M3 Decorium Dev Büyük Koç Burcu Erkeği Dekoratif Ev Ofis Kolon Kiriş Aynası

3,495.90 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 22 Haziran Cumartesi günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

Paket içerisinde büyük koç burcu erkeği temalı dekoratif ev ofis kolon kiriş aynası bulunmaktadır. 1 adet ayna, 37x50 cm ebatındadır. Aynaların tamamına uygulama için gerekli olan yapıştırma malzemesi çift taraflı bantlar şeklinde hazır ve uygulanmış olarak gelmektedir. Aynaların arkasındaki çift taraflı bantları çıkararak, istediğiniz yere kolayca uygulayabilirsiniz. Aynalarınızı duvara monte etmek için silikon veya benzeri malzemeler kullanmayınız. Aynanızın tüm parçalarını yapıştırdıktan sonra parçaların kenarlarından çekerek üzerindeki koruyucu filmi yavaşça çıkarınız. Daha sonra yumuşak bir bezle hafifçe siliniz. Temizlik esnasında sert malzeme ve kimyasal kullanmayınız. Görüntü cam aynalardaki gibi 90 derecelik bir açıyla gözükmemektedir, montaj yüzeyine göre içbükey veya dışbükey görüntü sapmaları oluşturabilir. Dekoratif aynalardan gerçek aynalardaki gibi hassas bir görüntü bekleniyorsa uygulama yüzeyi temizlenmeli, son derece pürüzsüz olmalı ve homojen yapıştırıcılarla uygulama yapılmalıdır. Aynalarımızın tamamı 2 mm cam olmayan akrilik malzemeden numerik kesim yöntemi ile üretilmiştir. Piyasadaki diğer akrilik aynalar gibi zaman içinde arka kısımlarında sır dökülmesi yaşanmaz. Taşıma ve kullanım esnasında özenli davranılırsa kırılmaz. Kırılan yan kısımlara elinizi sürdüğünüzde bile cam aynalar gibi kesmeyecektir. Bu sayede sizin ve çocuklarınızın bulunduğu her ortamda güvenle kullanabilirsiniz. Dekoratif aynalarınız evinize renk katmaya hazırdır. İstediğiniz seçimin teslimatından sonra güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Daha Fazla M3 Decorium

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Marka:
Materyal (dekorasyon-aydınlatma):
Akrilik


Sık Sorulan Sorular

M3 Decorium Dev Büyük Koç Burcu Erkeği Dekoratif Ev Ofis Kolon Kiriş Aynası fiyatı ne kadar ?

M3 Decorium Dev Büyük Koç Burcu Erkeği Dekoratif Ev Ofis Kolon Kiriş Aynası fiyatı 3495.90 TL olarak öne çıkmaktadır.

M3 Decorium Dev Büyük Koç Burcu Erkeği Dekoratif Ev Ofis Kolon Kiriş Aynası satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

M3 Decorium Dev Büyük Koç Burcu Erkeği Dekoratif Ev Ofis Kolon Kiriş Aynası En geç 22 Haziran Cumartesi günü kargoya verilir.

aZall.com, M3 Decorium Dev Büyük Koç Burcu Erkeği Dekoratif Ev Ofis Kolon Kiriş Aynası ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, M3 Decorium Dev Büyük Koç Burcu Erkeği Dekoratif Ev Ofis Kolon Kiriş Aynası ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

M3 Decorium Dev Büyük Koç Burcu Erkeği Dekoratif Ev Ofis Kolon Kiriş Aynası ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, M3 Decorium Dev Büyük Koç Burcu Erkeği Dekoratif Ev Ofis Kolon Kiriş Aynası ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.