0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

M3 Decorium Dev Büyük Koç Burcu Erkeği Dekoratif Ev Ofis Kolon Kiriş Aynası

3,495.90 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 04 Mart Pazartesi günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

M3 Decorium Koç Burcu Erkeği Dekoratif Ayna, evinize modern bir dokunuş katmak için tasarlandı. Paket içerisinde 37x50 cm ebatında 1 parça dekoratif ayna bulunuyor. Ürün yanı sıra gerekli olan yapıştırma malzemesi çift taraflı bantlar aynaların tamamına hazır ve uygulanmış olarak geliyor. Çift taraflı bantların arkalarını çıkararak pürüzsüz tozdan ve yağdan arındırılmış olan istediğiniz yere kolayca uygulayabilirsiniz.

Aynalarınızı duvara monte etmek için silikon vb malzemeler kullanmayınız. Aynanızın tüm parçalarını yapıştırdıktan sonra parçaların kenarlarından çekerek üzerindeki koruyucu filmi yavaşça çıkartınız. Daha sonra yumuşak bir bezle hafifçe siliniz, temizliği esnasında sert malzeme ve kimyasal kullanmayınız. Görüntü, cam aynalardaki gibi 90 derecelik bir açıyla gözükmeyerek montaj yüzeyine göre içbükey veya dışbükey görüntü sapmaları oluşturabilir. Dekoratif aynalardan gerçek aynalardaki gibi hassas görüntü bekleniyorsa uygulama yüzeyi taşlanmalı, son derece pürüzsüz olmalı ve homojen yapıştırıcılarla uygulama yapılmalıdır.

Aynalarımızın tamamı 2 mm cam olmayan akrilik materyalden numerik kesim yöntemi ile üretiliyor. Piyasadaki diğer akrilik aynalar gibi zaman içinde arka kısımlarında sır dökülmesi yaşanmaz. Taşıma ve kullanım esnasında özenli davranılırsa kırılmaz, kırılan yan kısımlara elinizi sürmeniz durumunda bile cam aynalar gibi olmadığından elinizi kesmeyecektir. Bu sayede sizin ve çocuklarınızın bulunduğu her ortamda güvenle kullanabilirsiniz.

M3 Decorium Koç Burcu Erkeği Dekoratif Ayna, evinize renk katmaya hazır. İstediğiniz seçimin teslimatından sonra güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Daha Fazla M3 Decorium

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Marka:
Materyal (dekorasyon-aydınlatma):
Akrilik


Sık Sorulan Sorular

M3 Decorium Dev Büyük Koç Burcu Erkeği Dekoratif Ev Ofis Kolon Kiriş Aynası fiyatı ne kadar ?

M3 Decorium Dev Büyük Koç Burcu Erkeği Dekoratif Ev Ofis Kolon Kiriş Aynası fiyatı 3495.90 TL olarak öne çıkmaktadır.

M3 Decorium Dev Büyük Koç Burcu Erkeği Dekoratif Ev Ofis Kolon Kiriş Aynası satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

M3 Decorium Dev Büyük Koç Burcu Erkeği Dekoratif Ev Ofis Kolon Kiriş Aynası En geç 04 Mart Pazartesi günü kargoya verilir.

aZall.com, M3 Decorium Dev Büyük Koç Burcu Erkeği Dekoratif Ev Ofis Kolon Kiriş Aynası ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, M3 Decorium Dev Büyük Koç Burcu Erkeği Dekoratif Ev Ofis Kolon Kiriş Aynası ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

M3 Decorium Dev Büyük Koç Burcu Erkeği Dekoratif Ev Ofis Kolon Kiriş Aynası ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, M3 Decorium Dev Büyük Koç Burcu Erkeği Dekoratif Ev Ofis Kolon Kiriş Aynası ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.