0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Kız Bebek Giyimde Şıklığı ve Sevimliliği Yakalayın  

Günümüzde kız bebek giyim yetişkin giyim kadar kendini geliştirmiş durumda. Renk renk kıyafetler, çeşit çeşit desenler, fırfırlar, puantiyeler... Doğal olarak ebeveynler bebeklerine kıyafet seçerken bir hayli zorlanıyor.  Hastane çıkışından tutun da mevlitler, doğum günleri, günlük kombinlerine kadar her kıyafeti özenle seçiliyor. Çok hızlı büyüyen bebekler için de birkaç ayda bir yeni kıyafet ihtiyaçları oluyor. Tabi bu seçimler kıyafetle sınırlı değil. Kıyafetlerine uygun bandanalar, ayakkabılar, bebek eldivenleri olarak uzun bir liste oluşturabiliriz.  

Mevsim şartlarına göre değişen kıyafet seçimleri kız çocuk giyim kategorisini bir hayli çeşitlendirmiş durumda. Yaz mevsimi için zıbınlar, tişörtler, yazlık elbiseler tercih ediliyorken; kış mevsimi için montlar, kabanlar ve yelekler dolaplarda yerlerini alıyor. Hal böyle olunca binlerce seçenek arasında bebeğiniz için en güzel ve en sağlıklı kıyafetleri seçmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Aradığınız her şeyi sitemizde bulacağınızdan emin olabilirsiniz. 

Kız Bebek Elbiselerinde Geniş Yelpaze  

Minik kızınız için en güzel en renkli elbiseleri seçmek istiyorsunuz değil mi? Rengarenk, cıvıl cıvıl elbiselerin içinde sizlere gülücükler saçması için bebeğinizin dolabını çeşitlendirmek her ebeveynin isteğidir. Kırmızılar, pembeler, morlar, sarılar güzeller güzeli kızınıza çok yakışır. Minik kızınız için özenle üretilen kız bebek takımları dolabınıza renk katacak.  

Günümüzde binlerce model onlarca renk arasından bebeğinize kıyafetler seçerken aynı zamanda onun için en sağlıklı olanını da seçmek zorundasınız. Bebeklerin cildi hassastır. Aldığınız kıyafetlerin onların cildini tahriş etmemesi, kızarıklık ve pişik yapmaması gerekir. Sağlıklı materyallerle üretilmiş ürünler bebeğinizin cildini tahriş etmez. Bebeğiniz için hem sağlıklı hem şık ürünlere sitemizden ulaşabilirsiniz.  

Kız Bebek Kıyafetleri Modelleri  

Kız bebek sahibi olmanın belki de en güzel yanlarından biri ona cıvıl cıvıl kıyafetler seçmek ve o kıyafetlerin içinde gülümserken görmektir. Bebeğinize seçtiğiniz kıyafetlerle kendi kıyafetlerinizin uyumlu olmasını isteyebilirsiniz. Bunun için anne kız bebek kombinleri ürünlerimizi detaylıca inceleyebilirsiniz. Bebeğinizin kıyafetlerini seçerken birçok durumu bir arada değerlendirmeniz gerekir. Örneğin bebeğinizi görmeye gelen misafirler için giydireceğiniz modellerle gece uyurken veya dışarı çıkarken giydireceğiniz modeller bir değildir. Kız çocuk kıyafetleri modelleri kızınızın kaç aylık olduğuna göre değişkenlik gösterir. 

Yenidoğan bebek kıyafetleri bebeğiniz için ilk seçeceğiniz kıyafetlerden biridir. Bebeğinizin ilk giyeceği kıyafet olduğu için sağlıklı ve rahat kumaşlarla üretilmiş olması gerekir. Yenidoğan bebek kıyafetleri modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz ürünleri gönül rahatlığıyla bebeğinize giydirebilirsiniz. 

En Temel Kız Bebek Giyim Ürünleri 

Bebeğinizin cinsiyetini öğrendikten sonra ihtiyacı olan kıyafetleri yavaş yavaş almaya başlar aileler. Bunun için bir alışveriş listesi yapıp bebekleri için özenle seçerler hepsini. Bu alışveriş listesinin başında hastane çıkışı ürünleri gelmelidir. Bebeğiniz için alacağınız kız bebek hastane çıkışı takımları bebeğinizin ilk giydiği kıyafetlerden olacak. 

 Hastane çıkışı seti zıbın, eldiven, bebek şapkası, sevimli eldivenler ve bebeğinizi sıcacık tutacak çoraplardan oluşur. Bebeğinizin en temel ihtiyaçlarından olan hastane çıkışı kıyafetlerinbu kategoride bulabilirsiniz. Hastane çıkışından sonra bebeklere mevlit yapılır. Sevdiklerinizin toplu bir şekilde bebeğinizi görmesi için bir fırsattır. Tüm gözler bebeğinizin üstünde olacağı için bu mevlitlere özel kız bebek mevlit takımı ürünleri sitemizde yer almaktadır. 

Ayakkabıdan Elbiseye Kız Bebekleriniz İçin En İyisi  

Kızınız için ayakkabısından zıbınına her şeyin en iyisini seçmeye çalıştığınızı biliyoruz. Sizlere sunduğumuz ürünlerde bu özeni dikkate alıyoruz. İhtiyaçlarınıza göre aradığınız tüm ürünleri kolayca bulabileceğiniz ürün çeşitliliği sitemizde mevcuttur. Bebeğinizin ilk aylarının vazgeçilmezi olan bebek zıbın modelleri bebeğiniz için en ideal pamuklu kumaşlardan üretilmiştir. Bebek zıbınları bebeğinizin altını değiştirmek için sizlere kolaylık sağlayan harika bir tasarımdır. 

Dünyaya uyum sağlamaya çalışan bebekler oldukça hassastır. Bizler için normal olan ısılar onları üşütebilir. Bebeğinizin ayakları her zaman sıcacık olsun diye kız bebek ayakkabıları olmazsa olmaz bebek ürünlerindendir. Bebeklerinizin ilk 6 ayına kadar sert tabanlı ürünlerden uzak durmanız gerekir. Bebeğinizin ayaklarının rahat olabilmesi için kız bebek patikleri oldukça kullanışlı ürünlerdir. 

Bebeğinizin İlk Kış Mevsimini Sıcacık Geçirsin 

Bebeklerinizin giysi alışverişini yaparken dış giyim ürünlerini de listeye eklemek gerekir. Kız bebek montu bebeğinizi soğuk havalara karşı korur. Kış mevsimini sıcacık karşılayan bebeğiniz hem sağlıklı hem de konforlu hisseder. Evin içindeyken de sıcacık hissedebilmesi önemlidir. Bebeğinizi hem sıcak tutacak hem de onu terletmeyecek pamuklu kumaşlardan oluşan kız bebek yelekleri soğuk havalara karşı bebeğinizi koruyacaktır.  

Kız bebek giysileri deyince akla genelde etek ve elbiseler gelir. Bebeğiniz elbiselerin içinde ne kadar güzelse kız bebek eşofman takımları içinde de bir o kadar rahat ve tatlı olacaktır. Bebeğinizi sıcacık tutacak ve rahat hissetmesini sağlayacak eşofman takımlarını sitemizde bulabilirsiniz. 

Güzel Uykular Rahat Aileler 

Uyku düzeni bebeklerinizin gelişimi için oldukça önemlidir. Bebekleriniz için tercih ettiğiniz giysiler onların uzun ve rahat bir uyku geçirmesini sağlar. Uyku esnasında bebeğinizin rahat edebilmesi için onları çok sıkmayan ve cildini rahatsız etmeyen kumaşlar tercih etmelisiniz. Pamuklu giysiler bebeğinizin uyurken rahat olması için tercih edilebilir.  

Kız bebek pijama takımları bebeğinizin ihtiyacı olan uykuyu alabilmesi için ideal giysilerdir. Bebeğinizin cildine nefes aldıran kumaşlarla üretilmiş bebek pijama setlerini sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Kız Bebek Kıyafetleri Fiyatları 2021 

Kız bebek giyimde binlerce ürün arasında seçim yapmak, bebeğiniz için en uygun olanını bulmak karmaşık bir iştir. Bebeğinizin sizin için çok önemli olduğunu biliyoruz. Sizlere sunduğumuz çeşitleri anne özverisiyle seçiyoruz. Ürünlerimize bakarken içinizin rahat olması bizim için önemlidir. Bebeğinizin sağlığını riske atmadan uygun bebek kıyafetleri seçmek mümkün.  

Alışverişiniz için bir diğer düşünmeniz gereken konu da ev ekonomisidir. Ailenize katılan minik üyenizle birlikte harcamalarınızın arttığının farkındayız. Bebek kıyafetleri modelleri kadar bebek kıyafetleri fiyatları da bakmanız gereken kriterlerdendir. Bu nedenle sizlere her bütçeye uygun ucuz bebek kıyafetleri bulabileceğiniz ürünler sunuyoruz. En uygun bebek kıyafetleri için sitemizde detaylı bir inceleme yapabilirsiniz. 

Bebek Kıyafeti Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar 

Bebek kıyafeti seçmek oldukça eğlenceli bir iştir. Pembeler, kırmızılar, turuncular arasında bebeğinize en yakışan giysileri seçmek ve en nihayetinde içinize sinen ürünleri satın almak kadar tatmin edici bir his yoktur. Bebek giysileri seçerken dikkat etmeniz gereken noktaları sizin için maddelendirdik: 

 • Bebekler oldukça hassas varlıklardır. Bu nedenle bebek giysileri üretilirken bu hassasiyet göz önünde bulundurulmalıdır. Seçeceğiniz bebek giysilerinin %100 pamuktan üretildiğine dikkat etmelisiniz. Bebeğinizin cildinin tahriş olmaması için pamuklu giysiler oldukça önemlidir. 
 • Bebeğiniz kıyafetlerin içinde rahat hissetmelidir. Onları rahatsız eden, içinde rahat hareket edemeyecekleri giysileri çıkarmak isterler. Sık sık giysi değiştirmek zor bir iştir. Bu nedenle bebeğinizi rahat ettirecek kıyafetler tercih etmelisiniz. 
 • Bebeğinizin kıyafetlerinde kopabilecek küçük aksesuarlar olmamasına dikkat edin. Genelde aksesuarsız ürünler tercih edin. Bebekler buldukları şeyleri ağızlarına götürme eğilimi gösterdiklerinden aksesuarlar tehlikeli olabilir. 
 • Fiyatlarına dikkat edin. Bebekler çok hızlı bir şekilde gelişim gösterirler. Birkaç ay içinde ilk kilosunun iki katına çıkabilirler. Bu nedenle aldığınız kıyafetler bebeğinize artık olmamaya başlar. Bu durum ekonominizi zorlayabilir. Uygun bebek kıyafetleri tercih etmeye özen gösterin. 

Bebek Kıyafetleri Nasıl Yıkanır? 

Bebekler için hijyen çok önemlidir. Bağışıklık sitemleri yetişkinler kadar güçlü olmadığından hastalanmaya daha yatkındılar. Bu nedenle giysilerin doğru yıkanması ve temiz olması önemlidir. Ağır kimyasallar içeren deterjanlar bebeğinizin cildini tahriş edebilir. Bu nedenle bebeğinizin kıyafetlerine uygun deterjanlar tercih etmeye özen göstermelisiniz. Bebeğinizin kıyafetlerini diğer kıyafetlerden ayrı olarak yıkamanız da mantıklı olacaktır. Yumuşatıcılar kimyasal içerdiği için yumuşatıcı kullanmamaya özen göstermelisiniz. 

Yeni Alınan Kıyafetler Yıkanmalı Mı? 

Bebeklerinizin cildi oldukça hassastır. Bu nedenle yeni alınan bebek kıyafetlerini giydirmeden önce mutlaka yıkamalısınız. Üretimden size ulaşana kadar geçen sürede bebeğiniz için zararlı olan bakterilerle temas etmiş olabilir. Her ne kadar üretici firmalar tüm bu süreçte özverili davransa da alınan yeni kıyafetleri yıkamada fayda var. 

Bebek Kıyafetleri Ne Zaman Alınmalı? 

Bebeğinizin ihtiyacı olacak ilk kıyafetleri almaya cinsiyetini öğrendikten sonra başlayabilirsiniz. Bebeğiniz için gerekli olan hastane çıkışı, Yenidoğan kıyafetleri, zıbın ve tulumlar doğumdan önce mutlaka alınması gereken ürünlerdir. Bebeğiniz hızla büyüyeceği için diğer ürünleri bebeğinizin gelişim hızına göre zamanla alabilirsiniz. 

Kış Bebeği İçin Ne Alınmalı? 

Kışın doğan bebeklerin üşümemesi oldukça önemlidir. Alışveriş listesine ekleyeceğiniz şapka, pijama, tulum, zıbın, eldiven, yelek, mont, patik, çorap mutlaka alınması gereken ürünler arasındadır. Bu ürünleri alırken %100 pamuklu olmasına özen göstermelisiniz. Kışın doğan bebekler için aradığınız her şeyi sitemizde bulabilirsiniz. Hemen alışverişe başlayarak her bütçeye uygun ödeme seçenekleriyle bebeğinizin ihtiyacı olan ürünleri satın alabilirsiniz. 

Hastane Çıkışı Bebek Kıyafetleri Nelerdir? 

Bebeğinizin ilk giyeceği giysilerden biri de hastane çıkışı setleridir. Yenidoğan bebek elbiseleri ve hastane çıkışı takımları bebeklerinizin olmazsa olmaz kıyafetlerindendir. Hastane çıkışı kıyafetleri alırken alışveriş listenizde bebek pijaması, zıbın, patik, başlık, mama önlüğü, eldiven, çorap ve bebek battaniyesi olmazsa olmaz ürünlerdendir. Bu ürünlerin pamuklu olmasına dikkat etmeniz gerekir. Bebeğinizin kusabileceği ihtimalini göz önünde bulundurarak en az iki takım almanızda fayda var. Hastane çıkışı bebek kıyafetleri satın alırken mevsim koşullarına da dikkat etmeniz gerekir. 

 

Kazancınız 8%
400.00 TL 369.00 TL
Kazancınız 16%
300.00 TL 251.08 TL
Kazancınız 35%
525.00 TL 339.99 TL
Kazancınız 33%
120.00 TL 79.99 TL
Kazancınız 7%
300.00 TL 279.99 TL
Kazancınız 67%
375.00 TL 125.00 TL
Kazancınız 4%
280.00 TL 269.99 TL
Daha fazla göster
Marka
  Tümünü göster (100)
Cinsiyet
  Tümünü göster (6)
Beden
  Tümünü göster (100)
Renk
  Tümünü göster (100)
Kapama
Kalıp
  Tümünü göster (16)
Parça Sayısı
Boy / Ölçü
  Tümünü göster (12)
Mağaza
  Tümünü göster (32)
Fiyat

 – 

 • 29.99
 • 2980