daha sade ve daha asil modeller arıyorsanız o halde keten masa örtüsü çeşitlerini yemek odalarınız için değerlendirebilirsiniz. Yani onlarca farklı model arasından kendi zevklerinize uygun tercihlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Çocuklar İçin Özel Masa Örtüsü Modelleri

Çocukların hiç yıpratmadan ve leke yapmadan kullanabileceği pek çok çeşitte masa örtüsü modelleri mevcuttur. Bu tür masa örtüleri tamamen çocukların kullanım şekli düşünülerek tasarlanmıştır. Yani üzeri leke tutmaz ve kolay kolay yırtılmaz özelliktedir.

Kolay silinebilir, uzun ömürlü ve her zaman keyifle kullanabileceğiniz masa örtüsü ve runner örtü,  arasından dilediğinizi seçip, hemen ev dekorasyonlarınızda değişik runner modelleri ve mutfak havlu seti, rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz. Modern ve klasik desenlerdeki eşsiz ürünler sizleri beklemektedir. 

Kazancınız 40%
499.00 TL 299.00 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
419.20 TL 224.99 TL
Kazancınız 21%
166.25 TL 131.67 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (84)
Renk
    Tümünü göster (100)
Şekil
Ölçüler
    Tümünü göster (37)
Mağaza
    Tümünü göster (54)
Fiyat

 – 

  • 29.9
  • 4000